Na het behalen van een Jip & Jan certificaat word je opgenomen in het register. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyoga docenten en kindercoaches. Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
angelique coelman
Den haag Nederland
a.coelman@casema.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
maya coppens
Lochristi Belgium
mayacoppens@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Sabine Claeys
Brakel Belgium
Bine.claeys@gmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Lisette Christis
Amsterdam Nederland
lisette@fotolab.nl
bijgeschoold tot:24/01/2018 meer info
 
Lidia Caponi
Genk Belgium
lidia.caponi@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Milia Corbeek
Overasselt Nederland
miliacorbeek@gmail.com
Facebook: ColourfulMi
bijgeschoold tot:17/09/2018 meer info
 
Kim Czerski
Utrecht Nederland
kimczerski@gmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Angie Clocheret
Denderleeuw Belgium
aclocheret@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Chantal Cornette
Blankenberge Belgium
Chantal@tierenteyn.eu
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Charlotte Claeys
Lauwe Belgium
charlotteclaeys@outlook.com
bijgeschoold tot:09/10/2018 meer info
 
Jeroen Carrein
ASSEBROEK Belgium
jeroencarrein@yahoo.com
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Kim Czerski
Utrecht Nederland
kim.czerski@lukasschool.nl
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Barbara claes
Molenbeek Belgium
Claes.barbara@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Hilde Crop
Wakken Belgium
crop.hilde@skynet.be
www.happy-yoga.be
bijgeschoold tot:29/11/2017 meer info
 
Viviana Castricum
Beverwijk Nederland
viviana_castricum@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/12/2018 meer info
 
Anniek Clibouw
Oostende Belgium
aclibouw@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Griet Coysman
Bazel Belgium
Grietcoysman@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Maya Coene
Aalst Belgium
mayacoene@yahoo.com
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Jessy Crul
Nederland
jcrul@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Madeleine Claushuis
Houten Nederland
m.claushuis@hotmail.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
sabrina coenen
Utrecht Nederland
sabrinacoenen@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/04/2018 meer info
 
Mieke Camerlynck
Belgium
goodfood@miekecamerlynck.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Wendy Claes
Nederland
wendyclaes.pallieter@gmail.com
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Kristl Caels
Nederland
PraktijkHappyMe@gmail.com
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Lindsey Casteleyn
Gent Belgium
l_casteleyn@msn.com
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info