Na het behalen van een Jip & Jan certificaat word je opgenomen in het register. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyoga docenten en kindercoaches. Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Jolanda Jong
Zwaagdijk-West Nederland
Jolandagruter@gmail.com
kindercoachpaleis.nl
bijgeschoold tot:29/10/2018 meer info
 
Nicole Joosten
Helden Nederland
Contact@nicolejoosten.nl
www.nicolejoosten.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Leonie Jongerius
Heemskerk Nederland
ljongerius@gmail.com
bijgeschoold tot:30/09/2019 meer info
 
Leonie Jonkman - van der Linde
Zaandam Nederland
leoniejonkman@gmail.com
bijgeschoold tot:21/02/2018 meer info
 
Wilma Jeremiasse
Zwolle Nederland
wilmajeremiasse@hotmail.com
www.youniqidz.nl
bijgeschoold tot:22/04/2018 meer info
 
Evelien Jegers
Paal Belgium
evelien_jegers@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Lisenka Jansen
Naarden Nederland
tyl.today@gmail.com
www.tyl.today
bijgeschoold tot:04/02/2019 meer info
 
Lieselotte Jegers
Beringen Belgium
lieselotte_jegers@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Judith Jagers
Zeist Nederland
judithcjagers@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/02/2019 meer info
 
Miet Joris
Sint-Truiden Belgium
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Miet Joris
Sint-Truiden Belgium
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Bea Jongbloed
Groningen Nederland
bea_jongbloed@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Bieke Jacobs
brecht Belgium
bikebea@hotmail.com
http://bikebea.wixsite.com/bija
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Hilde Jegers
Mortsel Belgium
jegershilde@gmail.com
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Juliette Jong
Maasland Nederland
j.jong@primoschiedam.nl
bijgeschoold tot:27/11/2017 meer info
 
Marjon Janmaat
Nederland
marjonjanmaat@gmail.com
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info
 
Yolande Janssen-Strooband
Houten Nederland
ystrooband@hotmail.com
www.festinalenteyoga.nl
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Ellen Jansen
Nederland
droedel55@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Sylvia Jacobs
Nederland
sylviajacobs@live.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Tjarda Jansen
Nederland
tjardajansen@gmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Ilonka Jonas
Nederland
ilonkajonas@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Mathilde Jansen
Nederland
mathildejansen@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info