REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Op deze manier blijf je je inhoudelijk ontwikkelen binnen je vakgebied en blijf je geregistreed in het register. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid.

 

Geregistreerde coaches en docenten:

  • Zijn in het bezit van ons certificaat
  • Staan vermeld in het register.
  • Voeren het keurmerk op hun website
  • conformeren zich aan de beroepscode
  • houden zich aan de tweejaarlijkse nascholingsplicht
 

op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
OUDER- EN KINDYOGA
THERAPEUTISCHE KINDERYOGA
TIENERYOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:06/04/2021 meer info
 
angelique coelman
den haag Nederland
a.coelman@casema.nl
bijgeschoold tot:16/11/2021 meer info
 
Jacqueline Cornet-Deurloo
Almere Nederland
realnifty@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/03/2022 meer info
 
Lidia Caponi
Genk Belgium
lidia.caponi@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/09/2021 meer info
 
Lisette Christis
Schoorl Nederland
lisette@fotolab.nl
bijgeschoold tot:03/11/2020 meer info
 
Sandra Cornelissen - de Wit
Heeswijk Nederland
sandracornelissen@filiosscholengroep.nl
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Yara Celis
Hemiksem Belgium
celisyara@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/06/2022 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Ozgul Celik
Haarlem Nederland
ozgul--celik@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Heloise Cogneau
Sint-Jans-Molenbeek Belgium
heloise.jj@gmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Bibi Corbeij
Breda Nederland
bibi@dansentheaterles.nl
www.dansentheaterles.nl
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Roselien Coosemans
Schaarbeek Belgium
roseliencoosemans@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/11/2021 meer info
 
Erika Christiaens
Wichelen Belgium
erikachristiaens@telenet.be
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Veronique Chermin
Zuidoostbeemster Nederland
Landvanverbinding@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Yara Celis
Aartselaar Belgium
kleuterschoolaartselaar@telenet.be
bijgeschoold tot:01/09/2021 meer info
 
valerie coryn
oostende Belgium
valeriecoryn@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/09/2021 meer info
 
Ellen Coolen
VEGHEL Nederland
ecoolen@skipov.nl
www.metliefdevolleaandacht.nl
bijgeschoold tot:23/02/2022 meer info
 
Julia Chapman
Amsterdam Nederland
Julia.ann.chapman@gmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Monique Cool
Nederland
moniquecool@hotmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Anouk Cunha
Berchem Belgium
anouk.cunha@gmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2021 meer info
 
Fientje Ceulemans
Mechelen Belgium
Fientje.ceulemans@telenet.be
bijgeschoold tot:08/09/2021 meer info
 
Wendy Claes
Nederland
wendyclaes.pallieter@gmail.com
bijgeschoold tot:01/09/2021 meer info
 
Mirjam Couvreur
Nederland
mirjamcouvreur@hotmail.nl
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info