Na het volgen van een Jip & Jan opleiding word je opgenomen in het register. Het register registreert gecertificeerde Jip & Jan docenten en coaches die voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het Jip & Jan keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van (kinder)yogadocenten en (kinder)coaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Mireille Meissen
venhuizen Nederland
mireillemeissen@live.nl
http://praktijkdespiegel.weebly.com/
bijgeschoold tot:16/01/2018 meer info
 
Annelies Mees
Lippelo Belgium
annelies.mees@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Petra Meijer
Kampen Nederland
petraenwillem@online.nl
hetvlinderhuis.webklik.nl
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Liz Metselaar
Heerenveen Nederland
info@jufliz.nl
www.jufliz.nl
bijgeschoold tot:14/02/2018 meer info
 
Griet Monkerhey
Poperinge Belgium
Grietjemonkerhey@gmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2018 meer info
 
Marije Miltenburg
Amersfoor Nederland
marije@marijemiltenburg.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Nathalie Meuleman
Oostkamp Belgium
yogadedromenvanger@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Chantal Moyens
Hingene Belgium
chantalmoyens@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Dieter Missiaen
Assebroek Belgium
compagniekrak@gmail.com
http://www.compagniekrak.be
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Evelien Morelle
Diepenbeek Belgium
evelien.morelle@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Margje Mendel
Oranjewoud Nederland
margjemendel@live.nl
bijgeschoold tot:25/02/2019 meer info
 
Sandra Metten
bovenkarspel Nederland
sandrametten@hotmail.nl
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Katri Mets
Brasschaat Belgium
Katrimets55@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Liesbet Marivoet
Mechelen Belgium
liesbet.marivoet@gmail.com
bijgeschoold tot:18/10/2017 meer info
 
Vera Markesteijn
Nieuwegein Nederland
veramarkesteijn@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/10/2017 meer info
 
Caty Moerman
Blankenberge Belgium
Caty.moerman@telenet.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Wendy Montellano
Sint-Jans-Molenbeek Belgium
wendymontellano@me.com
www.loveyoga.be
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Han Mannaert
Grez-Doiceau Belgium
hanmannaert@gmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Katrien Metsu
Kortrijk Belgium
katrien_metsu@hotmail.com
www.praktijkinmotion.be
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
kristien marent
woesten Belgium
marentkris@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Heidi Moels
Gent Belgium
moelsheidi@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Isis Mulleman
Sint Amandsberg Belgium
isis.mulleman@gmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Mendy Moorman
Arnhem Nederland
mendymoorman@gmail.com
www.littlethingsonline.nl
bijgeschoold tot:05/06/2018 meer info
 
ildiko molnar
brielle Nederland
die_juf@hotmail.com
www.ildicoaching.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
lieve magnus
Gembes Belgium
lieve.magnus@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/01/2018 meer info
 
Kathy Metdenancxt
Brugge Belgium
Kmetdenancxt@gmail.com
bijgeschoold tot:17/04/2018 meer info
 
Hannie Mollie
Ingelmunster Belgium
h.mollie@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Els Michiels
Brugge Belgium
els.michiels2@telenet.be
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
jeanne meuwissen
amsterdam Nederland
meuwissen747@aol.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
lotte Maas
Oud-Turnhout Belgium
lotjemaas@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
liesbet Marivoet
Mechelen Belgium
liesbet@lilayoga.be
www.lilayoga.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Maud Monte, de
utrecht Nederland
mauddemonte73@gmail.com
bijgeschoold tot:25/09/2017 meer info
 
Kristien Marent
Ieper Belgium
hetvlot@cdi-ieper.be
hetvlot@cdi-ieper.be
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Britt Meeusen
Hoogstraten Belgium
brittmeeusen@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/01/2018 meer info
 
Vera Markesteijn
Nieuwegein Nederland
veramarkesteijn@gmail.com
bijgeschoold tot:30/10/2018 meer info
 
Inge Marivoet
Terhagen Belgium
ingemarivoet@yahoo.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Shim Meijer
Nederland
shimmeijer@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2018 meer info
 
Jennet Meppelink
Nederland
jennet@yogastudioveer.nl
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info
 
Marieke Mulder
Zaandam Nederland
marieke.mulder@agora.nu
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Lisa Mabbe
Nederland
MabbeLisa@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Quisqueya Monteiro - Carcia
Nederland
info@qlinkbemiddeling.nl
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info