Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:

*geldt niet voor online certificaten


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Mireille Bonte
Amsterdam Nederland
mglbonte@gmail.com
Www.soulistic.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Karin Beumer
Utrecht Nederland
karin@dreumeland.nl
www.dreumeland.nl
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Marianne Boon
Almere Nederland
info@kidsbalanceyourself.nl
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Chantal Buyzerd
Aalsmeer Nederland
cbuyzerd@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Monique Baas
Den Haag Nederland
monique@yoyoga.nl
www.yoyoga.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Willy Boogaard
Olst Nederland
willy.boogaard@aardehuis.nl
bijgeschoold tot:25/03/2020 meer info
 
Gerrie Bakens
Overpelt Belgium
gerriebakens@gmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Mariska Bernardt
Huizen Nederland
mariska.bernardt@gmail.com
bijgeschoold tot:26/03/2019 meer info
 
Lenny Blom
Driebergen Rijsenburg Nederland
lennyblom@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Trees Bakker
Gouda Nederland
tbakkerduin@gmail.com
bewustwordingdailylife.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Mathilde Botermans
Schiedam Nederland
botermansml@gmail.com
bijgeschoold tot:27/10/2019 meer info
 
Annemiek Boonstra
Oudorp NH Nederland
studiodroomboon@gmail.com
www.studiodroomboon.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Sabine Blom
Den haag Nederland
juf_sabineblom@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Annelie Marquerite Buhrmann
Heemstede Nederland
annelie.marquerite@gmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2020 meer info
 
Patricia Bakker
Mijdrecht Nederland
pbakker@hoflandschool.nl
bijgeschoold tot:31/01/2020 meer info
 
Andrée Borguet
Outgaarden Belgium
info@integrama.be
www.integrama.be
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
JOYCE BERTELS
Ulvenhout Nederland
joycebertels@gmail.com
bijgeschoold tot:08/06/2020 meer info
 
Hanna Brunekreeft-van Rotterdam
Elst (U) Nederland
ehewbrunekreeft@hetnet.nl
www.santulan.nl
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Sandra Buitenwerf
Winsum Nederland
sandrabuitenwerf@gmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2020 meer info
 
Esther Boonstra
West Graftdijk Nederland
Info@praktijkabracadabra.nl
www.praktijkabracadabra.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Martine Beekman
Spaarndam Nederland
martine_beekman@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2020 meer info
 
Ingrid Boer
Rozenburg Nederland
ingrid-boer@online.nl
sinnestriel.com
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Monique Bracco Gartner
VLAARDINGEN/BREUKELEVEEN Nederland
mbraccogartner@multibit.nl
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
patsy bonnevalle
Asse Belgium
patsy.bonnevalle@dierinbalans.be
onlinekorting
bijgeschoold tot:12/02/2020 meer info
 
moniek beelen
Heythuysen Nederland
beelenmoniek@gmail.com
www.groeiende-bloei.nl
bijgeschoold tot:10/12/2018 meer info
 
Amber Boon, den - Smits
Oud Sabbinge Nederland
amby_pur@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Leen Bruers
Kessel-lo Belgium
gribadoe@gmail.com
gribadoe@gmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Eline Brodelet
Dikkelvenne Belgium
Eline.brodelet@gmail.com
www.dansedamelie.be
bijgeschoold tot:16/07/2019 meer info
 
Rosa Briers
Beringen Belgium
briersrosa@hotmail.com
www.sjamballa.eu
bijgeschoold tot:31/01/2020 meer info
 
Lianne Bruins
Lelystad Nederland
lianne_bruins@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Hennie Bijzitter
Wolvega Nederland
hennie_bijzitter@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Laura Beekhuizen
Sneek Nederland
info@praktijkvooreigenwijsheid.nl
www.praktijkvooreigenwijsheid.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Manita Bruinenberg
Amsterdam Nederland
manitabruinenberg@gmail.com
www.manitbruinenberg.nl
bijgeschoold tot:14/01/2020 meer info
 
Inge Boer
Nederland
inge.l.boer@gmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Suzanne Brinkhorst
Nederland
suzannebrinkhorst@live.nl
bijgeschoold tot:12/02/2020 meer info
 
