Na het volgen van een kinderyoga of kindercoach bijscholing, basic of allround opleiding wordt je opgenomen in het register. Het register registreert docenten en coaches die in het bezit zijn van Jip & Jan  certificaat en voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Jip & Jan Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Nadia Papillon
Diepenheim Nederland
nadiapapillon@gmail.com
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Marissa Paulsen
den haag Nederland
malivayoga@gmail.com
www.malivayoga.nl
bijgeschoold tot:24/04/2018 meer info
 
Tine Poullet
Gent Belgium
Tine.poullet@gmail.com
Www.noxcuse.be
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Gudrun Planckaert
Rekkem Belgium
gudrun.planckaert@gmail.com
www.leefyoga.eu
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Karen Peuteman
Edegem Belgium
karenpeuteman@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Anna Paarlberg
Schoorl Nederland
annapaarlberg@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/08/2017 meer info
 
Sylvia Persoon
Bunnik Nederland
sylvia.persoon@reusken.com
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Eva Postma
Castricum Nederland
evapostma@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/11/2017 meer info
 
Jette Pedersen
Driehuis Nederland
mail@itsjustapose.com
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Eva Porteman
Welle Belgium
eva_porteman@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Jacqueline Plomp
Sint Pancras Nederland
plomp16@ziggo.nl
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Linda Prast
Amsterdam Nederland
post@lindaprast.nl
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Wendy Peelen
ijsselstein Nederland
info@sana-yoga.nl
www.sana-yoga.nl
bijgeschoold tot:27/05/2018 meer info
 
Emily Pachler
Utrecht Nederland
emily_pachler@hotmail.com
bijgeschoold tot:12/02/2019 meer info
 
Vanessa Pieroni
mol Belgium
vanessapieroni@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Anne-Marie Praet
HASSELT Belgium
praetmieke@hotmail.be
www.yoga-kleding.be
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Dewi Pekel
Beverwijk Nederland
dpekel@ggdzw.nl
bijgeschoold tot:13/03/2018 meer info
 
Jeannine Poesen
hasselt Belgium
Poesen@gmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Roland Pleizier
Zwolle Nederland
r.pleizier@hetnet.nl
www.voelmefijn.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Susanne Peek-Beuman
Uitgeest Nederland
susanne@praktijkspb.nl
www.praktijkspb.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Nancy Pals
Antwerpen Belgium
nancy.pals@hotmail.com
bijgeschoold tot:09/10/2018 meer info
 
Trees Putzeys
Mielen-boven-Aalst Belgium
info@praktijkputzeys.be
www.praktijkputzeys.be
bijgeschoold tot:18/09/2017 meer info
 
Fien Putzeys
Gingelom Belgium
fien.putzeys@gmail.com
www.praktijkputzeys.be
bijgeschoold tot:18/09/2017 meer info
 
Carola Pelder
Kortenhoef Nederland
info@studiowishdom.nl
www.studiowishdom.com
bijgeschoold tot:18/10/2017 meer info
 
Christina Pavlou
Amsterdam Nederland
x.pavlou@gmail.com
www.christinapavlou.nl
bijgeschoold tot:05/03/2018 meer info
 
Nadia Papillon
Diepenheim Nederland
nadiapapillon@mail.com
bijgeschoold tot:20/02/2018 meer info
 
Wendy Pubben-Sterkman
Schiedam Nederland
wendysterkman@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Rilana Punt
Dwingeloo Nederland
rilanapunt@home.nl
www.kindercoachayana.nl
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Elien Poppe
Kortrijk Belgium
elienpoppe@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Roxy Pickkers
Almere Nederland
c.demeiden@hotmail.nl
bijgeschoold tot:16/12/2017 meer info
 
Laura Peeters
Utrecht Nederland
laurakidsmoments@gmail.com
bijgeschoold tot:23/01/2018 meer info
 
ursula pieter
Nederland
ursulapieter@gmail.com
bijgeschoold tot:12/05/2018 meer info
 
Katrijn Pauwels
evergem Belgium
katrijnpauwels_4@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/04/2018 meer info
 
Jonna Platje
Nederland
jonnaplatje@gmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2018 meer info
 
sanne provo
Nederland
optimisteke@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2018 meer info
 
I Pubben
Nederland
bijgeschoold tot:21/04/2018 meer info
 
Cesarine Passau
Nederland
familie.passau@home.nl
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Trude Piepers
oudenaarde Belgium
Trude@groeinaarverlichting.be
bijgeschoold tot:09/10/2018 meer info