Na het behalen van een Jip & Jan certificaat word je opgenomen in het register. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyoga docenten en kindercoaches. Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Edith Out
DE MEERN Nederland
edith-out@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Rianne Otte
Raalte Nederland
mjjotte@home.nl
www.veerkracht-kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:19/02/2019 meer info
 
Irma Oost
Heerenveen Nederland
irmaoost@tele2.nl
bijgeschoold tot:19/02/2019 meer info
 
franci overdevest
leiden Nederland
francioverdevest@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Emmylou Oversteegen
Amersfoort Nederland
emmylou@oversteegen.com
www.krokokids.nl
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Marleen Ongena
Gent Belgium
marleen.ongena@telenet.be
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Marie-Christine Op den Kelder
Leiden Nederland
mcopdenkelder@gmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Zuhal Ors
Amsterdam Nederland
z.ors@hotmail.nl
bijgeschoold tot:11/03/2018 meer info
 
Veerle Ost
Deinze Belgium
veerle.ost@skynet.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Marlies Oppers
Almere Nederland
B.oppers@upcmail.nl
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Helen Oudshoorn
Amsterdam Nederland
bijgeschoold tot:12/03/2019 meer info
 
Petra Overduin
Hooglanderveen Nederland
Info@kindertherapiejump.nl
www.kindertherapiejump.nl
bijgeschoold tot:06/12/2017 meer info
 
Agata Ostrowska
Nederland
Thisgirl31@gmail.com
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info