Na het volgen van een kinderyoga of kindercoach bijscholing, basic of allround opleiding wordt je opgenomen in het register. Het register registreert docenten en coaches die in het bezit zijn van Jip & Jan  certificaat en voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Jip & Jan Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Mireille Bonte
Amsterdam Nederland
mglbonte@gmail.com
Www.soulistic.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Marianne Boon
Almere Nederland
info@kidsbalanceyourself.nl
bijgeschoold tot:10/12/2018 meer info
 
Chantal Buyzerd
Aalsmeer Nederland
cbuyzerd@gmail.com
bijgeschoold tot:13/02/2018 meer info
 
Gaby Braam
Amsterdam Nederland
gaby@zentijgers.nl
www.zentijgers.nl
bijgeschoold tot:18/03/2018 meer info
 
Willy Boogaard
Olst Nederland
willy.boogaard@aardehuis.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Mariska Bernardt
Huizen Nederland
mariska.bernardt@gmail.com
bijgeschoold tot:26/03/2019 meer info
 
Katrien Baert
Keerbergen Belgium
katrien@puravidakeerbergen.be
www.puravidakeerbergen.be
bijgeschoold tot:30/10/2017 meer info
 
Manita Bruinenberg
Amsterdam Nederland
manita.bruinenberg@zonnet.nl
www.manitabruinenberg.nl
bijgeschoold tot:21/11/2017 meer info
 
Lenny Blom
Driebergen Rijsenburg Nederland
lennyblom@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Linda Baaij
Almere Nederland
Baaijlinda@gmail.com
bijgeschoold tot:27/11/2017 meer info
 
Annemiek Boonstra
Oudorp NH Nederland
studiodroomboon@gmail.com
www.studiodroomboon.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Trees Bakker
Gouda Nederland
tbakkerduin@gmail.com
bewustwordingdailylife.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Mathilde Botermans
Schiedam Nederland
botermansml@gmail.com
bijgeschoold tot:24/01/2018 meer info
 
Jenna-Fay Bos
Rijswijk Nederland
jennafay@gmail.com
bijgeschoold tot:27/06/2017 meer info
 
Patricia Bakker
Mijdrecht Nederland
pbakker@hoflandschool.nl
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Andrée Borguet
Outgaarden Belgium
info@integrama.be
www.integrama.be
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Hanna Brunekreeft-van Rotterdam
Elst (U) Nederland
ehewbrunekreeft@hetnet.nl
www.santulan.nl
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Tjitske Bruijn
Maastricht Nederland
swimtjits@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/10/2017 meer info
 
Hilke Baumers
Kessel-Lo Belgium
hilke.baumers@gmail.com
bijgeschoold tot:19/08/2017 meer info
 
Ingrid Boer
Rozenburg Nederland
ingrid-boer@online.nl
sinnestriel.com
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Monique Bracco Gartner
VLAARDINGEN/BREUKELEVEEN Nederland
mbraccogartner@multibit.nl
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Esther Boonstra
West Graftdijk Nederland
Info@praktijkabracadabra.nl
www.praktijkabracadabra.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Aaliyah Bochhah
utrecht Nederland
info@aaliyahmedia.nl
bijgeschoold tot:04/06/2018 meer info
 
moniek beelen
Heythuysen Nederland
beelenmoniek@gmail.com
www.groeiende-bloei.nl
bijgeschoold tot:10/12/2018 meer info
 
Phyllis Boersma
Leeuwarden Nederland
phylboersma@gmail.com
www.kind-kracht.nl
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
Sanne Bruin
Delft Nederland
Sanne@funkypepper.nl
Funkypepper.nl
bijgeschoold tot:27/02/2018 meer info
 
Leen Bruers
Kessel-lo Belgium
gribadoe@gmail.com
gribadoe@gmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Linda Bos
HOORN NH Nederland
lindabos1985@gmail.com
bijgeschoold tot:21/11/2017 meer info
 
Jessy Bettio
Deurne - Antwerpen Belgium
twinklestar26@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/10/2017 meer info
 
Eline Brodelet
Dikkelvenne Belgium
Eline.brodelet@gmail.com
Www.dansedamelie.be
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Lianne Bruins
Lelystad Nederland
lianne_bruins@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Laura Beekhuizen
Sneek Nederland
info@praktijkvooreigenwijsheid.nl
www.praktijkvooreigenwijsheid.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
patsy bonnevalle
Asse Belgium
patsy.bonnevalle@dierinbalans.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Angela Bosstad
Enkhuizen Nederland
Info@kie-coaching.nl
www.kie-coaching.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Benadetta Benedetti
Vlagtwedde Nederland
b_benedetti@libero.it
bijgeschoold tot:03/12/2018 meer info
 
Tessa Bezuur-Pronk
Heerhugowaard Nederland
tessa@robez.com
www.deyogaklas.nl
bijgeschoold tot:18/03/2018 meer info
 
Kim Batenburg
Rotterdam Nederland
sophiavalentina@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Carla Brosens
Essen Belgium
carlabrosens@gmail.com
bijgeschoold tot:30/10/2017 meer info
 
Maaike Bruggeman
Lelystad Nederland
maaikebruggeman@gmail.com
www.coachinginjedag.nl
bijgeschoold tot:04/10/2017 meer info
 
