Kinderyogacoach opleiding
Deze vervolgopleiding tot kinderyogacoach tot is speciaal ontwikkeld voor kinderyogadocenten die willen leren om kinderen individueel te coachen op sociaal-emotioneel gebied. De opleiding is opgebouwd uit 5 losse modules. Na het volgen van de modules heb je voldoende tools en inspiratie om kinderyoga op maat aan te bieden.

Data, kosten en programma  

10 en 17 oktober:        Creatieve kindercoaching   Lees verder >>   

26 nov en 03 dec:        Medische kinderyoga        Lees verder >> 

10 en 11 december:     Oudercoaching                Lees verder >> 

17 en 18 december:     Kindercoaching               Lees verder >>  

29 januari en 5 febr:    Zorgkinderyoga              Lees verder >>   

 

Wat leer je?
* Leren hoe je ouders kunt begeleiden
* Leren werken met kinderen met stoornissen zoals adhd en autisme
* Leren werken met creatieve technieken zoals kleien, tekenen en schilderen
* Inzicht krijgen in fysieke spanningsklachten zoals buikpijn en hoofdpijn;
* Inzicht krijgen in ongemakken zoals faalangst, onzekerheid 
   

Algemene informatie
Docenten die de beroepsopleidng tot kinderyogadocent hebben gevolgd kunnen deelnemen aan de kinderyogacoach opleiding. Ben je geen kinderyogadocent, volg dan eerst de
kinderyoga docentenopleiding. Inschrijven voor de kinderyogacoach opleiding kan per email o.v.v.  'kinderyogacoach opleiding'. A.u.b. aangeven welke vooropleidingen je hebt gevolgd en welke werkervaring je hebt met kinderen. Na het afronden van de laatste modules ontvang je het certificaat 'kinderyogacoach'.  

Intervisie groep
Intervisie is een belangrijk onderdeel van je deskundigheid en professionaliteit! Als coach of begeleider van ouders en kinderen is het onvermijdelijk dat je soms vastloopt in je werk en in situaties terecht komt waarvan je denkt wat gebeurt hier en wat moet ik nu? Dergelijke situaties kom je alleen maar tegen in de praktijk, niet in een training of opleiding. Het is dan fijn om de gebeurtenissen met collega's te bespreken zodat je daarna weer verder kan. Intervisie is een coach-leertraject dat je met collega's aangaat, waarbij wordt ingegaan op de persoonlijke leervragen die je hebt ten aanzien van je werk. Er zullen op de website regelmatig vervolg workshops worden aangeboden met een speciaal thema.

 

 

Opleiding Workshop Training Netwerk Winkel Contact Informatie Sitemap