Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Wies Frijters
Roosendaal Nederland
wies_frijters@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Annemarie Faber
Almere Nederland
annemarie.faber@live.nl
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
tika fien
Kampen Nederland
atikamukampen@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
saskia frolich
harlingen Nederland
pesas38@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Pauline Freesen
Zwaag Nederland
Simsam3@hotmail.com
bijgeschoold tot:29/10/2019 meer info
 
Suzanne Faasse
Alkmaar Nederland
suzannefaasse@hotmail.com
www.taal-lente.nl
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Suzanne Fraanje
Epe Nederland
s.fraanje@stichtingproo.nl
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Liesbeth Fransen
Dessel Belgium
turnjuffrouw@gmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2019 meer info
 
Anouk Folkerts
Roden Nederland
Lentheharroanouk@mail.com
noukadekinderyogajuf
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Els Franssens
Sint-martens-lierde Belgium
els.franssens@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Sigrid Fluit
Amsterdam Nederland
Sigridfluit@gmail.com
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info