Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
franci overdevest
Leiden Nederland Nederland
francioverdevest@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Irma Oost
Heerenveen Nederland
irmaoost@tele2.nl
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Edith Out
DE MEERN Nederland
edith-out@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Veerle Ost
Deinze Belgium
veerle.ost@skynet.be
bijgeschoold tot:29/04/2020 meer info
 
petra overmars
amsterdam Nederland
petraovermars@gmail.com
bijgeschoold tot:27/10/2019 meer info
 
Roshnie Oedit
Rhoon Nederland
roshnieoedit@gmail.com
www.kinnow.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Leonie Olthof-Verkerk
Eerbeek Nederland
leonie_verkerk@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Monique Oostra
Rotterdam Nederland
Monique@oostra.nu
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
martha overes
spijkenisse Nederland
martha.overes@gmail.com
bijgeschoold tot:01/01/2020 meer info
 
Sophie Opdebeeck
Kalmthout Belgium
sophie.opdebeeck@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/03/2021 meer info
 
Marleen Ongena
Gent Belgium
marleen.ongena@telenet.be
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Linda Oprins
Nederland
lindaoprins@hetgroenelint.nl
bijgeschoold tot:18/05/2020 meer info