Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Elly Gardien
Den Haag Nederland
Ellygardien@gmail.com
18-09-1955
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Jolande Gerrits Jans
Raalte Nederland
jolandegj62@live.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Homeira Ghobadi
Amersfoort Nederland
homeira.ghobadi@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Katrien Goethals
Zevergem Belgium
Goethalskatrien@telenet.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Elly Gielink
Haaksbergen Nederland
e.gielink@vco-oostnederland.nl
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Michèle Goeman
Balgoij Nederland
m.l.goeman@gmail.com
www.bewegenenontspannen.nl
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
marianthy gripari
Amersfoort Nederland
marianthygripari@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/03/2021 meer info
 
Els Geukens
Geel Belgium
geukensels@gmail.com
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Christine Gunst
Gent Belgium
Gunstchristine@gmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Marrit Grooten-Rouwé
Drachten Nederland
marrit.rouwe@gmail.com
www.klankpraktijksinnewille.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Jacqueline Gillet
Poortugaal Nederland
jyg@online.nl
bijgeschoold tot:10/12/2019 meer info
 
Ilse Grieten
Evergem Belgium
ilsegzc@gmail.com
Www.yourth.be
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Vera Goeman
ninove Belgium
veragoeman@telenet.be
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Annemiek Gerbers
Amsterdam Nederland
Annemiekgerbers@me.com
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Franciska Groen
Oude Wetering Nederland
info@ziziz.nu
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Angelica Gervedink
Hengelo Nederland
agervedinknijhuis@xs4all.nl
dd
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Anja Geerts
Boekel Nederland
Info@innerkind.nl
Innerkind.nl
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Marijke Goeman
Schellebelle Belgium
hetbelleveer@olvts.be
hetbelleveer.be
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Loredana Gervasio
Alkmaar Nederland
Loredanza75@gmail.com
bijgeschoold tot:20/06/2020 meer info