Register


Het register bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van geregistreerde (kinder)yogadocenten en kindercoaches. De geregistreerde docenten en coaches:

 

• zijn in het bezit bent van een Jip & Jan certificaat
• mogen het Jip & Jan keurmerk voeren
• houden zich aan de beroepscode
• houden zich aan de tweejaarlijkse nascholingsplicht

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Irma Oost
Heerenveen Nederland
irmaoost@tele2.nl
bijgeschoold tot:22/04/2020 meer info
 
Edith Out
DE MEERN Nederland
edith-out@hotmail.com
bijgeschoold tot:05/09/2019 meer info
 
Rianne Otte
Raalte Nederland
mjjotte@home.nl
www.veerkracht-kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:19/02/2019 meer info
 
franci overdevest
leiden Nederland
francioverdevest@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Emmylou Oversteegen
Amersfoort Nederland
emmylou@oversteegen.com
www.krokokids.nl
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Marie-Christine Op den Kelder
Leiden Nederland
mcopdenkelder@gmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Marlies Oppers
Almere Nederland
B.oppers@upcmail.nl
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Veerle Ost
Deinze Belgium
veerle.ost@skynet.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Agata Ostrowska
Nederland
Thisgirl31@gmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Helen Oudshoorn
Amsterdam Nederland
bijgeschoold tot:12/03/2019 meer info
 
petra overmars
amsterdam Nederland
petraovermars@gmail.com
bijgeschoold tot:27/10/2019 meer info
 
Roshnie Oedit
Rhoon Nederland
roshnieoedit@gmail.com
www.kinnow.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Leonie Olthof-Verkerk
Eerbeek Nederland
leonie_verkerk@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
martha overes
spijkenisse Nederland
martha.overes@gmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Marleen Ongena
Gent Belgium
marleen.ongena@telenet.be
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info