Na het volgen van een kinderyoga of kindercoach bijscholing, basic of allround opleiding wordt je opgenomen in het register. Het register registreert docenten en coaches die in het bezit zijn van Jip & Jan  certificaat en voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Jip & Jan Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Katleen Roosen
Balen Belgium
vlinderboom.katleen@gmail.com
www.vlinderboom.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Fia Rooijen, van
Rijswijk Nederland
fiavanrooijen@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/09/2018 meer info
 
Danielle Ruijs
amersfoort Nederland
danielle.ruijs@xs4all.nl
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Marja Roubos
Purmerend Nederland
mr@tilgenkamp.nl
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
Laetitia Roelstraete
Torhout Belgium
laetitia.roelstraete@gmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Donatienne Roelans
Lasne Belgium
Donatienne.roelans@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Stefanie Rombauts
Heist-op-den-Berg Schriek Belgium
Stefrombauts@mail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Jurrina Ros
Linschoten Nederland
jurrina@gmail.com
bijgeschoold tot:29/10/2018 meer info
 
Ina Rozema
Coevorden Nederland
info@yokicoe.nl
yokicoe.nl
bijgeschoold tot:12/12/2017 meer info
 
Mieke Ruysch
Brecht Belgium
miekeruysch@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
Jose Rog
Leidschendam Nederland
joserogzoet@xs4all.nl
bijgeschoold tot:20/02/2018 meer info
 
Madicke Ros-Roos
's-Gravenhage Nederland
madicke14@hotmail.com
www.junibacken.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Rebecca Rommelaere
Veurne Belgium
rrommelaere@gmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Rianne Roodbeen
Amsterdam Nederland
rianneroodbeen@gmail.com
bijgeschoold tot:05/06/2018 meer info
 
cathalijne roddenhof
Haarlem Nederland
cathalijneroddenhof@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2017 meer info
 
Nanja Ruiter
Amsterdam Nederland
nanjazegtja@gmail.com
bijgeschoold tot:31/01/2018 meer info
 
Annelies Ravenswaaij, van
Amstelveen Nederland
annelies.van.ravenswaaij@xs4all.nl
bijgeschoold tot:18/09/2018 meer info
 
Karin Romijn
Nieuw-Roden Nederland
www.zoninjebuik.nl
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Heleen Rijnsoever
Berkel-Enschot Nederland
Heleen@kleinmaarwijskindercoaching.nl
www.kleinmaarwijskindercoaching.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Carin Roeleveld
Hengelo Nederland
c.roeleveld64@gmail.com
bijgeschoold tot:29/01/2019 meer info
 
valerie Robbeets
Scherpenheuvel Belgium
V_Robbeets@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Gerda Reuvekamp
Klarenbeek Nederland
contact@gerdareuvekamp.nl
www.gerdareuvekamp.nl
bijgeschoold tot:04/03/2019 meer info
 
Ellen Rabaey
Koksijde Nederland
Ellen.rabaey@telenet.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Willeke Roode, van - Karpathios
Aalsmeer Nederland
willeke@vorkenmes.nl
www.vorkenmes.nl
bijgeschoold tot:06/12/2017 meer info
 
Marja Ruijgvoorn
Haarlem Nederland
marja.ruijgvoorn@obsdewilgenhoek.nl
www.obsdewilgenhoek.nl
bijgeschoold tot:02/10/2017 meer info
 
Jessy Roodenburg
Landsmeer Nederland
info@kinderpraktijklandsmeer.nl
www.kinderpraktijklandsmeer.nl
bijgeschoold tot:02/10/2017 meer info
 
zoe riemis
Gent Belgium
zoeriemis@hotmail.com
/
bijgeschoold tot:02/01/2018 meer info
 
Eva Roelandt
Gent Nederland
eva.roelandt@gmail.com
bijgeschoold tot:03/01/2018 meer info
 
Angelique Ruts
Badhoevedorp Nederland
angelique-ruts@kpnplanet.nl
Www.kinderyogabadhoevedorp.nl
bijgeschoold tot:05/03/2018 meer info
 
Danielle Ras
Amersfoort Nederland
dras@hobbitleusden.nl
bijgeschoold tot:12/03/2018 meer info
 
Bianca Ruigrok
De Lier Nederland
info@funfit4kidsyoga.nl
wordt aan gewerkt ;-)
bijgeschoold tot:25/02/2019 meer info
 
Rebecca Rommelaere
Veurne Belgium
info@annuntiata.be
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
yolanda Roos
Heiloo Nederland
ysroos@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2017 meer info
 
Evelyn Rijpkema
huizen Nederland
49evelyn@gmail.com
bijgeschoold tot:13/02/2018 meer info
 
B Roberg
Nederland
bijgeschoold tot:14/04/2018 meer info
 
Simone Rutte
Nederland
simonerutte@40hotmail.com
bijgeschoold tot:23/06/2018 meer info
 
Tamara Rombouts
Kopenhagen Nederland
mctrombouts@live.dk
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info