Register


Het register bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van geregistreerde (kinder)yogadocenten en kindercoaches. De geregistreerde docenten en coaches:

 

• zijn in het bezit bent van een Jip & Jan certificaat
• mogen het Jip & Jan keurmerk voeren
• houden zich aan de beroepscode
• houden zich aan de tweejaarlijkse nascholingsplicht

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Annie Fabriek
Veenhuizen Nederland
annie@hart-lopen.nl
www.hart-lopen.nl
bijgeschoold tot:01/06/2019 meer info
 
Catherine Francis-van Heel
Breda Nederland
catherine@sanoeq.nl
www.sanoeq.nl
bijgeschoold tot:10/06/2018 meer info
 
Wies Frijters
Roosendaal Nederland
wies_frijters@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Suzanne Faasse
Alkmaar Nederland
info@taal-lente.nl
www.taal-lente.nl
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Annemiek Fiolet
Eindhoven Nederland
annemiekfiolet23@gmail.com
bijgeschoold tot:11/09/2018 meer info
 
Pauline Freesen
Zwaag Nederland
Simsam3@hotmail.com
bijgeschoold tot:29/10/2019 meer info
 
Liesbeth Fransen
Dessel Belgium
turnjuffrouw@gmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2019 meer info
 
Jeannette Fluitsma
lommel Belgium
jeannette.fluitsma@telenet.be
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Noermi Franken
Utrecht Nederland
noermi@gmail.com
bijgeschoold tot:04/12/2019 meer info
 
Els Franssens
Sint-martens-lierde Belgium
els.franssens@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
San Freeker
Bergen Nederland
mamasanmusic@gmail.com
bijgeschoold tot:12/02/2020 meer info