Na het behalen van een Jip & Jan certificaat word je opgenomen in het register. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyoga docenten en kindercoaches. Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Renate Lukassen
Apeldoorn Nederland
R.j.lukassen@gmail.com
www.bodytolk.nl
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Monique Lijftogt
De meern Nederland
monique@studiorafiki.nl
studiorafiki.nl
bijgeschoold tot:11/03/2019 meer info
 
Larissa Landman
Zwolle Nederland
Larissa_2808@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Jotte Leunissen
Amersfoort Nederland
jotteleunissen@gmail.com
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Christel Lubse
Veldhoven Nederland
cpm.lubse@gmail.com
www.kristal-kids.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Denise Loves
Appingedam Nederland
denise_loves@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Nanda Lofvers
BUSSUM Nederland
nanda.lofvers@gmail.com
http://minds2move.nl/
bijgeschoold tot:12/12/2017 meer info
 
Jerry Linnemeijer
Leiden Nederland
jerry@shashaka-yoga.nl
www.shashaka-yoga.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Marion Laarse, van der
Almere Nederland
mvanderlaarse@gmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Dorothe Lierop
Heeze Nederland
dvanlierop@outlook.com
bijgeschoold tot:29/10/2019 meer info
 
Marleen Lemmens
Brugge Belgium
lemma@scarlet.be
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Tamara Liebrand
Doetinchem Nederland
info@gayakinderyoga.nl
www.gayakinderyoga.nl
bijgeschoold tot:20/03/2018 meer info
 
Annelies Lust
Galmaarden Belgium
lust.annelies@gmail.com
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Denise Labeur
HENDRIK-IDO-AMBACHT Nederland
denise.kindertherapie@gmail.com
www.labeurkindertherapie.nl
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Kavita Lakhi
utrecht Nederland
kavitalakhi@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2018 meer info
 
Nadine Laenen
Deurne Belgium
nadine.laenen@sgkod.be
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Bianca Lemmen
Edam Nederland
Bianca@burookind.nl
Www.burookind.nl
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Eleonore Lookeren
'S-GRAVENHAGE Nederland
e.vanlookeren@vodafonethuis.nl
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Liesbeth Lavrysen
Nederland
Liesbert975@gmail.com
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Angele Lacroix
Nederland
info@angele-lacroix.com
bijgeschoold tot:12/05/2018 meer info
 
Samira Diana Loo-Loswijk
Nederland
samiraloo@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Nina Leeser
Nederland
ninacarmel@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
helga lobosco de jonge
Almere Duin Nederland
helga@vrijewind.nl
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Richard Luttikholt
Nederland
richardluttikholt@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info