Na het behalen van een Jip & Jan certificaat word je opgenomen in het register. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyoga docenten en kindercoaches. Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Lieve Deraeve
Dendermonde Belgium
Lieve.deraeve@gmail.com
www.mayoki.be
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Vanessa Demeulemeester
Desselgem Belgium
info@amba-amba.be
www.amba-amba.be
bijgeschoold tot:21/10/2018 meer info
 
Sietske de Jongh
Oegstgeest Nederland
sdddejongh@gmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
Vera De Vrieze
overijse Belgium
vera.de.vrieze@telenet.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Nienke Denekamp
Hilversum Nederland
nienkedenekamp@gmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Ingrid de Wolff
Oosterhout Nederland
logeerhuisjuniper@gmail.com
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Anita de Jong
Hilversum Nederland
anitadejongleren@gmail.com
nvt
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Martine Dol
Opmeer Nederland
martinedol@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/02/2018 meer info
 
Leontine Denisse
Amsterdam Nederland
info@the-flower-of-life.nl
www.the-flower-of-life.nl
bijgeschoold tot:15/01/2019 meer info
 
Christa De vries
Berltsum Nederland
Christa.devries12@gmail.com
Nog niet
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
Femke de Jager
Breukelen Nederland
femke_de_jager@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Petra De Smul
Nazareth Belgium
petra.de.smul@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Carine Deprez
Ieper Belgium
weer.klank@live.be
x
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Kathy De Spiegeleer
Ophasselt Belgium
kathy@arcos.be
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Iris Donkersloot
Schoonhoven Nederland
irisdonkersloot@hotmail.com
www.studiolieverik.nl
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Sandra de Jager
Hellevoetsluis Nederland
m.jager31@gmail.com
www.yogamula.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Charlotte De Ruyck
brugge Belgium
deruyckcharlotte@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Nele De Coninck
OUDENAARDE Belgium
nele.de.coninck@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Rebecca de Jong
Hengelo Nederland
Rebeccajdejong@outlook.com
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Muriel Dekkers
Utrecht Nederland
murieldekkers@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Elke Delva
Gent Belgium
e_delva@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Julie De Ketele
Melle Belgium
Juliette_dk@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Hanke den Boer
Hoofddorp Nederland
info@jouwmoment.nu
www.jouwmoment.nu
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Estella Derkx
Hilversum Nederland
info@yoga-me.nl
www.yoga-me.nl
bijgeschoold tot:20/03/2018 meer info
 
lieselot D'hooghe
zele Belgium
lieselot_dhooghe@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Paris de Haas
Heiloo Nederland
parisdehaas@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Nancy de Moor
Olen Belgium
nancy.demoor1@gmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Marga de Nijs
Kampen Nederland
marga@eenzeevanrust.nl
www.eenzeevanrust.nl
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Els Delvaux
Mol Belgium
els.delvaux@hotmail.com
www.happyyoga.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Agnes de Vries
Leeuwarden Nederland
info@centrumdespiegel.nl
Www.centrumdespiegel.nl
bijgeschoold tot:31/01/2018 meer info
 
Leontien Dieleman
Nieuwvliet Nederland
leontiend@live.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Diana Dautzenberg
Gulpen Nederland
kinderyogaheuvelland@gmail.com
bijgeschoold tot:09/10/2018 meer info
 
Charlotte Declercq
Voormezele Belgium
info@balansyogaschool.be
www.balansyogaschool.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Els De Smet
Westdorpe Nederland
elsdesmet@ogperspecto.nl
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Vera de Nood
Rotterdam Nederland
vera_de_nood@hotmail.com
www.veradenood.com
bijgeschoold tot:13/02/2018 meer info
 
