REGISTER


Na het volgen van een opleiding aan de Kinderyoga Academie word je opgenomen in het register en mag je het keurmerk op je website plaatsen. Geregistreerde kinderyogadocenten en kindercoaches conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid aan docenten die aan de Kinderyoga Academie zijn opgeleid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Chantal Nijhof
Hengelo Nederland
chantalnijhof18@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/12/2021 meer info
 
Silvia Neeleman
Castricum Nederland
S.neeleman@tabijn.nl
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Joyce Nijboer
Neede Nederland
joycenijboer@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2021 meer info
 
Sarah Neirynck
Zele Belgium
sarah_neirynck@yahoo.com
http://www.studiopluim.be
bijgeschoold tot:01/09/2021 meer info
 
Ellen Nabuurs
Amsterdam Nederland
ellen_nabuurs@hotmail.com
www.liebelle-coaching.nl
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
Sylvia Nap
Velsen-Zuid Nederland
sylvianap@kpnmail.nl
www.speltherapievelsen.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Sandra Nunez
Dordrecht Nederland
spetteryoga@gmail.nl
Www.spetteryoga.nl
bijgeschoold tot:04/02/2020 meer info
 
Donna Nederhorst
Den Haag Nederland
Dnederhorst@outlook.com
bijgeschoold tot:19/10/2021 meer info
 
sandra nunez Conde
Dordrecht Nederland
spetteryoga@gmail.com
Spetteryoga@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Lisa Note
Brugge Belgium
lisa.note@stlucas.be
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
danielle Noorda
Almere Nederland
danielle_noorda@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Lot Nolet
Groningen Nederland
lotnolet@hotmail.com
nvt
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Sarita Narain
Nederland
sheritanarain@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info
 
Linda Neijhoft
Bergschenhoek Nederland
lneijhoft@gmail.com
bijgeschoold tot:14/12/2021 meer info