Wanneer je je opleiding bij de Jip & Jan Academie goed hebt doorlopen, ontvang je een certificaat en wordt je opgenomen in ons register. Geregistreerde docenten en coaches mogen het Jip & Jan keurmerk op hun website plaatsen. Zij conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling. Registratie waarborgt de kwaliteit en het keurmerk geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid aan docenten en coaches die door Jip & Jan zijn opgeleid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Mireille Meissen
Venhuizen Nederland
mireillemeissen@live.nl
http://https://yogapraktijkdespiegel.weebly.com/
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:26/05/2020 meer info
 
Petra Meijer
8265 TD Kampen Nederland
petraenwillem@online.nl
www.hetvlinderhuisjouwweb.nl
bijgeschoold tot:28/09/2021 meer info
 
Annelies Mees
Lippelo Belgium
annelies.mees@telenet.be
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Pauline Middendorp
Hoek van Holland Nederland
Plien.pm@gmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Lisa Milone
Blaricum Nederland
lisamilone01@gmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Evelien Morelle
Diepenbeek Belgium
evelien.morelle@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Griet Muyshondt
Sint martens bodegem Belgium
gmuyshondt@yahoo.com
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Chantal Moyens
Hingene Belgium
chantalmoyens@gmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Tania Mulder
Oostende Belgium
info@waawsport.be
www.waawsport.be
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Ine Muylle
Meulebeke Belgium
inekemuylle@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Sofie Mees
Grimbergen Belgium
sofiemees@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2019 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
info@dewittelotus.be
www.yogavoorkids.be
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
Ann Musing
Antwerpen Belgium
anmusing@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Martje Mollema
Rijswijk Nederland
martje.mollema@gmail.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Danielle Meiring Noorda
Almere Nederland
danielle_noorda@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/09/2020 meer info
 
Wilma Mateboer
Amstelveen Nederland
wilma.mateboer@mateboer.org
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Marieke Mulder
Zaandam Nederland
marieke.mulder@agora.nu
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Ann Müsing
Antwerpen Belgium
Ann.Muesing@so.antwerpen.be
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Sunita Matabadal
Amsterdam Nederland
smatabadal@shrilaksmi.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Els Michiels
Brugge Belgium
els.michiels@basisschoolimmaculata.be
bijgeschoold tot:12/12/2020 meer info
 
Pascal Meerveld
'S-GRAVENHAGE Nederland
pascal.meerveld@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Marleen Monsees
Bergen NH Nederland
marleenmonsees@outlook.com
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Minou Maartens
Hoofddorp Nederland
minoumaartens@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Shara Maaskant
Den Horn Nederland
s.d.d.maaskant@gmail.com
Nvt
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Najat Marghich
Nederland
from8until4@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Rosanne Mostert
Amsterdam Nederland
mostert.rosanne@gmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Talitha Meine Jansen
Nederland
talitha_vhz@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/09/2021 meer info
 
Margo margo@go-kinderyoga.nl
Nederland
margo@go-kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
mireille mireilleadvokaatwortel@gmail.com
Nederland
mireilleadvokaatwortel@gmail.com
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
André Meeusen
Nederland
ameeusen@yahoo.com
bijgeschoold tot:10/10/2021 meer info
 
Marjolein Mandersloot
Nederland
madame-mango@live.nl
bijgeschoold tot:10/10/2021 meer info