Na het volgen van een Jip & Jan opleiding word je opgenomen in het register. Het register registreert gecertificeerde Jip & Jan docenten en coaches die voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het Jip & Jan keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van (kinder)yogadocenten en (kinder)coaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Renate Lukassen
Apeldoorn Nederland
R.j.lukassen@gmail.com
www.bodytolk.nl
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Monique Lijftogt
De meern Nederland
monique@studiorafiki.nl
studiorafiki.nl
bijgeschoold tot:11/03/2019 meer info
 
Larissa Landman
Zwolle Nederland
Larissa_2808@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Jotte Leunissen
Amersfoort Nederland
jotteleunissen@gmail.com
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Christel Lubse
Veldhoven Nederland
cpm.lubse@gmail.com
www.kristal-kids.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Denise Loves
Appingedam Nederland
denise_loves@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Nanda Lofvers
BUSSUM Nederland
nanda.lofvers@gmail.com
http://minds2move.nl/
bijgeschoold tot:12/12/2017 meer info
 
Véronique Lejeune
Ronse Belgium
veronique.lejeune@yahoo.fr
bijgeschoold tot:30/10/2017 meer info
 
Jerry Linnemeijer
Leiden Nederland
jerry@shashaka-yoga.nl
www.shashaka-yoga.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Veronique Lejeune
RONSE Belgium
info.relaxkids@yahoo.com
bijgeschoold tot:29/11/2017 meer info
 
Caroline Ligtenberg
Kranenburg Duitsland Nederland
info@carolineligtenberg.eu
www.carolineligtenberg.eu
bijgeschoold tot:17/10/2017 meer info
 
Marion Laarse, van der
Almere Nederland
mvanderlaarse@gmail.com
bijgeschoold tot:19/03/2018 meer info
 
Marleen Lemmens
Brugge Belgium
lemma@scarlet.be
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Joke Lens
Sint Katelijne waver Belgium
jokelens@skynet.be
http://ki-zonnestraaljoke.webnode.nl/
bijgeschoold tot:30/10/2017 meer info
 
Tamara Liebrand
Doetinchem Nederland
info@gayakinderyoga.nl
www.gayakinderyoga.nl
bijgeschoold tot:20/03/2018 meer info
 
Dorothe Lierop
Heeze Nederland
dvanlierop@outlook.com
bijgeschoold tot:10/09/2018 meer info
 
Sabine Linthorst
Houten Nederland
info@zonyoga.nl
www.zonyoga.nl
bijgeschoold tot:28/08/2017 meer info
 
Nancy Lucieer
rekem Belgium
nans_lucieer@hotmail.com
www.nancylucieer.nl
bijgeschoold tot:18/09/2017 meer info
 
Annelies Lust
Galmaarden Belgium
lust.annelies@gmail.com
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Denise Labeur
HENDRIK-IDO-AMBACHT Nederland
denise.kindertherapie@gmail.com
www.labeurkindertherapie.nl
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Maike Lieverst
Winterswijk Nederland
lieverst@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/10/2017 meer info
 
Kim Lohstroh
oss Nederland
Kim.lohstroh@gmail.com
bijgeschoold tot:24/10/2017 meer info
 
Kavita Lakhi
utrecht Nederland
kavitalakhi@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2018 meer info
 
Nadine Laenen
Deurne Belgium
nadine.laenen@sgkod.be
bijgeschoold tot:03/08/2019 meer info
 
Elien Lecoutere
Vrasene Belgium
Elienlecoutere@hotmail.com
Www.iniminiyoga.be
bijgeschoold tot:29/11/2017 meer info
 
Bianca Lemmen
Edam Nederland
Bianca@burookind.nl
Www.burookind.nl
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Eleonore Lookeren
'S-GRAVENHAGE Nederland
e.vanlookeren@vodafonethuis.nl
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Angele Lacroix
Nederland
info@angele-lacroix.com
bijgeschoold tot:12/05/2018 meer info
 
Samira Diana Loo-Loswijk
Nederland
samiraloo@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Nina Leeser
Nederland
ninacarmel@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info