Register


Het register bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van geregistreerde (kinder)yogadocenten en kindercoaches. De geregistreerde docenten en coaches:

 

• zijn in het bezit bent van een Jip & Jan certificaat
• mogen het Jip & Jan keurmerk voeren
• houden zich aan de beroepscode
• houden zich aan de tweejaarlijkse nascholingsplicht

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Renate Lukassen
Apeldoorn Nederland
R.j.lukassen@gmail.com
www.bodytolk.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Monique Lijftogt
De meern Nederland
monique@studiorafiki.nl
studiorafiki.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Larissa Landman
Zwolle Nederland
Larissa_2808@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Jotte Leunissen
Amersfoort Nederland
jotteleunissen@gmail.com
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Christel Lubse
Veldhoven Nederland
cpm.lubse@gmail.com
www.kristal-kids.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Denise Loves
Appingedam Nederland
denise_loves@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
An Lamberechts
Deurne Belgium
an.lamberechts@telenet.be
/
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Lisette Lensselink
Purmerend Nederland
Lisette.lensselink@gmail.com
bijgeschoold tot:24/03/2020 meer info
 
Elke Leroy
Hansweert Nederland
semmetje@msn.com
bijgeschoold tot:25/03/2020 meer info
 
Jerry Linnemeijer
Leiden Nederland
jerry@shashaka-yoga.nl
www.shashaka-yoga.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Dorothe Lierop
Heeze Nederland
dvanlierop@outlook.com
bijgeschoold tot:25/03/2020 meer info
 
Marion Laarse, van der
Almere Nederland
mvanderlaarse@gmail.com
bijgeschoold tot:22/04/2020 meer info
 
Marleen Lemmens
Brugge Belgium
lemma@scarlet.be
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Annelies Lust
Galmaarden Belgium
lust.annelies@gmail.com
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Denise Labeur
HENDRIK-IDO-AMBACHT Nederland
denise.kindertherapie@gmail.com
www.labeurkindertherapie.nl
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Kavita Lakhi
utrecht Nederland
kavitalakhi@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2018 meer info
 
Nadine Laenen
Deurne Belgium
nadine.laenen@sgkod.be
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Liesbeth Lavrysen
Nederland
Liesbert975@gmail.com
bijgeschoold tot:06/02/2020 meer info
 
Eleonore Lookeren
'S-GRAVENHAGE Nederland
e.vanlookeren@vodafonethuis.nl
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Angele Lacroix
Nederland
info@angele-lacroix.com
bijgeschoold tot:12/05/2018 meer info
 
Samira Diana Loo-Loswijk
Nederland
samiraloo@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Nina Leeser
Nederland
ninacarmel@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
helga lobosco de jonge
Almere Duin Nederland
helga@vrijewind.nl
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Richard Luttikholt
Nederland
richardluttikholt@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info