REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Larissa Landman
Zwolle Nederland
Larissa_2808@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
selina leferink
Hengelo Nederland
sleferink21@gmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Jotte Leunissen
Amersfoort Nederland
jotteleunissen@gmail.com
info@bewegendleren-pmt.nl
bijgeschoold tot:24/03/2021 meer info
 
Denise Loves
Appingedam Nederland
denise_loves@hotmail.com
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Lisette Lensselink
Purmerend Nederland
Lisette.lensselink@gmail.com
bijgeschoold tot:21/12/2020 meer info
 
Elke Leroy
Hansweert Nederland
semmetje@msn.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
An Lamberechts
Deurne Belgium
an.lamberechts@telenet.be
/
bijgeschoold tot:08/06/2020 meer info
 
Svetlana Litvinova
Elshout Nederland
Svlitvinova@gmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Marion Laarse, van der
Almere Nederland
mvanderlaarse@gmail.com
bijgeschoold tot:22/04/2020 meer info
 
Vanessa leibbrand
Assendelft Nederland
vanessa_van_santen@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/11/2021 meer info
 
Saskia Looijen-snoek
Kesteren Nederland
saskia@de-loftrompet.nl
Www.de-loftrompet.nl
bijgeschoold tot:23/06/2021 meer info
 
helga lobosco de jonge
almere Nederland
helga@vrijewind.nl
bijgeschoold tot:21/12/2020 meer info
 
Trudie Ligtvoet
Bussum Nederland
Trudieligtvoet@hotmail.nl
Www.trudieyoga.nl
bijgeschoold tot:18/01/2022 meer info
 
Manja Litjens
Utrecht Nederland
info@ophetyogamatje.nl
www.ophetyogamatje.nl
bijgeschoold tot:16/02/2022 meer info
 
Laura Lieman
Hoorn Nederland
lauralieman@gmail.com
lauralieman@gmail.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
mariette Linden
Uithoorn Nederland
fam.mvanderlinden@gmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Christa Lodewijks
Limmen Nederland
christa.lodewijks@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Renate Leeuwerke
Sappemeer Nederland
info@ikbeneenregenboog.nl
www.ikbeneenregenboog.nl
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Ellen Laugs
Spaubeek Nederland
e.laugs@bredeschooldebron.nl
bijgeschoold tot:01/09/2021 meer info
 
Nina Leeser
Nederland
ninacarmel@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
L Lourens
Nederland
droomkracht@xs4all.nl
bijgeschoold tot:20/06/2020 meer info
 
Laura Leysen
Nederland
laura_leysen@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/08/2020 meer info
 
Lesley Labarque
Nederland
lesley.labarque@gmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Esther Lek
Nederland
loez.5776@gmail.com
bijgeschoold tot:08/01/2021 meer info
 
Tessa Lenaerts
Nederland
lenaertstessa@gmail.com
bijgeschoold tot:03/05/2021 meer info
 
Merisssa Lakerveld
Nederland
merissa_lakerveld@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/10/2021 meer info