Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
angelique coelman
Den haag Nederland
a.coelman@casema.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
maya coppens
Lochristi Belgium
mayacoppens@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Veronique Chermin
Zuidoostbeemster Nederland
Landvanverbinding@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Sabine Claeys
Brakel Belgium
Bine.claeys@gmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Lisette Christis
Schoorl Nederland
lisette@fotolab.nl
bijgeschoold tot:22/04/2020 meer info
 
Lidia Caponi
Genk Belgium
lidia.caponi@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Milia Corbeek
Overasselt Nederland
miliacorbeek@gmail.com
Facebook: ColourfulMi
bijgeschoold tot:11/10/2020 meer info
 
Sandra Cornelissen - de Wit
Heeswijk Nederland
sandracornelissen@filiosscholengroep.nl
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Hanne Callewaert
Westrem Belgium
hanne.callewaert3@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Kim Czerski
Utrecht Nederland
kimczerski@gmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Maya Coene
aalst Belgium
mayacoene@yahoo.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Angie Clocheret
Denderleeuw Belgium
aclocheret@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Barbara claes
Brussel Belgium
Claes.barbara@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/06/2020 meer info
 
Viviana Castricum
Beverwijk Nederland
viviana_castricum@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/12/2018 meer info
 
Anniek Clibouw
Oostende Belgium
aclibouw@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Griet Coysman
Bazel Belgium
Grietcoysman@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Annet Clarijs
Tuk Nederland
annet@despiegel-kindercoaching.nl
www.despiegel-kindercoaching.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Nele Canipel
Denderhoutem Belgium
nele.canipel@proximus.be
www.kleurkracht.be
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Ellen Callewaert
Bredene Belgium
bellehelena@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Jessy Crul
Nederland
jcrul@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Madeleine Claushuis
Houten Nederland
m.claushuis@hotmail.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Kim Czerski
Utrecht Nederland
kim.czerski@lukasschool.nl
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Nele Corthouts
Koersel Belgium
nele_corthouts@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Mieke Camerlynck
Belgium
goodfood@miekecamerlynck.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Kristl Caels
Nederland
PraktijkHappyMe@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Lindsey Casteleyn
Gent Belgium
l_casteleyn@msn.com
bijgeschoold tot:03/12/2019 meer info
 
Sarien Cohen
Nederland
sariencohen@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Rita Ciarlo
Nederland
info@ritaciarlo.be
bijgeschoold tot:06/02/2020 meer info
 
Monique Cool
Nederland
moniquecool@hotmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Julia Chapman
Nederland
Julia.ann.chapman@gmail.com
bijgeschoold tot:04/10/2020 meer info