Iefke Beugelink
Groningen Nederland
i.beugelink@noordkwartier.nl
bijgeschoold tot:16/01/2018 meer info
 
Natasja Bode
Amsterdam Nederland
natasja_bode@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/01/2018 meer info
 
Araliya Bosma
Amsterdam Nederland
araliya1985@gmail.com
bijgeschoold tot:16/01/2018 meer info
 
Laura Bouwman
Geleen Nederland
info@uniek-enzo.nl
www.uniek-enzo.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Hennie Bijzitter
Wolvega Nederland
hennie_bijzitter@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Maaike Bottema
Utrecht Nederland
maaike.bottema@gmail.com
bijgeschoold tot:19/03/2019 meer info
 
Sara Bosman
Deurne Belgium
sara.bosman@gmail.com
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
Nicole Bagaya
Eindhoven Nederland
n.janssen8@upcmail.nl
bijgeschoold tot:23/04/2018 meer info
 
Angelique Bolten
Horst Nederland
devlinderangelique@gmail.com
www.devlinder-angelique.nl
bijgeschoold tot:25/09/2017 meer info
 
Saskia Bal-Verwoerd
Koudekerk a/d Rijn Nederland
saskia.verwoerd@oranjerie.unicoz.nl
bijgeschoold tot:25/09/2017 meer info
 
maaike bruggeman
Lelystad Nederland
info@coachinginjedag.nl
www.coachinginjedag.nl
bijgeschoold tot:25/09/2017 meer info
 
Marloes Berendse
Leusden Nederland
info@maluna.nl
www.maluna.nl
bijgeschoold tot:02/10/2017 meer info
 
Aurelie Bovyn
Belgium
aurelie.bovyn@gmail.com
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Ann Bonneux
hasselt Belgium
ann_bonneux@hotmail.com
bijgeschoold tot:29/11/2017 meer info
 
Simone Beerthuizen
Amsterdam Nederland
info@danssimone.nl
www.danssimone.nl
bijgeschoold tot:26/02/2018 meer info
 
Hilde Bergman-Laan
Amstelveen Nederland
hildebergman@ziggo.nl
bijgeschoold tot:13/03/2018 meer info
 
Wendy Bakker
wormerveer Nederland
w.bakker25@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:11/09/2018 meer info
 
Esther Brugge
Emmeloord Nederland
yinbalanscontact@gmail.com
www.yin-balans.nl
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Peggy Bervoets
Ham Belgium
pbervoets@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Leen Bruers
Kessel-lo Belgium
leenbruers@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2019 meer info
 
Althaya Baeten
Gent Belgium
althaya.baeten@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
Malika Boumaaza
Hollebeke Belgium
malikaboumaaza@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Lieve Beheydt
Izegem Belgium
lievebeheydt@skynet.be
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
els Bergh
Kalmthout Belgium
elsbergh@telenet.be
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Emeke Buitelaar
Netterden Nederland
art@emekebuitelaar.nl
www.emekebuitelaar.nl
bijgeschoold tot:23/10/2017 meer info
 
Heidi Bos Heringa
ENSCHEDE Nederland
heidibos@gmail.com
bijgeschoold tot:14/10/2017 meer info
 
Mariska Bernardt
Huizen Nederland
Info@rafikikindercoaching.nl
bijgeschoold tot:28/11/2017 meer info
 
Marjan en Dewi Born en Weterings
Almere Nederland
marjanborn@gmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2017 meer info
 
Maartje bakker
Utrecht Nederland
mcq_bakker@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/01/2018 meer info
 
J Bartelds
Amersfoort Nederland
jbartelds9@gmail.com
bijgeschoold tot:19/03/2018 meer info
 
Joke Brughmans
Grimbergen Belgium
nazali.joke@gmail.com
www.nazali.be
bijgeschoold tot:01/04/2018 meer info
 
Debora Burger
Amstelveen Nederland
edburger@telfort.nl
bijgeschoold tot:12/02/2019 meer info
 
mieke barrier
olv waver Belgium
mieke.barrier@telenet.be
bijgeschoold tot:09/10/2018 meer info
 
Manon Bakker
Nigtevecht Nederland
manon.bakker@zonnet.nl
bijgeschoold tot:26/10/2018 meer info
 
marieke besse
Zaandam Nederland
marieke.besse@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Dion Badart
Enschede Nederland
d.badart@skoe.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Jess Boomaars
Blaasveld Belgium
jessicaboomaars@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Eveline Boer
Haarlem Nederland
EvelineFoodcoach@gmail.com
bijgeschoold tot:30/06/2017 meer info
 
Marion Bouma
Nederland
marionbouma@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/10/2017 meer info
 
Nola Bottelier
Nederland
happy_nolita@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2018 meer info
 
Marijke Brans
Nederland
mhbrans@gmail.com
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Carla Bemelmans
Hulsberg Nederland
carla.bemelmans@home.nl
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Judith Baarda
Nederland
judithbaarda342@hotmail.com
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info
 
Sarah Bultynck
Belgium
sarah.bultynck@telenet.be
bijgeschoold tot:21/10/2018 meer info
 
Jacqueline Bouwman
Nederland
jewmbouwman@outlook.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Dorlies Bargeman
Nederland
dmbargeman@ziggo.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Ellen Budding
Lent Nederland
ellen@degeluksvogels.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info