Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:06/04/2021 meer info
 
Veronique Chermin
Zuidoostbeemster Nederland
Landvanverbinding@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/05/2021 meer info
 
Lisette Christis
Schoorl Nederland
lisette@fotolab.nl
bijgeschoold tot:03/11/2020 meer info
 
Sandra Cornelissen - de Wit
Heeswijk Nederland
sandracornelissen@filiosscholengroep.nl
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Hanne Callewaert
Westrem Belgium
hanne.callewaert3@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Kim Czerski
Utrecht Nederland
kimczerski@gmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
Maya Coene
aalst Belgium
mayacoene@yahoo.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Ozgul Celik
Haarlem Nederland
ozgul--celik@hotmail.com
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Heloise Cogneau
Sint-Jans-Molenbeek Belgium
heloise.jj@gmail.com
bijgeschoold tot:28/04/2021 meer info
 
Anouk Cunha
Berchem Belgium
anouk.cunha@gmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2021 meer info
 
Barbara claes
Brussel Belgium
Claes.barbara@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/06/2020 meer info
 
Bibi Corbeij
Breda Nederland
bibi@dansentheaterles.nl
www.dansentheaterles.nl
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Annet Clarijs
Tuk Nederland
annet@despiegel-kindercoaching.nl
www.despiegel-kindercoaching.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Nele Canipel
Denderhoutem Belgium
nele.canipel@proximus.be
www.kleurkracht.be
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Ellen Callewaert
Bredene Belgium
bellehelena@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Kim Czerski
Utrecht Nederland
kim.czerski@lukasschool.nl
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Nele Corthouts
Koersel Belgium
nele_corthouts@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Lindsey Casteleyn
Gent Belgium
l_casteleyn@msn.com
bijgeschoold tot:03/12/2019 meer info
 
Kristl Caels
Nederland
PraktijkHappyMe@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Monique Cool
Nederland
moniquecool@hotmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Julia Chapman
Amsterdam Nederland
Julia.ann.chapman@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info