REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Op deze manier blijf je je inhoudelijk ontwikkelen binnen je vakgebied en blijf je geregistreed in het register. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid.

 

Geregistreerde coaches en docenten:

  • Zijn in het bezit van ons certificaat
  • Staan vermeld in het register.
  • Voeren het keurmerk op hun website
  • conformeren zich aan de beroepscode
  • houden zich aan de tweejaarlijkse nascholingsplicht
 

op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
OUDER- EN KINDYOGA
THERAPEUTISCHE KINDERYOGA
TIENERYOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Chantal Nijhof
Hengelo Nederland
chantalnijhof18@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Silvia Neeleman
Castricum Nederland
S.neeleman@tabijn.nl
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Linda Neijhoft
Bergschenhoek Nederland
lneijhoft@gmail.com
bijgeschoold tot:01/02/2022 meer info
 
Joyce Nijboer
Neede Nederland
joycenijboer@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/03/2022 meer info
 
Jantine Nierop
Petten Nederland
jantinenierop@gmail.com
bijgeschoold tot:08/03/2022 meer info
 
Sarah Neirynck
Zele Belgium
sarah_neirynck@yahoo.com
http://www.studiopluim.be
bijgeschoold tot:01/09/2021 meer info
 
Ellen Nabuurs
Amsterdam Nederland
ellen_nabuurs@hotmail.com
www.liebelle-coaching.nl
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
Donna Nederhorst
Den Haag Nederland
Dnederhorst@outlook.com
bijgeschoold tot:19/10/2021 meer info
 
sandra nunez Conde
Dordrecht Nederland
spetteryoga@gmail.com
Spetteryoga@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Lisa Note
Brugge Belgium
lisa.note@stlucas.be
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
danielle Noorda
Almere Nederland
danielle_noorda@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Lot Nolet
Groningen Nederland
lotnolet@hotmail.com
nvt
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Sophie Nadolski
Nederland
sophie.nadolski@posteo.de
bijgeschoold tot:08/03/2022 meer info
 
Sarita Narain
Nederland
sheritanarain@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info