Na het volgen van een kinderyoga of kindercoach bijscholing, basic of allround opleiding wordt je opgenomen in het register. Het register registreert docenten en coaches die in het bezit zijn van Jip & Jan  certificaat en voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Jip & Jan Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Elly Gardien
Den Haag Nederland
Ellygardien@gmail.com
www.degekleurdeparaplu.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Barbara Geuther
Nuenen Nederland
646anders@planet.nl
www.thuisbegeleidinganders.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Jolande Gerrits Jans
Raalte Nederland
jolandegj62@live.nl
bijgeschoold tot:12/03/2019 meer info
 
Sarah Gerits
Amsterdam Nederland
sarahgerits@gmail.com
bijgeschoold tot:14/02/2018 meer info
 
Jeannette Grootendorst
Oegstgeest Nederland
info@yogametjeannette.nl
www.yogametjeannette.nl
bijgeschoold tot:11/12/2017 meer info
 
Bianca Gieske
Haarlem Nederland
bianca-gieske@xs4all.nl
bijgeschoold tot:16/10/2018 meer info
 
Katrien Goethals
Zevergem Belgium
Goethalskatrien@telenet.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Merel Gussekloo
Almere Nederland
vampluijmaekers@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2019 meer info
 
Floor Gunzeln
Almere Nederland
christine.denijs@gmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2019 meer info
 
Christine Gunst
Gent Belgium
Gunstchristine@gmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Birgitta Gille
Spijkenisse Nederland
bgile@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/06/2017 meer info
 
Lenneke Gebruers
Prinsenbeek Nederland
info@veeryoga.nl
www.veeryoga.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Els Geukens
Geel Belgium
geukensels@gmail.com
bijgeschoold tot:13/09/2017 meer info
 
Michèle Goeman
Nijmegen Nederland
m.l.goeman@gmail.com
www.bewegenenontspannen.nl
bijgeschoold tot:13/09/2017 meer info
 
Marianne Geuijen
Alkmaar Nederland
Mgeuyen@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/10/2017 meer info
 
Hannelore Gysels
Kortemark Belgium
hannelore.gysels@gmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2018 meer info
 
Krista Greving
Utrecht Nederland
kristagreving@gmail.com
www.yinyoga-utrecht.nl
bijgeschoold tot:27/11/2017 meer info
 
Nynke Govers
Amsterdam Nederland
nynkegovers@gmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2018 meer info
 
Vera Goeman
ninove Belgium
veragoeman@telenet.be
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Joke Geit
Belgium
vangeitjoke@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info