Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Karin Beumer
Utrecht Nederland
karin@dreumeland.nl
www.dreumeland.nl
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Marianne Boon
Almere Nederland
info@kidsbalanceyourself.nl
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Chantal Buyzerd
Aalsmeer Nederland
cbuyzerd@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Kim Batenburg
Oostvoorne Nederland
sophiavalentina@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/11/2020 meer info
 
Monique Baas
Den Haag Nederland
monique@yoyoga.nl
www.yoyoga.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Willy Boogaard
Olst Nederland
willy.boogaard@aardehuis.nl
bijgeschoold tot:25/03/2020 meer info
 
Gerrie Bakens
Overpelt Belgium
gerriebakens@gmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Mariska Bernardt
Huizen Nederland
mariska.bernardt@gmail.com
bijgeschoold tot:26/03/2019 meer info
 
Lenny Blom
Driebergen Rijsenburg Nederland
lennyblom@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Trees Bakker
Gouda Nederland
tbakkerduin@gmail.com
bewustwordingdailylife.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Mathilde Botermans
Schiedam Nederland
botermansml@gmail.com
bijgeschoold tot:27/10/2019 meer info
 
Sabine Blom
Den haag Nederland
juf_sabineblom@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/09/2020 meer info
 
Annelie Marquerite Buhrmann
Heemstede Nederland
annelie.marquerite@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Patricia Bakker
Mijdrecht Nederland
pbakker@hoflandschool.nl
bijgeschoold tot:31/01/2020 meer info
 
JOYCE BERTELS
Ulvenhout Nederland
joycebertels@gmail.com
bijgeschoold tot:08/06/2020 meer info
 
Sofie Blyau
Bornem Belgium
sofie.blyau@gmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Hanna Brunekreeft-van Rotterdam
Elst (U) Nederland
ehewbrunekreeft@hetnet.nl
www.santulan.nl
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Sandra Buitenwerf
Winsum Nederland
sandrabuitenwerf@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Esther Boonstra
West Graftdijk Nederland
Info@praktijkabracadabra.nl
www.praktijkabracadabra.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Martine Beekman
Spaarndam Nederland
martine_beekman@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Inge Boer
Ten Boer Nederland
inge.l.boer@gmail.com
03-12-1971
bijgeschoold tot:25/11/2020 meer info
 
Wendy Bakkes
Capelle aan den IJssel Nederland
Wbakkes@hotmail.com
bijgeschoold tot:09/12/2020 meer info
 
Mirella Booij
Lewedorp Nederland
booij.m@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Benedicte Bernard
Gentbrugge Belgium
benedictebernard@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Monique Bijker
Soesterberg Nederland
monique@microcapital.nl
bijgeschoold tot:04/10/2020 meer info
 
Ingrid Boer
Rozenburg Nederland
ingrid-boer@online.nl
sinnestriel.com
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Monique Bracco Gartner
VLAARDINGEN/BREUKELEVEEN Nederland
mbraccogartner@multibit.nl
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
patsy bonnevalle
Asse Belgium
patsy.bonnevalle@dierinbalans.be
onlinekorting
bijgeschoold tot:12/02/2020 meer info
 
Annelies Bousard
Geraardsbergen Belgium
annelies_bousard@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Astrid Breuker
Borne Nederland
M.a.breuker@kpnmail.nl
Www.yatrakinderyoga.nl
bijgeschoold tot:09/12/2020 meer info
 
Amber Boon, den - Smits
Oud Sabbinge Nederland
amby_pur@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Leen Bruers
Kessel-lo Belgium
gribadoe@gmail.com
gribadoe@gmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Eline Brodelet
Dikkelvenne Belgium
Eline.brodelet@gmail.com
www.dansedamelie.be
bijgeschoold tot:16/07/2019 meer info
 
Gerrie Bakens
Overpelt Belgium
info@puurenbalans.com
www.puurenbalans.com
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Rosa Briers
Beringen Belgium
briersrosa@hotmail.com
www.sjamballa.eu
bijgeschoold tot:31/01/2020 meer info
 
Marjon Blaas
Dordrecht Nederland
Blaas001@hetnet.nl
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Hennie Bijzitter
Wolvega Nederland
hennie_bijzitter@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Laura Beekhuizen
Sneek Nederland
info@praktijkvooreigenwijsheid.nl
www.praktijkvooreigenwijsheid.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Manita Bruinenberg
Amsterdam Nederland
manitabruinenberg@gmail.com
www.manitbruinenberg.nl
bijgeschoold tot:14/01/2020 meer info
 
