Wanneer je je opleiding bij de Jip & Jan Academie goed hebt doorlopen, ontvang je een certificaat en wordt je opgenomen in ons register. Geregistreerde docenten en coaches mogen het Jip & Jan keurmerk op hun website plaatsen. Zij conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling. Registratie waarborgt de kwaliteit en het keurmerk geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid aan docenten en coaches die door Jip & Jan zijn opgeleid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Katleen Roosen
Balen Belgium
vlinderboom.katleen@gmail.com
www.vlinderboom.be
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Danielle Ruijs
amersfoort Nederland
Info@huisvandaan.nl
www.huisvandaan.nl
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Sanne Reitsema
Heerenveen Nederland
sanne705@hotmail.com
/
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Laetitia Roelstraete
Izege Belgium
laetitia.roelstraete@gmail.com
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Jon Rombout-Rijsdijk
Monnickendam Nederland
Jonrijsdijk@gmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Rebecca Rommelaere
Sint- Andries Belgium
rrommelaere@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Maaike Reule
CAPELLE AAN DEN IJSSEL Nederland
maaikereule@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/06/2021 meer info
 
Tamara Rombouts
Haderslev Nederland
mctrombouts@live.dk
bijgeschoold tot:12/10/2021 meer info
 
Ina Rozema
Coevorden Nederland
info@yokicoe.nl
yokicoe.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
tessa Raedschelders
Dendermonde Belgium
tessa.raedschelders@email.com
www.antera.be
bijgeschoold tot:13/05/2020 meer info
 
Jeel Romijn
Haarlem Nederland
Jeelvlinder@yahoo.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
inge remmerie
aartselaar Belgium
ingeremmerie@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2021 meer info
 
Erna Rabbers
amsterdam Nederland
info@heldenyoga.nl
www.heldenyoga.nl
bijgeschoold tot:13/10/2021 meer info
 
Lydia Rooze, de
Kloosterzande Nederland
lydia@suraja-nacho.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Lieve Ruiz
BERLARE Belgium
lieve.ruiz@sgkba.be
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Tryntsje Rekker
Dokkum Nederland
Tryntsje@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Eveline Rozier
Heerlen Nederland
Info@pipkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Stef Rombauts
SCHRIEK Belgium
info@kindercoachinghorizon.be
www.kindercoachinghorizon.be
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Stella Roos
Muiderberg Nederland
stella_roos1@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
angela ramsoedh
Rotterdam Nederland
angela.ramsoedh@gmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Nancy Reinders
Geldrop Nederland
info@puurik-therapie.nl
www.puurik-therapie.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Claudia Rooimans
Brielle Nederland
iktclaudia@gmail.com
www.claudiarooimans.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Petra Roeten
Nederland
petra@mumsandmore.nl
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Lotje Raadgever
Utrecht Nederland
lotjeraadgever@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Ans Raeymaekers
Nederland
yoga@ansraeymaekers.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Karolien Rijksen
ALPHEN AAN DEN RIJN Nederland
karolien.rijksen@gmail.com
www.karolienrijksen.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Jennifer Rosvall
Bergschenhoek Nederland
jros@mytylschooldebrug.nl
bijgeschoold tot:21/06/2021 meer info
 
ankie Reitsma
Hoorn Nederland
ankie.reitsma@gmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Susanne Raat
Nederland
susanne.raat@gmail.com
bijgeschoold tot:20/09/2021 meer info
 
Remke remke11@hotmail.com
Nederland
remke11@hotmail.com
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
Marit Roubos
Nederland
maritroubos@gmail.com
bijgeschoold tot:10/10/2021 meer info
 
Diana Ruiter
Nederland
d.vangroenigen@gmail.com
bijgeschoold tot:10/10/2021 meer info