Register


Het register bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van geregistreerde (kinder)yogadocenten en kindercoaches. De geregistreerde docenten en coaches:

 

• zijn in het bezit bent van een Jip & Jan certificaat
• mogen het Jip & Jan keurmerk voeren
• houden zich aan de beroepscode
• houden zich aan de tweejaarlijkse nascholingsplicht

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Lieve Deraeve
Dendermonde Belgium
Lieve.deraeve@gmail.com
www.mayoki.be
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Sietske de Jongh
Oegstgeest Nederland
sdddejongh@gmail.com
bijgeschoold tot:09/04/2020 meer info
 
Vera De Vrieze
overijse Belgium
vera.de.vrieze@telenet.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Nienke Denekamp
Hilversum Nederland
nienkedenekamp@gmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Ingrid de Wolff
Oosterhout Nederland
logeerhuisjuniper@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Anita de Jong
Hilversum Nederland
anitadejongleren@gmail.com
nvt
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Leontine Denisse
Amsterdam Nederland
info@the-flower-of-life.nl
www.the-flower-of-life.nl
bijgeschoold tot:15/01/2019 meer info
 
Chantal Detrixhe
Muiden Nederland
chantaldetrixhe@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Wendy de Graaf
Soest Nederland
wendydegraaf3@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2020 meer info
 
Femke de Jager
Breukelen Nederland
femke_de_jager@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Petra De Smul
De Pinte Nederland
petra.de.smul@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Christa De vries
Berltsum Nederland
Christa.devries12@gmail.com
Nog niet
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
Carine Deprez
Ieper Belgium
weer.klank@live.be
x
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Kathy De Spiegeleer
Ophasselt Belgium
kathy@arcos.be
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Iris Donkersloot
Schoonhoven Nederland
irisdonkersloot@hotmail.com
www.studiolieverik.nl
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Sandra de Jager
Hellevoetsluis Nederland
m.jager31@gmail.com
www.yogamula.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Charlotte De Ruyck
brugge Belgium
deruyckcharlotte@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Nele De Coninck
OUDENAARDE Belgium
nele.de.coninck@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Rebecca de Jong
Hengelo Nederland
Rebeccajdejong@outlook.com
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Elke Delva
Gent Belgium
e_delva@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Muriel Dekkers
Utrecht Nederland
murieldekkers@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Sandra Desmaele
Kluisbergen Belgium
sandra_desmaele@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Miranda de Vries
Zwolle Nederland
mirandadevries@tiscali.nl
bijgeschoold tot:12/01/2020 meer info
 
Hanke den Boer
Hoofddorp Nederland
info@jouwmoment.nu
www.jouwmoment.nu
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Paris de Haas
Heiloo Nederland
parisdehaas@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Nancy de Moor
Olen Belgium
nancy.demoor1@gmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Marga de Nijs
Kampen Nederland
marga@eenzeevanrust.nl
www.eenzeevanrust.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
lieselot D'hooghe
zele Belgium
lieselot_dhooghe@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Karlien De Smet
Schellebelle Belgium
karlien.de.smet@proximus.be
bijgeschoold tot:05/02/2020 meer info
 
Els Delvaux
Mol Belgium
els.delvaux@hotmail.com
www.happyyoga.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Maureen de Vries
amersfoort Nederland
nde.kubus@sheerenloo.nl
bijgeschoold tot:31/01/2020 meer info
 
Diana Dautzenberg
Gulpen Nederland
kinderyogaheuvelland@gmail.com
bijgeschoold tot:09/10/2018 meer info
 
Charlotte Declercq
Voormezele Belgium
info@balansyogaschool.be
www.balansyogaschool.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Julie De Ketele
Melle Belgium
Juliette_dk@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Els De Smet
Westdorpe Nederland
elsdesmet@ogperspecto.nl
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Debby Dam
Den Haag Nederland
d.r.w.dam@gmail.com
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Leontien Dieleman
Nieuwvliet Nederland
leontiend@live.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Siobhan Dewulf
Brugge Nederland
Siobhan.dewulf@gmail.com
/
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Liesbeth De Boeck
Antwerpen Belgium
liesjeba@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Laura de Vriend-Schaap
Leiden Nederland
info@zon-yoga.nl
www.zon-yoga.nl
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
Esther Dijkman
Den Haag Nederland
info@solideyoga.nl
www.solideyoga.nl
bijgeschoold tot:09/04/2020 meer info
 
Jose de Haan
utrecht Nederland
jose@yogatreat.eu
www.yogatreat.eu
bijgeschoold tot:07/10/2018 meer info
 
Lotte de Bouter
Utrecht Nederland
info@lotsmassage.nl
www.lotsmassage.nl
bijgeschoold tot:04/02/2019 meer info
 
