Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling, hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht en conformeren zij zich aan de beroepscode en krijgen geregistreerde docenten en coaches 10% korting op een nascholing.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Mireille Meissen
Venhuizen Nederland
mireillemeissen@live.nl
https://praktijkdespiegel.weebly.com
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:26/05/2020 meer info
 
Annelies Mees
Lippelo Belgium
annelies.mees@telenet.be
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Petra Meijer
8265 TD Kampen Nederland
petraenwillem@online.nl
www.hetvlinderhuisjouwweb.nl
bijgeschoold tot:16/02/2021 meer info
 
Pauline Middendorp
Hoek van Holland Nederland
Plien.pm@gmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Lisa Milone
Blaricum Nederland
lisamilone01@gmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Evelien Morelle
Diepenbeek Belgium
evelien.morelle@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Griet Muyshondt
Sint martens bodegem Belgium
gmuyshondt@yahoo.com
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Chantal Moyens
Hingene Belgium
chantalmoyens@gmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Tania Mulder
Oostende Belgium
info@waawsport.be
www.waawsport.be
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Ine Muylle
Meulebeke Belgium
inekemuylle@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Sofie Mees
Grimbergen Belgium
sofiemees@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2019 meer info
 
margit Meuwissen
Laren Nederland
info@kinderpraktijklaren.nl
www.kinderpraktijklaren.nl
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
Ann Musing
Antwerpen Belgium
anmusing@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Erica Meuwese
Nederland
erica@movealong.nl
bijgeschoold tot:11/12/2020 meer info
 
kristien marent
woesten Belgium
marentkris@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Martje Mollema
Rijswijk Nederland
martje.mollema@gmail.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Danielle Meiring Noorda
Almere Nederland
danielle_noorda@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/09/2020 meer info
 
Wilma Mateboer
Amstelveen Nederland
wilma.mateboer@mateboer.org
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Marieke Mulder
Zaandam Nederland
marieke.mulder@agora.nu
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Baukje Mulder
Nederland
baukje.thus@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Ann Müsing
Antwerpen Belgium
Ann.Muesing@so.antwerpen.be
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Sunita Matabadal
Amsterdam Nederland
smatabadal@shrilaksmi.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Els Michiels
Brugge Belgium
els.michiels@basisschoolimmaculata.be
bijgeschoold tot:12/12/2020 meer info
 
Pascal Meerveld
'S-GRAVENHAGE Nederland
pascal.meerveld@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Marleen Monsees
Bergen NH Nederland
marleenmonsees@outlook.com
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Inge Marivoet
Terhagen Belgium
ingemarivoet@yahoo.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Minou Maartens
Hoofddorp Nederland
minoumaartens@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/05/2021 meer info
 
Quisqueya Monteiro - Garcia
Nederland
info@qlinkbemiddeling.nl
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Shara Maaskant
Den Horn Nederland
s.d.d.maaskant@gmail.com
Nvt
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Najat Marghich
Nederland
from8until4@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Rosanne Mostert
Amsterdam Nederland
mostert.rosanne@gmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info