Debby Dam
Den Haag Nederland
d.r.w.dam@gmail.com
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Siobhan Dewulf
Brugge Nederland
Siobhan.dewulf@gmail.com
/
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Astrid De Wit
Clinge Nederland
studio-astrid@zeelandnet.nl
www.studio-astrid.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Laura de Vriend-Schaap
Leiden Nederland
info@zon-yoga.nl
www.zon-yoga.nl
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
angelina De bruin
Amsterdam Nederland
Angelinadebruin@hotmail.com
www.zencompany.nl
bijgeschoold tot:26/02/2018 meer info
 
Anouk de Bruijn
Breda Nederland
t.c.e.debruijn@gmail.com
www.facebook.nl/yogikidsbreda
bijgeschoold tot:18/03/2018 meer info
 
Paulien Deutekom, van
elburg Nederland
p.koel@zonnet.nl
www.reflexzone.eu
bijgeschoold tot:14/02/2018 meer info
 
Jose de Haan
utrecht Nederland
jose@yogatreat.eu
www.yogatreat.eu
bijgeschoold tot:07/10/2018 meer info
 
Lotte de Bouter
Utrecht Nederland
info@lotsmassage.nl
www.lotsmassage.nl
bijgeschoold tot:04/02/2019 meer info
 
Ilse De Batselier
Wieze Belgium
ilse_debatselier@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
Nele Derycker
Koekelberg Belgium
nele.derycker@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
anke deckers
kalmthout Belgium
anke.deckers@gmail.com
www.trefpuntheide.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Linsey Dokter- van Kan
Spijkenisse Nederland
Lyn3001@msn.com
bijgeschoold tot:16/09/2019 meer info
 
Froukje Dieker
Dinxperlo Nederland
froukjedieker@live.nl
bijgeschoold tot:30/09/2019 meer info
 
Jolanda de Bloeme
Schiedam Nederland
jolandadebloeme@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/04/2018 meer info
 
Maartje de Bruin
Heiloo Nederland
jufmaartje1@gmail.com
bijgeschoold tot:13/02/2018 meer info
 
Asli De Backer
Haarlem Nederland
asli_debacker@hotmail.com
www.bodhiboom.com
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Lisa Declercq
Kachtem Belgium
lisa_declercq@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Janet Dute
Amersfoort Nederland
janetdute@tele2.nl
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Karin den Ouden
Almere Nederland
kdoud32@gmail.com
bijgeschoold tot:17/01/2018 meer info
 
Colette Devilee
Leiderdorp Nederland
Colette@stichtinglegolas.nl
bijgeschoold tot:16/01/2018 meer info
 
ciska De Wit
IJsselstein Nederland
ciskadewit@yahoo.com
www.deoverkant.nl
bijgeschoold tot:16/01/2018 meer info
 
Inge Dijkhuizen
Rotterdam Nederland
itdijkhuizen@gmail.com
bijgeschoold tot:27/02/2018 meer info
 
Peggy De Keyser
Hamme Belgium
claes.dekeyser@telenet.be
bijgeschoold tot:01/04/2018 meer info
 
arjanne de leeuw den bouter
AmmerstOL Nederland
arjanne.dldb@gmail.com
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Marleen De Vestel
Sint-Andries Belgium
marleen_devestel@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Jolien Deman
sint-denijs-westrem Nederland
jolien.deman@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Griet Deconinck
oudenaarde Belgium
grietdeconinck@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Josť de Haan
Utrecht Nederland
jose@yogatreat.eu
www.yogatreat.eu
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Monique de jong
Almere Nederland
Info@kenjeik.nl
Www.kenjeik.nl
bijgeschoold tot:04/02/2019 meer info
 
Evelien Debie
Olmen Belgium
Evelien.debie1@telenet.be
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Natalie De Schaepmeester
Lokeren Belgium
natalie@dsnbvba.be
in opmaak
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Els Demeyere
Rumbeke Belgium
e.demeyere@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Kirsten Dejaegher
Geel Belgium
kirsten.dejaegher@telenet.be
bijgeschoold tot:07/10/2019 meer info
 