Suzanne Brinkhorst
Nederland
suzannebrinkhorst@live.nl
bijgeschoold tot:12/02/2020 meer info
 
Bieke Bonne
Bredene Belgium
Biekeburger@msn.com
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Angela Bosstad
Enkhuizen Nederland
Info@kie-coaching.nl
www.kie-coaching.nl
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Tessa Bezuur-Pronk
Heerhugowaard Nederland
tessa@robez.com
www.deyogaklas.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Nicole Bovendeaard
Nederland
Nicolebovendeaard@home.nl
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Maaike Bottema
Utrecht Nederland
maaike.bottema@gmail.com
bijgeschoold tot:19/03/2019 meer info
 
Sara Bosman
Deurne Belgium
sara.bosman@gmail.com
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
Daisy Boogaerts
Belgium
daisyboogaerts@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Loutje Bosch
Berkel-Enschot Nederland
INFO@LOUT4KIDS.NL
www.lout4kids.nl
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Nicole Bagaya
Eindhoven Nederland
n.janssen8@upcmail.nl
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Aurelie Bovyn
Belgium
aurelie.bovyn@gmail.com
bijgeschoold tot:02/04/2020 meer info
 
mieke barrier
Olv waver Belgium
mieke.barrier@telenet.be
Www.zozen.be
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Peggy Bervoets
Ham Belgium
pbervoets@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Leen Bruers
Kessel-lo Belgium
leenbruers@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2019 meer info
 
Althaya Baeten
Gent Belgium
althaya.baeten@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
Malika Boumaaza
Hollebeke Belgium
malikaboumaaza@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Lieve Beheydt
Izegem Belgium
lievebeheydt@skynet.be
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
els Bergh
Kalmthout Belgium
elsbergh@telenet.be
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Linda Baaij
Almere Nederland
baaij.linda@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Heidi Bosmans
Mortsel Belgium
Heidibosmans@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/03/2020 meer info
 
Ilse Biesbroeck
Gent Belgium
Ilse.biesbroeck@gmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Bernice Bekkers
Breda Nederland
Bernice@bebrave-coaching.nl
Www.bebrave-coaching.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Evelyn Burvenich
Merelbeke Belgium
evelynburvenich@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Anna Maria Boekema
Zwolle Nederland
amboekema@telfort.nl
bijgeschoold tot:10/12/2020 meer info
 
Erna Brinkman
Lelystad Nederland
ernabrinkman@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
jolien buysse
Lokeren Belgium
jolienbuysse08@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Nynke Bodewes
Wolvega Nederland
nrijpma@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/11/2020 meer info
 
Debora Burger
Amstelveen Nederland
edburger@telfort.nl
bijgeschoold tot:12/02/2019 meer info
 
Dion Badart
Enschede Nederland
d.badart@skoe.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Jess Boomaars
Blaasveld Belgium
jessicaboomaars@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Anke Bos
Nederland
ankebos@live.nl
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Jeannette Beelen
Nederland
contact@mensinuitvoering.com
bijgeschoold tot:04/12/2019 meer info
 
Ilona Baaten
Rijswijk Nederland
info@lotuskids.nl
www.lotuskids.nl
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Fem Berben
Sittard Nederland
femberben@ziggo.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Julienne Boers
Malden Nederland
julienneboers@gmail.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Antoinette Bax
Nijmegen Nederland
antoinette.bax@gmail.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Maria Louise Booisma
Nieuwerkerk a/d IJssel Nederland
Joyoflife.nu@gmail.com
Joyoflife.nu
bijgeschoold tot:09/12/2020 meer info
 
Dorlies Bargeman
Nederland
dmbargeman@ziggo.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Ellen Budding
Lent Nederland
ellen@degeluksvogels.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Kimberley Bruens-Hagens
almere Nederland
kimberley@bruens.nu
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Inez Buyck
Waregem Belgium
inez.buyck@gmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Carolien Malanda Beumer
Nederland
carolienbeumer@hotmail.com
bijgeschoold tot:05/04/2020 meer info
 
Barbara Bijkerk
Nederland
info@barbarabijkerk.nl
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Rimke Buwalda
Nederland
henkenrimke@gmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info