Na het volgen van een kinderyoga of kindercoach bijscholing, basic of allround opleiding wordt je opgenomen in het register. Het register registreert docenten en coaches die in het bezit zijn van Jip & Jan  certificaat en voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Jip & Jan Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:28/11/2017 meer info
 
angelique coelman
Den haag Nederland
a.coelman@casema.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Jiska Clevering
Wolvega Nederland
info@sterrig.nl
www.sterrig.nl
bijgeschoold tot:27/09/2017 meer info
 
maya coppens
Lochristi Belgium
mayacoppens@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Sabine Claeys
Brakel Belgium
Bine.claeys@gmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Lisette Christis
Amsterdam Nederland
lisette@fotolab.nl
bijgeschoold tot:24/01/2018 meer info
 
Wouthiera Crommelin
Nieuwkoop Nederland
info@inbloei.nu
www.inbloei.nu
bijgeschoold tot:30/08/2017 meer info
 
Milia Corbeek
Overasselt Nederland
miliacorbeek@gmail.com
Facebook: ColourfulMi
bijgeschoold tot:17/09/2018 meer info
 
Kim Czerski
Utrecht Nederland
kimczerski@gmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Angie Clocheret
Denderleeuw Belgium
aclocheret@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Chantal Cornette
Blankenberge Belgium
Chantal@tierenteyn.eu
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Charlotte Claeys
Lauwe Belgium
charlotteclaeys@outlook.com
bijgeschoold tot:09/10/2018 meer info
 
Jeroen Carrein
ASSEBROEK Belgium
jeroencarrein@yahoo.com
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Hilde Crop
Wakken Belgium
crop.hilde@skynet.be
www.happy-yoga.be
bijgeschoold tot:29/11/2017 meer info
 
Viviana Castricum
Beverwijk Nederland
viviana_castricum@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/12/2018 meer info
 
Alissia Crapa
Nederland
alissia.crapa@gmail.com
bijgeschoold tot:18/09/2017 meer info
 
Anniek Clibouw
Oostende Belgium
aclibouw@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Jessy Crul
Nederland
jcrul@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Madeleine Claushuis
Houten Nederland
m.claushuis@hotmail.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Griet Coysman
Bazel Belgium
Grietcoysman@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
sabrina coenen
Utrecht Nederland
sabrinacoenen@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/04/2018 meer info
 
Mieke Camerlynck
Belgium
goodfood@miekecamerlynck.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info