Liesbeth De Boeck
Antwerpen Belgium
Liesbeth.DeBoeck@so.antwerpen.be
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Geja de Jong
Hattem Nederland
projazzgeja@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/10/2019 meer info
 
Lydia de Rooze
Kloosterzande Nederland
lydia@suraja-nacho.nl
www.suraja-nacho.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Kelly de Keijzer
Nieuwvliet Nederland
kelly.ijsebaert@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
joyce dorr-schot
hooglanderveen Nederland
j.schot@kpoa.nl
n.v.t.
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Meta den Dekker
Bussum Nederland
metadendekker@gmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Mila de Jong
Muiderberg Nederland
esjamiwi2@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:16/12/2017 meer info
 
wendy daelemans
Meldert Belgium
wendydaelemans@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/01/2018 meer info
 
Janneke de Jong
EINDHOVEN Nederland
janneke@jong-coaching.nl
bijgeschoold tot:13/02/2018 meer info
 
Petra Dehn-Henny
Schoten Belgium
petra_henny@msn.com
bijgeschoold tot:01/04/2018 meer info
 
Pauline de Boer
Amsterdam Nederland
info@tienercoaching.com
www.tienercoaching.com
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
SYBILLE DECRAENE
Deinze Belgium
sybille.decraene@gmail.com
bijgeschoold tot:17/04/2018 meer info
 
Wendy de Groot
Berkel en Rodenrijs Nederland
wendydegroot75@gmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2018 meer info
 
Miek De Wit
Kerkom Belgium
miek.dewit@telenet.be
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Laura Daamen
Nederland
lauradaamen@gmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2018 meer info
 
Nicole de Gruijter
Berkel en Rodenrijs Nederland
nicole@uniekko.nl
www.uniekko.nl
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Natalie dalmeyer
koog aan de zaan Nederland
namaskar1@live.nl
www.yoganamaskar.nl
bijgeschoold tot:30/10/2018 meer info
 
Isabel Depestel
Roeselare Belgium
Isabeldepestel@hotmail.com
Psycholoogroeselare.be
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Els Diependaele
Zottegem Belgium
els@viapromessa.be
www.viapromessa.be
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
G de Kruijk
Utrecht Nederland
gerdy@professorloep.nl
www.professorloep.nl
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Mayke den Ouden
Utrecht Nederland
maykedenouden@gmail.com
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Manon De Rooij
Tilburg Nederland
derooij.manon@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Miek Dom
Mol Belgium
miekdom@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2019 meer info
 
Willemijn de Vin
Nederland
willemijn@zenmedia.nl
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info
 
Pauline de Groot
Nederland
p.de.groot@hetnieuweeemland.nl
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Anja De Winter
Schoten Belgium
anya106@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Femke Delen
Wageningen Nederland
info@lafaye.nl
www.lafaye.nl
bijgeschoold tot:12/03/2019 meer info
 
Shirley Devey
oostende Nederland
shirleydevey@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Nancy D'hamers
Vrasene Belgium
nancy.dhamers@gmail.com
www.toverdruppels.be
bijgeschoold tot:05/11/2018 meer info
 
Sophie Decuyper
Nederland
sophie.decuyper@gmail.com
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Liza de Kiewit
Veghel Nederland
liza_mellow@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Danielle Duineveld
Nederland
d-duineveld@ziggo.nl
bijgeschoold tot:26/10/2018 meer info
 
Astrid De Wit
Nederland
astriddewit@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/10/2018 meer info
 
Marieke Depre
Belgium
marieke_depre@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Anneke Dejonghe
Belgium
anneke.dejonghe@sint-rembert.be
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Veerle Debuyck
Belgium
veerle.debuyck@gulleboom.be
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Marjolijn de Heus
Amersfoort Nederland
marjolijndeheus@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Chantal Dijkstra
Nederland
cndijkstra1@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/10/2019 meer info
 
Jeannette De Lain Holtman
Nederland
jeannette_holtman@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info