Na het volgen van een Jip & Jan opleiding word je opgenomen in het register. Het register registreert gecertificeerde Jip & Jan docenten en coaches die voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het Jip & Jan keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van (kinder)yogadocenten en (kinder)coaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Edith Out
DE MEERN Nederland
edith-out@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Rianne Otte
Raalte Nederland
mjjotte@home.nl
www.veerkracht-kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:19/02/2019 meer info
 
Irma Oost
Heerenveen Nederland
irmaoost@tele2.nl
bijgeschoold tot:19/02/2019 meer info
 
franci overdevest
leiden Nederland
francioverdevest@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Emmylou Oversteegen
Amersfoort Nederland
emmylou@oversteegen.com
www.krokokids.nl
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Zuhal Ors
Amsterdam Nederland
z.ors@hotmail.nl
bijgeschoold tot:11/03/2018 meer info
 
Marie-Christine Op den Kelder
Leiden Nederland
mcopdenkelder@gmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Veerle Ost
Deinze Belgium
veerle.ost@skynet.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Marlies Oppers
Almere Nederland
B.oppers@upcmail.nl
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Helen Oudshoorn
Amsterdam Nederland
bijgeschoold tot:12/03/2019 meer info
 
Petra Overduin
Hooglanderveen Nederland
Info@kindertherapiejump.nl
www.kindertherapiejump.nl
bijgeschoold tot:06/12/2017 meer info
 
Agata Ostrowska
Nederland
Thisgirl31@gmail.com
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info