Na het behalen van een Jip & Jan certificaat word je opgenomen in het register. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyoga docenten en kindercoaches. Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Marielle Kruit
oegstgeest Nederland
mekruit@gmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2019 meer info
 
Vanessa Koerts
Wassenaar Nederland
info@vansi.eu
bijgeschoold tot:05/03/2018 meer info
 
Ilse Keizer
Nijeberkoop Nederland
ilsekeizer@gmail.com
ilsekeizer@gmail.com
bijgeschoold tot:06/10/2019 meer info
 
Kamiel Koops
Amsterdam Nederland
kamielie@gmail.com
bijgeschoold tot:06/10/2019 meer info
 
Chantal Krols
Retie Belgium
chantal.krols@telenet.be
bijgeschoold tot:09/10/2018 meer info
 
debby kuiper
Leidschendam Nederland
debbykuiper76@hotmail.com
gratis mini kinderen pakkey
bijgeschoold tot:30/09/2019 meer info
 
Jeanette Kampen
Almere Nederland
kave@xs4all.nl
bijgeschoold tot:08/04/2019 meer info
 
Alieke Keizer-Schaap
Landsmeer Nederland
alieke1@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Danee Klever
Maastricht Nederland
Danee_dansen@hotmail.com
www.daneeklever.nl
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Natascha Kraaijenvanger
Haren Nederland
nkraayenvanger@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
ilse karsdorp
Alblasserdam Nederland
ilse.karsdorp@ziggo.nl
www.ikki-yoga.nl
bijgeschoold tot:24/06/2018 meer info
 
Lindsey Knockaert
De Haan Belgium
lindsey.knockaert@gmail.com
www.praktijk-deindigodroom.be
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Bernice Kelly
Rotterdam Nederland
fam.westdorp@upcmail.nl
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Mairis Kingma
Zwolle Nederland
info@king-iris.nl
www.king-iris.nl
bijgeschoold tot:06/03/2018 meer info
 
Nanda Klein
Leeuwarden Nederland
nandaklein@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Natasja Koolen
Zeist Nederland
sennawaarheid@gmail.com
senakinderyogacoaching.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:03/03/2019 meer info
 
Inge Krijgsman
Geldermalsen Nederland
inge.krijgsman@icloud.com
www.studio-flo.nl
bijgeschoold tot:23/06/2018 meer info
 
Sylvia Kempkes
Vlissingen Nederland
sylviakempkes@hetspringtij.nl
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Hester Kerkvliet
Alkmaar Nederland
info@hesterkerkvliet.nl
bijgeschoold tot:08/04/2018 meer info
 
Sandra Konst
Goes Nederland
sako74@zeelandnet.nl
www.sandrakonstkindercoach.nl
bijgeschoold tot:19/03/2018 meer info
 
Kim Kortlever
Nederland
kimkortlever@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Pascale Krombeen
Kruiningen Nederland
Pkrombeen@zeelandnet.nl
bijgeschoold tot:10/09/2018 meer info
 
Judith Kapelle
Ulft Nederland
arnojudith@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:06/12/2017 meer info
 
Astrid Kempink
Aalten Nederland
info@yogaenzoaalten.nl
www.yogaenzoaalten.nl
bijgeschoold tot:04/06/2018 meer info
 
Sylvia Kooijman
Almere Nederland
info@uniekkinderyoga.nl
www.uniekkinderyoga.nl
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Chasity Koelman
Almere Nederland
C.koelman@hotmail.com
www.lichtstralen.nu
bijgeschoold tot:30/10/2018 meer info
 
Tamara Koopal
Groningen Nederland
Tamarakoopal@gmail.com
bijgeschoold tot:12/06/2018 meer info
 
Irene Koch
Wouw Nederland
reenkoch19@gmail.com
bijgeschoold tot:30/10/2017 meer info
 
Siska Kanninga
Gasselte Nederland
Siskanninga@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Karlijn Koopmann
Soesterberg Nederland
Mumsandmore@hotmail.com
www.mumsandmore.nl
bijgeschoold tot:11/12/2018 meer info
 
Lieke Kuijte
Lochristi Nederland
Lieke.kuijte@telenet.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Bernice Kelly
Rotterdam Nederland
bkelly@ziggo.nl
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
aldi kling
Breda Nederland
aldi-kling@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Eva Kooij
Lelystad Nederland
eva.menari@gmail.com
www.evamenari.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
marja koops
Workum Nederland
marjakoops59@gmail.com
yoga-4-Kids. nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
silvia kratochvilova
bornem Belgium
zzzkinderyoga@gmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Barbara Kaalen
Soesterberg Nederland
Info@allyoga.nl
Www.allyoga.nl
bijgeschoold tot:27/11/2017 meer info
 
Berdine Kroezen
Berghem Nederland
berdinekr@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2018 meer info
 
Roos Kappelhof
Schalkhaar Nederland
Roos_hsa@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
jose kole
hengelo Nederland
j.kole@st-janschool.nl
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Frida Krijger
Amsterdam Nederland
frida-krijger@live.nl
bijgeschoold tot:04/02/2019 meer info
 
Mariska Kraakman
Warmenhuizen Nederland
mariskakraakman@hotmail.com
www.kinderpraktijkhemeltjelief.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Karin Kleijssen
Oldenzaal Nederland
blackbike1@versatel.nl
bijgeschoold tot:16/09/2019 meer info
 
Marleen Kalksma
Nederland
Marleenkalksma@gmail.com
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Gearte Kingma
Nederland
familiekingma@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Marit Kuiper-Belt
Almere Nederland
maritkuiper75@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2018 meer info
 
Anita Kamp de Vos
Amsterdam Nederland
www.pranapower.nl
bijgeschoold tot:04/11/2017 meer info
 
Ilse Koekkoek
Eemnes Nederland
Ilse@ikbijdehand.nl
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Marjolein Kats
Nederland
kats.marjolein@gmail.com
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info
 
Sofie Kunstt
Nederland
sofiekunstt@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Pieter Koppies
Bergen Nederland
P.Koppies@heliomare.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Jessica Knoot
Den Bosch Nederland
j.knoot@claraklooster.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info