Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van docenten en coaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:

  • hebben een Jip & Jan certificaat.
  • blijven zichzelf ontwikkelen en nascholen.
  • mogen het Jip & Jan keurmerk gebruiken.
  • conformeren zich aan de beroepscode.
  • krijgen 10% korting op modules.
  • hebben een duidelijke visie en missie.
  • nemen hun beroep en zichzelf serieus.

op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA STUDIE
2. COACH STUDIE
3. ONLINE STUDIE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Annie Fabriek
Veenhuizen Nederland
annie@hart-lopen.nl
www.hart-lopen.nl
bijgeschoold tot:08/04/2019 meer info
 
Wies Frijters
Roosendaal Nederland
wies_frijters@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Annemarie Faber
Almere Nederland
annemarie.faber@live.nl
bijgeschoold tot:14/10/2020 meer info
 
tika fien
Kampen Nederland
atikamukampen@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
saskia frolich
harlingen Nederland
pesas38@hotmail.com
bijgeschoold tot:09/02/2021 meer info
 
Pauline Freesen
Zwaag Nederland
Simsam3@hotmail.com
bijgeschoold tot:29/10/2019 meer info
 
Suzanne Faasse
Alkmaar Nederland
suzannefaasse@hotmail.com
www.taal-lente.nl
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Suzanne Fraanje
Epe Nederland
s.fraanje@stichtingproo.nl
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Liesbeth Fransen
Dessel Belgium
turnjuffrouw@gmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2019 meer info
 
Noermi Franken
Utrecht Nederland
noermi@gmail.com
bijgeschoold tot:04/12/2019 meer info
 
Anouk Folkerts
Roden Nederland
Lentheharroanouk@mail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Els Franssens
Sint-martens-lierde Belgium
els.franssens@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Sigrid Fluit
Amsterdam Nederland
Sigridfluit@gmail.com
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info