Na het behalen van een Jip & Jan certificaat word je opgenomen in het register. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyoga docenten en kindercoaches. Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Louise Hansen
Baambrugge Nederland
L_Hansen1981@msn.com
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Britta Hoogland - de Kok
Hoorn Nederland
Britta.hoogland@gmail.com
bijgeschoold tot:30/09/2019 meer info
 
Ilse Hartmann
Nieuwerkerk aan den IJssel Nederland
yoga-met-Ilse@casema.nl
www.yogametilse.nl
bijgeschoold tot:28/11/2017 meer info
 
Gerjanne Hartlief
Assen Nederland
info@heppiehartlief.nl
. www.heppiehartlief.nl
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Manja Haze
Hengelo Nederland
manjahaze@home.nl
www.kdvmickey.nl en www.flowyogahengelo.nl
bijgeschoold tot:16/09/2019 meer info
 
Terry Hommelberg
Houten Nederland
Terryhoogsteder@gmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
Suzanne Hulsman
Alkmaar Nederland
suzwout@planet.nl
http://home.orange.nl/indewolken
bijgeschoold tot:27/02/2018 meer info
 
Aemke Heijnen
Almere Nederland
love@loveforyoga.nl
www.loveforyoga.nl
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Annemie Housen
Meeuwen-Gruitrode Belgium
annemie.housen@skynet.be
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Lindsay Hanisch
gent Belgium
geluksterretje@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Astrid Hollands
Weteringbrug Nederland
astrid_hollands@hotmail.com
www.funtasticmovements.nl
bijgeschoold tot:18/10/2017 meer info
 
Nele Huys
St-Niklaas Belgium
nele_huys@violetpuur.be
www.violetpuur.be
bijgeschoold tot:29/11/2017 meer info
 
Debby Hooijveld
haarlem Nederland
info@talentathome.nl
www.talentathome.nl
bijgeschoold tot:20/03/2018 meer info
 
Elizabeth Halevi
Haarlem Nederland
libbyhalevi@gmail.com
www.theotherchapter.com
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
cindy helsen
westerlo Belgium
info@spiegeltjes.be
www.spiegeltjes.be
bijgeschoold tot:12/12/2017 meer info
 
Annemieke Hulshof
Zevenaar Nederland
annemieke66@gmail.com
bijgeschoold tot:01/06/2019 meer info
 
Claire Heldoorn
Amsterdam Nederland
claireheldoorn@gmail.com
Nvt
bijgeschoold tot:11/12/2018 meer info
 
Annemarieke Heeren
Haarlem Nederland
Annemariekevanwel@xs4all.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Laura Hofland
Diemen Nederland
Laurahofland@gmail.com
bijgeschoold tot:04/02/2019 meer info
 
Rosanne Haringhuizen
Amsterdam Nederland
rosanneharinghuizen@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/03/2019 meer info
 
elina herrman
Tilburg Nederland
elinaherrman@home.nl
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Maaike Hoessen
Wervik Belgium
maaike@bengelcoaching.be
www.bengelcoaching.be
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Marielle Hage
Rotterdam Nederland
dehoofdzaakcoaching@gmail.com
www.dehoofdzaakcoaching.nl
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Annelies Hermans
Maasmechelen Belgium
liezie55@hotmail.com
www.liesinbalans.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Crescentia Heuvingh
Huizen Nederland
Info@balayoga.nl
www.balayoga.nl
bijgeschoold tot:11/03/2019 meer info
 
Annemarie Huysmans
Nederland
annemarie.huysmans@telenet.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Joyce Heppe
Hoek van Holland Nederland
jheppe@lmc-vo.nl
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Gwen Hugens
Haasdonk Belgium
hugens.gwen@skynet.be
toverdruppels.be
bijgeschoold tot:05/11/2018 meer info
 
Petra Hoogland
Lelystad Nederland
Juffie27@hotmail.com
bijgeschoold tot:05/03/2018 meer info
 
Marieke Heersema
Emmen Nederland
info@puurbymarieke.nl
bijgeschoold tot:08/04/2018 meer info
 
Ann Huyghe
oostende Belgium
ann.huyghe3@telenet.be
bijgeschoold tot:16/04/2018 meer info
 
Mel Hendriks
Zaandam Nederland
e.hendriks@zaanprimair.nl
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Winanda Hermans
Lier Belgium
winandahermans@gmail.com
bijgeschoold tot:21/12/2018 meer info
 
Nicole Holvoet
dd Belgium
nicoleholvoet@telenet.be
dd
bijgeschoold tot:13/11/2017 meer info
 
Hanna Hellman
Nederland
hanna.hellman@gmail.com
bijgeschoold tot:12/05/2018 meer info
 
Chantal Harwig
Nederland
chantal@eigenwens.nl
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info