Na het volgen van een kinderyoga of kindercoach bijscholing, basic of allround opleiding wordt je opgenomen in het register. Het register registreert docenten en coaches die in het bezit zijn van Jip & Jan  certificaat en voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Jip & Jan Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Edith Out
DE MEERN Nederland
edith-out@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Rianne Otte
Raalte Nederland
mjjotte@home.nl
www.veerkracht-kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:19/02/2019 meer info
 
Irma Oost
Heerenveen Nederland
irmaoost@tele2.nl
bijgeschoold tot:19/02/2019 meer info
 
Emmylou Oversteegen
Amersfoort Nederland
emmylou@oversteegen.com
www.krokokids.nl
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Zuhal Ors
Amsterdam Nederland
z.ors@hotmail.nl
bijgeschoold tot:11/03/2018 meer info
 
Marie-Christine Op den Kelder
Leiden Nederland
mcopdenkelder@gmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Marlies Oppers
Almere Nederland
B.oppers@upcmail.nl
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Helen Oudshoorn
Amsterdam Nederland
bijgeschoold tot:12/03/2019 meer info
 
Petra Overduin
Hooglanderveen Nederland
Info@kindertherapiejump.nl
www.kindertherapiejump.nl
bijgeschoold tot:06/12/2017 meer info
 
Veerle Ost
Deinze Belgium
veerle.ost@skynet.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Agata Ostrowska
Nederland
Thisgirl31@gmail.com
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info