Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Marianne Boon
Almere Nederland
info@kidsbalanceyourself.nl
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Chantal Buyzerd
Aalsmeer Nederland
cbuyzerd@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Kim Batenburg
Oostvoorne Nederland
sophiavalentina@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Monique Baas
Den Haag Nederland
monique@yoyoga.nl
www.yoyoga.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Willy Boogaard
Olst Nederland
willy.boogaard@aardehuis.nl
bijgeschoold tot:25/03/2020 meer info
 
Gerrie Bakens
Overpelt Belgium
gerriebakens@gmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Lenny Blom
Driebergen Rijsenburg Nederland
lennyblom@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Trees Bakker
Gouda Nederland
tbakkerduin@gmail.com
bewustwordingdailylife.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Mira Bruggeman
Amsterdam Nederland
mirabruggeman@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2021 meer info
 
Mathilde Botermans
Schiedam Nederland
botermansml@gmail.com
bijgeschoold tot:27/10/2019 meer info
 
Sabine Blom
Den haag Nederland
juf_sabineblom@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Annelie Marquerite Buhrmann
Heemstede Nederland
annelie.marquerite@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Patricia Bakker
Mijdrecht Nederland
pbakker@hoflandschool.nl
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
JOYCE BERTELS
Ulvenhout Nederland
joycebertels@gmail.com
bijgeschoold tot:08/06/2020 meer info
 
Sofie Blyau
Bornem Belgium
sofie.blyau@gmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Annelies Bousard
Geraardsbergen Belgium
annelies_bousard@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Benedicte Bernard
Gentbrugge Belgium
benedictebernard@hotmail.com
benedictebernard@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Hanna Brunekreeft-van Rotterdam
Elst (U) Nederland
ehewbrunekreeft@hetnet.nl
www.santulan.nl
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Sandra Buitenwerf
Winsum Nederland
sandrabuitenwerf@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Wendy Bakkes
Capelle aan den IJssel Nederland
Wbakkes@hotmail.com
bijgeschoold tot:09/12/2020 meer info
 
Marjon Blaas
DORDRECHT Nederland
m.blaas@auris.nl
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Esther Boonstra
West Graftdijk Nederland
Info@praktijkabracadabra.nl
www.praktijkabracadabra.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Martine Beekman
Spaarndam Nederland
martine_beekman@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Inge Boer
Ten Boer Nederland
inge.l.boer@gmail.com
03-12-1971
bijgeschoold tot:24/03/2021 meer info
 
Monique Bijker
Soesterberg Nederland
monique@microcapital.nl
bijgeschoold tot:04/10/2020 meer info
 
Ingrid Boer
Rozenburg Nederland
ingrid-boer@online.nl
sinnestriel.com
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Monique Bracco Gartner
VLAARDINGEN/BREUKELEVEEN Nederland
mbraccogartner@multibit.nl
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Astrid Breuker
Borne Nederland
M.a.breuker@kpnmail.nl
Www.yatrakinderyoga.nl
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
patsy bonnevalle
Asse Belgium
patsy.bonnevalle@dierinbalans.be
onlinekorting
bijgeschoold tot:11/12/2020 meer info
 
Erna Brinkman
Lelystad Nederland
ernabrinkman@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Leen Bruers
Kessel-lo Belgium
gribadoe@gmail.com
gribadoe@gmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Patricia Bakker
Mijdrecht Nederland
Patriciabakker.kids@gmail.com
bijgeschoold tot:15/03/2020 meer info
 
Eline Brodelet
Dikkelvenne Belgium
Eline.brodelet@gmail.com
www.dansedamelie.be
bijgeschoold tot:16/07/2019 meer info
 
Gerrie Bakens
Overpelt Belgium
info@puurenbalans.com
www.puurenbalans.com
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Hennie Bijzitter
Wolvega Nederland
hennie_bijzitter@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Laura Beekhuizen
Sneek Nederland
info@praktijkvooreigenwijsheid.nl
www.praktijkvooreigenwijsheid.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Manita Bruinenberg
Amsterdam Nederland
manitabruinenberg@gmail.com
www.manitbruinenberg.nl
bijgeschoold tot:14/01/2020 meer info
 
