Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:06/04/2021 meer info
 
angelique coelman
Den haag Nederland
a.coelman@casema.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Veronique Chermin
Zuidoostbeemster Nederland
Landvanverbinding@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/03/2021 meer info
 
Sabine Claeys
Brakel Belgium
Bine.claeys@gmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Lisette Christis
Schoorl Nederland
lisette@fotolab.nl
bijgeschoold tot:03/11/2020 meer info
 
Lidia Caponi
Genk Belgium
lidia.caponi@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Sandra Cornelissen - de Wit
Heeswijk Nederland
sandracornelissen@filiosscholengroep.nl
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Hanne Callewaert
Westrem Belgium
hanne.callewaert3@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Ozgul Celik
Haarlem Nederland
ozgul--celik@hotmail.com
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
Kim Czerski
Utrecht Nederland
kimczerski@gmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
Maya Coene
aalst Belgium
mayacoene@yahoo.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Angie Clocheret
Denderleeuw Belgium
aclocheret@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Barbara claes
Brussel Belgium
Claes.barbara@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/06/2020 meer info
 
Bibi Corbeij
Breda Nederland
bibi@dansentheaterles.nl
www.dansentheaterles.nl
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Griet Coysman
Bazel Belgium
Grietcoysman@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Annet Clarijs
Tuk Nederland
annet@despiegel-kindercoaching.nl
www.despiegel-kindercoaching.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Nele Canipel
Denderhoutem Belgium
nele.canipel@proximus.be
www.kleurkracht.be
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Ellen Callewaert
Bredene Belgium
bellehelena@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Kim Czerski
Utrecht Nederland
kim.czerski@lukasschool.nl
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Nele Corthouts
Koersel Belgium
nele_corthouts@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Lindsey Casteleyn
Gent Belgium
l_casteleyn@msn.com
bijgeschoold tot:03/12/2019 meer info
 
Kristl Caels
Nederland
PraktijkHappyMe@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Monique Cool
Nederland
moniquecool@hotmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Julia Chapman
Nederland
Julia.ann.chapman@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info