Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Silvia Neeleman
Castricum Nederland
S.neeleman@tabijn.nl
bijgeschoold tot:08/03/2021 meer info
 
Jantine Nierop
st. maartensbrug Nederland
jantinenierop@gmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2019 meer info
 
Sarah Neirynck
Zele Belgium
sarah_neirynck@yahoo.com
https://www.facebook.com/studiopluim/
bijgeschoold tot:11/12/2020 meer info
 
Rozemarijn Nevejans
De Pinte Belgium
rozemarijn.rozebottel@skynet.be
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Bianca Nijland
Hengelo ov Nederland
biancanijland1973@gmail.com
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Joyce Nijboer
Neede Nederland
joycenijboer@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Ellen Nabuurs
Amsterdam Nederland
ellen_nabuurs@hotmail.com
www.liebelle-coaching.nl
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Willemijn Nunnikhoven
Amersfoort Nederland
willemijn@willbestrong.com
www.willbestrong.com
bijgeschoold tot:21/10/2019 meer info
 
Sylvia Nap
Velsen-Zuid Nederland
sylvianap@kpnmail.nl
www.speltherapievelsen.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Sandra Nunez
Dordrecht Nederland
spetteryoga@gmail.nl
Www.spetteryoga.nl
bijgeschoold tot:04/02/2020 meer info
 
Donna Nederhorst
Den Haag Nederland
Dnederhorst@outlook.com
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
sandra nunez Conde
Dordrecht Nederland
spetteryoga@gmail.com
Spetteryoga@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Lisa Note
Brugge Belgium
lisa.note@stlucas.be
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
danielle Noorda
Almere Nederland
danielle_noorda@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Darjeanely Nowels
Almere Nederland
Ladydada@msn.com
bijgeschoold tot:10/04/2019 meer info
 
Sarita Narain
Nederland
sheritanarain@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info