REGISTER


Na het volgen van een opleiding aan de Kinderyoga Academie word je opgenomen in het register en mag je het keurmerk op je website plaatsen. Geregistreerde kinderyogadocenten en kindercoaches conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid aan docenten die aan de Kinderyoga Academie zijn opgeleid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Gerjanne Hartlief
Assen Nederland
info@heppiehartlief.nl
www.heppiehartlief.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Louise Hansen
Baambrugge Nederland
L_Hansen1981@msn.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Britta Hoogland - de Kok
Hoorn Nederland
Britta.hoogland@gmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Katja Hoenjet
Velserbroek Nederland
katjahoenjet@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Lotte Hoorweg
Apeldoorn Nederland
lottehoorweg@live.nl
bijgeschoold tot:30/11/2021 meer info
 
Manja Haze
Hengelo Nederland
manjahaze@home.nl
www.kdvmickey.nl en www.flowyogahengelo.nl
bijgeschoold tot:03/03/2020 meer info
 
Wendie Hartsink
Bodegraven Nederland
info@kids-talkcoaching.nl
www.kids-talkcoaching.nl
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Annemie Housen
Meeuwen-Gruitrode Belgium
annemie.housen@skynet.be
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Marianne Heeling
Dordrecht Nederland
m.heeling@dewaarden.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Eveline Hammer
Rotterdam Nederland
evelinehmr82@gmail.com
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
Claire Heldoorn
Amsterdam Nederland
claireheldoorn@gmail.com
Nvt
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info
 
Anne Hopman
Amsterdam Nederland
Anne@burobroccoli.nl
Burobroccoli.nl
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Natanja Hin
DEN HOORN TEXEL Nederland
natanjahin@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/03/2021 meer info
 
Lies Heirbaut
Borgerhout Belgium
lies.heirbaut@telenet.be
www.spelenderwijzer.be
bijgeschoold tot:16/03/2020 meer info
 
Sabine Hamelink
Cruquius Nederland
Info@studiosab.nl
Www.studiosab.nl
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Gina Huffels-Kragten
HOUTEN Nederland
ginakragten@live.com
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Binke Hoeken
Itterbeek Belgium
binkehoeken@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/02/2021 meer info
 
marije hulscher
Leeuwarden Nederland
marijehulscher@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/04/2021 meer info
 
Linda Hermans
Elsloo Nederland
lindascheepens@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/04/2021 meer info
 
Mirjam Hamimida-van der Veen
Leeuwarden Nederland
mirjamhamimida@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/09/2021 meer info
 
Ingrid Hulst
Grootebroek Nederland
ingridhulst@hotmail.nl
bijgeschoold tot:06/10/2021 meer info
 
Annemieke Hulshof
Zevenaar Nederland
annemieke66@gmail.com
bijgeschoold tot:21/05/2021 meer info
 
Sarah Hellemans
Sint Kruis (Brugge/BelgiŽ) Belgium
sarah@dantee.be
www.dantee.be
bijgeschoold tot:17/03/2021 meer info
 
Eva Haima-Bathe
Westervoort Nederland
Haima@upcmail.nl
bijgeschoold tot:28/09/2021 meer info
 
Mariska Hoffer
Nederland
mariska_de_wilde@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Lucienne Hoogmoed
Nederland
luciennehoogmoed@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Lisanne Huisman
Nederland
Huismanlisanne@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info
 
JODI HUIBERTS
Nederland
yodi.huiberts@gmail.com
bijgeschoold tot:11/10/2021 meer info
 
Rolf Heinst
Nederland
heinstrolf@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/11/2021 meer info
 
Hanna Hosselet
Nederland
hannahosselet@gmail.com
bijgeschoold tot:22/11/2021 meer info