Jip & Jan Register


Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches:

  • Hebben van een duidelijke visie en missie.
  • Het werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Hebben een tweejaarlijkse nascholingsplicht.
  • Zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten.
  • Conformeren zich aan de beroepscode.
  • Dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel.

op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Katleen Roosen
Balen Belgium
vlinderboom.katleen@gmail.com
www.vlinderboom.be
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Danielle Ruijs
amersfoort Nederland
Info@huisvandaan.nl
www.huisvandaan.nl
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Sanne Reitsema
Heerenveen Nederland
sanne705@hotmail.com
/
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Laetitia Roelstraete
Izege Belgium
laetitia.roelstraete@gmail.com
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Jon Rombout-Rijsdijk
Monnickendam Nederland
Jonrijsdijk@gmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Rebecca Rommelaere
Sint- Andries Belgium
rrommelaere@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Maaike Reule
CAPELLE AAN DEN IJSSEL Nederland
maaikereule@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/05/2021 meer info
 
Ina Rozema
Coevorden Nederland
info@yokicoe.nl
yokicoe.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Carin Roeleveld
Hengelo Nederland
c.roeleveld64@gmail.com
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
tessa Raedschelders
Dendermonde Belgium
tessa.raedschelders@email.com
www.antera.be
bijgeschoold tot:13/05/2020 meer info
 
Jeel Romijn
Haarlem Nederland
Jeelvlinder@yahoo.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Lydia Rooze, de
Kloosterzande Nederland
lydia@suraja-nacho.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Lieve Ruiz
BERLARE Belgium
lieve.ruiz@sgkba.be
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Tryntsje Rekker
Dokkum Nederland
Tryntsje@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Eveline Rozier
Heerlen Nederland
Info@pipkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Stef Rombauts
SCHRIEK Belgium
info@kindercoachinghorizon.be
www.kindercoachinghorizon.be
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Stella Roos
Muiderberg Nederland
stella_roos1@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
angela ramsoedh
Rotterdam Nederland
angela.ramsoedh@gmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Nancy Reinders
Geldrop Nederland
info@puurik-therapie.nl
www.puurik-therapie.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Claudia Rooimans
Brielle Nederland
iktclaudia@gmail.com
www.claudiarooimans.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Petra Roeten
Nederland
petra@mumsandmore.nl
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Lotje Raadgever
Utrecht Nederland
lotjeraadgever@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Ans Raeymaekers
Nederland
yoga@ansraeymaekers.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Karolien Rijksen
ALPHEN AAN DEN RIJN Nederland
karolien.rijksen@gmail.com
www.karolienrijksen.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Jennifer Rosvall
Bergschenhoek Nederland
jros@mytylschooldebrug.nl
bijgeschoold tot:17/05/2021 meer info
 
inge remmerie
aartselaar Belgium
ingeremmerie@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/04/2021 meer info
 
ankie Reitsma
Hoorn Nederland
ankie.reitsma@gmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info