Ilse De Batselier
Wieze Belgium
ilse_debatselier@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
Nele Derycker
Koekelberg Belgium
nele.derycker@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Linsey Dokter- van Kan
Spijkenisse Nederland
Lyn3001@msn.com
bijgeschoold tot:16/09/2019 meer info
 
Froukje Dieker
Dinxperlo Nederland
froukjedieker@live.nl
bijgeschoold tot:30/09/2019 meer info
 
Vera Deckers
Heel Nederland
dancecentervision@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Asli De Backer
Haarlem Nederland
asli_debacker@hotmail.com
www.bodhiboom.com
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Lisa Declercq
Kachtem Belgium
lisa_declercq@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Janet Dute
Amersfoort Nederland
janetdute@tele2.nl
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
arjanne de leeuw den bouter
AmmerstOL Nederland
arjanne.dldb@gmail.com
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Marleen De Vestel
Sint-Andries Belgium
marleen_devestel@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Jolien Deman
sint-denijs-westrem Nederland
jolien.deman@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Josť de Haan
Utrecht Nederland
jose@yogatreat.eu
www.yogatreat.eu
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Monique de jong
Almere Nederland
Info@kenjeik.nl
Www.kenjeik.nl
bijgeschoold tot:04/02/2019 meer info
 
Evelien Debie
Olmen Belgium
Evelien.debie1@telenet.be
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Natalie De Schaepmeester
Lokeren Belgium
natalie@dsnbvba.be
in opmaak
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Els Demeyere
Rumbeke Belgium
e.demeyere@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Kirsten Dejaegher
Geel Belgium
kirsten.dejaegher@telenet.be
bijgeschoold tot:07/10/2019 meer info
 
Liesbeth De Boeck
Antwerpen Belgium
Liesbeth.DeBoeck@so.antwerpen.be
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Geja de Jong
Hattem Nederland
projazzgeja@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/10/2019 meer info
 
Lydia de Rooze
Kloosterzande Nederland
lydia@suraja-nacho.nl
www.suraja-nacho.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Kelly de Keijzer
Nieuwvliet Nederland
kelly.ijsebaert@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
joyce dorr-schot
hooglanderveen Nederland
j.schot@kpoa.nl
n.v.t.
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Meta den Dekker
Bussum Nederland
metadendekker@gmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Wendy de Groot
Berkel en Rodenrijs Nederland
wendydegroot75@gmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2018 meer info
 
Miek De Wit
Kerkom Belgium
miek.dewit@telenet.be
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Laura Daamen
Nederland
lauradaamen@gmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2018 meer info
 
Nicole de Gruijter
Berkel en Rodenrijs Nederland
nicole@uniekko.nl
www.uniekko.nl
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Natalie dalmeyer
koog aan de zaan Nederland
namaskar1@live.nl
www.yoganamaskar.nl
bijgeschoold tot:30/10/2018 meer info
 
Isabel Depestel
Roeselare Belgium
Isabeldepestel@hotmail.com
Psycholoogroeselare.be
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Els Diependaele
Zottegem Belgium
els@viapromessa.be
www.viapromessa.be
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
G de Kruijk
Utrecht Nederland
gerdy@professorloep.nl
www.professorloep.nl
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Mayke den Ouden
Utrecht Nederland
maykedenouden@gmail.com
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
anke deckers
kalmthout Belgium
anke.deckers@gmail.com
www.trefpuntheide.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Manon De Rooij
Tilburg Nederland
derooij.manon@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Miek Dom
Mol Belgium
miekdom@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Willemijn de Vin
Nederland
willemijn@zenmedia.nl
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info
 
Pauline de Groot
Nederland
p.de.groot@hetnieuweeemland.nl
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Anja De Winter
Schoten Belgium
anya106@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Femke Delen
Wageningen Nederland
info@lafaye.nl
www.lafaye.nl
bijgeschoold tot:12/03/2019 meer info
 
Nancy D'hamers
Vrasene Belgium
nancy.dhamers@gmail.com
www.toverdruppels.be
bijgeschoold tot:05/11/2018 meer info
 
Liza de Kiewit
Veghel Nederland
liza_mellow@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Danielle Duineveld
Nederland
d-duineveld@ziggo.nl
bijgeschoold tot:26/10/2018 meer info
 
Astrid De Wit
Nederland
astriddewit@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/10/2018 meer info
 
Marieke Depre
Belgium
marieke_depre@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Anneke Dejonghe
Belgium
anneke.dejonghe@sint-rembert.be
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Veerle Debuyck
Belgium
veerle.debuyck@gulleboom.be
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Marjolijn de Heus
Amersfoort Nederland
marjolijndeheus@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Chantal Dijkstra
Nederland
cndijkstra1@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/10/2019 meer info
 
Jeannette De Lain Holtman
Nederland
jeannette_holtman@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info
 
Londa de Graaf
Amsterdam Nederland
londadegraaf@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2020 meer info