Na het volgen van een Jip & Jan opleiding word je opgenomen in het register. Het register registreert gecertificeerde Jip & Jan docenten en coaches die voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het Jip & Jan keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van (kinder)yogadocenten en (kinder)coaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:28/11/2017 meer info
 
angelique coelman
Den haag Nederland
a.coelman@casema.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Jiska Clevering
Wolvega Nederland
info@sterrig.nl
www.sterrig.nl
bijgeschoold tot:27/09/2017 meer info
 
maya coppens
Lochristi Belgium
mayacoppens@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Sabine Claeys
Brakel Belgium
Bine.claeys@gmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Lisette Christis
Amsterdam Nederland
lisette@fotolab.nl
bijgeschoold tot:24/01/2018 meer info
 
Lidia Caponi
Genk Belgium
lidia.caponi@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Wouthiera Crommelin
Nieuwkoop Nederland
info@inbloei.nu
www.inbloei.nu
bijgeschoold tot:30/08/2017 meer info
 
Milia Corbeek
Overasselt Nederland
miliacorbeek@gmail.com
Facebook: ColourfulMi
bijgeschoold tot:17/09/2018 meer info
 
Kim Czerski
Utrecht Nederland
kimczerski@gmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Angie Clocheret
Denderleeuw Belgium
aclocheret@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Chantal Cornette
Blankenberge Belgium
Chantal@tierenteyn.eu
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Charlotte Claeys
Lauwe Belgium
charlotteclaeys@outlook.com
bijgeschoold tot:09/10/2018 meer info
 
Jeroen Carrein
ASSEBROEK Belgium
jeroencarrein@yahoo.com
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Hilde Crop
Wakken Belgium
crop.hilde@skynet.be
www.happy-yoga.be
bijgeschoold tot:29/11/2017 meer info
 
Viviana Castricum
Beverwijk Nederland
viviana_castricum@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/12/2018 meer info
 
Alissia Crapa
Nederland
alissia.crapa@gmail.com
bijgeschoold tot:18/09/2017 meer info
 
Anniek Clibouw
Oostende Belgium
aclibouw@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Griet Coysman
Bazel Belgium
Grietcoysman@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Jessy Crul
Nederland
jcrul@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Madeleine Claushuis
Houten Nederland
m.claushuis@hotmail.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
sabrina coenen
Utrecht Nederland
sabrinacoenen@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/04/2018 meer info
 
Mieke Camerlynck
Belgium
goodfood@miekecamerlynck.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Kristl Caels
Nederland
PraktijkHappyMe@gmail.com
bijgeschoold tot:03/08/2019 meer info