REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Mireille Meissen
Venhuizen Nederland
mireillemeissen@live.nl
www.yogapraktijkdespiegel.weebly.com
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Petra Meijer
8265 TD Kampen Nederland
petraenwillem@online.nl
www.hetvlinderhuisjouwweb.nl
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Loes Meijer
Overloon Nederland
lmmmeijer@gmail.com
bijgeschoold tot:15/03/2022 meer info
 
Pauline Middendorp
Maassluis Nederland
Plien.pm@gmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Lisa Milone
Blaricum Nederland
lisamilone01@gmail.com
bijgeschoold tot:16/11/2021 meer info
 
Tania Mulder
Oostende Belgium
info@waawsport.be
www.waawsport.be
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Ine Muylle
Meulebeke Belgium
inekemuylle@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Marjolein Mandersloot
Nederland
madame-mango@live.nl
bijgeschoold tot:14/03/2022 meer info
 
Monique Maliepaard
Rotterdam Nederland
moniquemaliepaard@gmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Danielle Meiring Noorda
Almere Nederland
danielle_noorda@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/09/2020 meer info
 
Wilma Mateboer
Amstelveen Nederland
wilma.mateboer@mateboer.org
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Marieke Mulder
Zaandam Nederland
marieke.mulder@agora.nu
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Els Michiels
Brugge Belgium
els.michiels@basisschoolimmaculata.be
bijgeschoold tot:12/12/2020 meer info
 
Pascal Meerveld
'S-GRAVENHAGE Nederland
pascal.meerveld@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Minou Maartens
Hoofddorp Nederland
minoumaartens@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Shara Maaskant
Den Horn Nederland
s.d.d.maaskant@gmail.com
Nvt
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Najat Marghich
Nederland
from8until4@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Rosanne Mostert
Amsterdam Nederland
mostert.rosanne@gmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Jenny Miedema
Nederland
yental@gmail.com
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
Talitha Meine Jansen
Nederland
talitha_vhz@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/09/2021 meer info
 
Margo margo@go-kinderyoga.nl
Nederland
margo@go-kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
mireille mireilleadvokaatwortel@gmail.com
Nederland
mireilleadvokaatwortel@gmail.com
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
André Meeusen
Nederland
ameeusen@yahoo.com
bijgeschoold tot:11/10/2021 meer info