Bieke Bonne
Bredene Belgium
Biekeburger@msn.com
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
jolien buysse
Lokeren Belgium
jolienbuysse08@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Mariska Bakhuizen
Schiedam Nederland
mariska@liefsensitief.nl
www.liefsensitief.nl
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Charlotte Buys
Amersfoort Nederland
info@flinkkindercoaching.nl
www.flinkkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Angela Bosstad
Enkhuizen Nederland
Info@kie-coaching.nl
www.kie-coaching.nl
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Tessa Bezuur-Pronk
Heerhugowaard Nederland
tessa@robez.com
www.deyogaklas.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Nicole Bovendeaard
Nederland
Nicolebovendeaard@home.nl
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Simone Busscher
Geesteren Nederland
info@simonebusscher.nl
bijgeschoold tot:11/12/2020 meer info
 
Daisy Boogaerts
Belgium
daisyboogaerts@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Loutje Bosch
Berkel-Enschot Nederland
INFO@LOUT4KIDS.NL
www.lout4kids.nl
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Nicole Bagaya
Eindhoven Nederland
n.janssen8@upcmail.nl
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
mieke barrier
Olv waver Belgium
mieke.barrier@telenet.be
Www.zozen.be
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Malika Boumaaza
Hollebeke Belgium
malikaboumaaza@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Lieve Beheydt
Izegem Belgium
lievebeheydt@skynet.be
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
els Bergh
Kalmthout Belgium
elsbergh@telenet.be
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Linda Baaij
Almere Nederland
baaij.linda@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Heidi Bosmans
Mortsel Belgium
Heidibosmans@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/03/2020 meer info
 
Ilse Biesbroeck
Gent Belgium
Ilse.biesbroeck@gmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Bernice Bekkers
Breda Nederland
Bernice@bebrave-coaching.nl
Www.bebrave-coaching.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Evelyn Burvenich
Merelbeke Belgium
evelynburvenich@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Nynke Bodewes
Wolvega Nederland
nrijpma@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/11/2020 meer info
 
Yvonne Blom
Epe Nederland
Y.blom@stichtingproo.nl
Hogeweerdschool
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Danielle Bakker
Soest Nederland
Alephconsultdanielle@gmail.com
Www.worcss.nl
bijgeschoold tot:09/02/2021 meer info
 
Marianne Boon
Almere Nederland
mprent1970@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Jess Boomaars
Blaasveld Belgium
jessicaboomaars@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Anke Bos
Nederland
ankebos@live.nl
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Sarien Bouhanna-Cohen
Bussum Nederland
sariencohen@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/01/2020 meer info
 
Ilona Baaten
Rijswijk Nederland
info@lotuskids.nl
www.lotuskids.nl
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Fem Berben
Sittard Nederland
femberben@ziggo.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Julienne Boers
Malden Nederland
julienneboers@gmail.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Antoinette Bax
Nijmegen Nederland
antoinette.bax@gmail.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Anna Maria Boekema
Zwolle Nederland
amboekema@telfort.nl
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Mirella Booij
Lewedorp Nederland
booij.m@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Maria Louise Booisma
Nieuwerkerk a/d IJssel Nederland
Joyoflife.nu@gmail.com
Joyoflife.nu
bijgeschoold tot:09/12/2020 meer info
 
Roelfke Benedictus
Groningen Nederland
rabenedictus@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/01/2021 meer info
 
Inez Buyck
Waregem Belgium
inez.buyck@gmail.com
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Sandra Boshuizen
Amsterdam Nederland
s.n.boshuizen@upcmail.nl
bijgeschoold tot:20/02/2020 meer info
 
Merel Bron
Amsterdam Nederland
merel_bron@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/02/2020 meer info
 
Kimberley Bruens-Hagens
almere Nederland
kimberley@bruens.nu
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Barbara Bijkerk
Nederland
info@barbarabijkerk.nl
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Rimke Buwalda
Nederland
henkenrimke@gmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Marleen Bontekoe
Nederland
marleenbontekoe@gmail.com
bijgeschoold tot:08/01/2021 meer info
 
Rimjke Buwalda
Nederland
rimke@yogastudiodezonnegroet.nl
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info