Angela Bosstad
Enkhuizen Nederland
Info@kie-coaching.nl
www.kie-coaching.nl
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Tessa Bezuur-Pronk
Heerhugowaard Nederland
tessa@robez.com
www.deyogaklas.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Benadetta Benedetti
Vlagtwedde Nederland
b_benedetti@libero.it
bijgeschoold tot:03/12/2018 meer info
 
Kim Batenburg
Rotterdam Nederland
sophiavalentina@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Simone Busscher
Geesteren Nederland
info@simonebusscher.nl
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Laura Bouwman
Geleen Nederland
info@uniek-enzo.nl
www.uniek-enzo.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Maaike Bottema
Utrecht Nederland
maaike.bottema@gmail.com
bijgeschoold tot:19/03/2019 meer info
 
Sara Bosman
Deurne Belgium
sara.bosman@gmail.com
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
Nicole Bagaya
Eindhoven Nederland
n.janssen8@upcmail.nl
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Aurelie Bovyn
Belgium
aurelie.bovyn@gmail.com
bijgeschoold tot:02/04/2020 meer info
 
Wendy Bakker
wormerveer Nederland
w.bakker25@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:11/09/2018 meer info
 
mieke barrier
Olv waver Belgium
mieke.barrier@telenet.be
Www.zozen.be
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Esther Brugge
Emmeloord Nederland
yinbalanscontact@gmail.com
www.yin-balans.nl
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Peggy Bervoets
Ham Belgium
pbervoets@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Leen Bruers
Kessel-lo Belgium
leenbruers@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2019 meer info
 
Althaya Baeten
Gent Belgium
althaya.baeten@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
Malika Boumaaza
Hollebeke Belgium
malikaboumaaza@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Lieve Beheydt
Izegem Belgium
lievebeheydt@skynet.be
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
els Bergh
Kalmthout Belgium
elsbergh@telenet.be
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Linda Baaij
Almere Nederland
baaij.linda@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Heidi Bosmans
Mortsel Belgium
Heidibosmans@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/03/2020 meer info
 
Bieke Bonne
Bredene Belgium
Biekeburger@msn.com
bijgeschoold tot:16/03/2020 meer info
 
Ilse Biesbroeck
Gent Belgium
Ilse.biesbroeck@gmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Bernice Bekkers
Breda Nederland
Bernice@bebrave-coaching.nl
Www.bebrave-coaching.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Evelyn Burvenich
Merelbeke Belgium
evelynburvenich@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Debora Burger
Amstelveen Nederland
edburger@telfort.nl
bijgeschoold tot:12/02/2019 meer info
 
Manon Bakker
Nigtevecht Nederland
manon.bakker@zonnet.nl
bijgeschoold tot:26/10/2018 meer info
 
marieke besse
Zaandam Nederland
marieke.besse@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Dion Badart
Enschede Nederland
d.badart@skoe.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Jess Boomaars
Blaasveld Belgium
jessicaboomaars@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Anke Bos
Nederland
ankebos@live.nl
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Jeannette Beelen
Nederland
contact@mensinuitvoering.com
bijgeschoold tot:04/12/2019 meer info
 
Ilona Baaten
Rijswijk Nederland
info@lotuskids.nl
www.lotuskids.nl
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Fem Berben
Sittard Nederland
femberben@ziggo.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Julienne Boers
Malden Nederland
julienneboers@gmail.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Antoinette Bax
Nijmegen Nederland
antoinette.bax@gmail.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Sarah Bultynck
Belgium
sarah.bultynck@telenet.be
bijgeschoold tot:21/10/2018 meer info
 
Jacqueline Bouwman
Nederland
jewmbouwman@outlook.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Dorlies Bargeman
Nederland
dmbargeman@ziggo.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Ellen Budding
Lent Nederland
ellen@degeluksvogels.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Hilda Boomstra
Nederland
h_boomstra@hotmail.com
bijgeschoold tot:05/09/2019 meer info
 
Inez Buyck
Waregem Belgium
inez.buyck@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Mijke Bos
Nederland
bosmijke@yahoo.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Carolien Malanda Beumer
Nederland
carolienbeumer@hotmail.com
bijgeschoold tot:05/04/2020 meer info