Na het volgen van een Jip & Jan opleiding word je opgenomen in het register. Het register registreert gecertificeerde Jip & Jan docenten en coaches die voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het Jip & Jan keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van (kinder)yogadocenten en (kinder)coaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Katleen Roosen
Balen Belgium
vlinderboom.katleen@gmail.com
www.vlinderboom.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Fia Rooijen, van
Rijswijk Nederland
fiavanrooijen@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/09/2018 meer info
 
Danielle Ruijs
amersfoort Nederland
Info@huisvandaan.nl
www.huisvandaan.nl
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Laetitia Roelstraete
Torhout Belgium
laetitia.roelstraete@gmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Marja Roubos
Purmerend Nederland
mr@tilgenkamp.nl
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
Donatienne Roelans
Lasne Belgium
Donatienne.roelans@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Stefanie Rombauts
Heist-op-den-Berg Schriek Belgium
Stefrombauts@mail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Jurrina Ros
Linschoten Nederland
jurrina@gmail.com
bijgeschoold tot:29/10/2018 meer info
 
Ina Rozema
Coevorden Nederland
info@yokicoe.nl
yokicoe.nl
bijgeschoold tot:12/12/2017 meer info
 
Mieke Ruysch
Brecht Belgium
miekeruysch@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
Jose Rog
Leidschendam Nederland
joserogzoet@xs4all.nl
bijgeschoold tot:20/02/2018 meer info
 
Madicke Ros-Roos
's-Gravenhage Nederland
madicke14@hotmail.com
www.junibacken.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Rebecca Rommelaere
Veurne Belgium
rrommelaere@gmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Rianne Roodbeen
Amsterdam Nederland
rianneroodbeen@gmail.com
bijgeschoold tot:05/06/2018 meer info
 
cathalijne roddenhof
Haarlem Nederland
cathalijneroddenhof@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2017 meer info
 
Nanja Ruiter
Amsterdam Nederland
nanjazegtja@gmail.com
bijgeschoold tot:31/01/2018 meer info
 
Annelies Ravenswaaij, van
Amstelveen Nederland
annelies.van.ravenswaaij@xs4all.nl
bijgeschoold tot:18/09/2018 meer info
 
Karin Romijn
Nieuw-Roden Nederland
www.zoninjebuik.nl
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Carin Roeleveld
Hengelo Nederland
c.roeleveld64@gmail.com
bijgeschoold tot:29/01/2019 meer info
 
Gerda Reuvekamp
Klarenbeek Nederland
contact@gerdareuvekamp.nl
www.gerdareuvekamp.nl
bijgeschoold tot:04/03/2019 meer info
 
Ellen Rabaey
Koksijde Nederland
Ellen.rabaey@telenet.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Willeke Roode, van - Karpathios
Aalsmeer Nederland
willeke@vorkenmes.nl
www.vorkenmes.nl
bijgeschoold tot:06/12/2017 meer info
 
Marja Ruijgvoorn
Haarlem Nederland
marja.ruijgvoorn@obsdewilgenhoek.nl
www.obsdewilgenhoek.nl
bijgeschoold tot:02/10/2017 meer info
 
Jessy Roodenburg
Landsmeer Nederland
info@kinderpraktijklandsmeer.nl
www.kinderpraktijklandsmeer.nl
bijgeschoold tot:02/10/2017 meer info
 
zoe riemis
Gent Belgium
zoeriemis@hotmail.com
/
bijgeschoold tot:02/01/2018 meer info
 
Eva Roelandt
Gent Nederland
eva.roelandt@gmail.com
bijgeschoold tot:03/01/2018 meer info
 
Angelique Ruts
Badhoevedorp Nederland
angelique-ruts@kpnplanet.nl
Www.kinderyogabadhoevedorp.nl
bijgeschoold tot:05/03/2018 meer info
 
Danielle Ras
Amersfoort Nederland
dras@hobbitleusden.nl
bijgeschoold tot:12/03/2018 meer info
 
Bianca Ruigrok
De Lier Nederland
info@funfit4kidsyoga.nl
wordt aan gewerkt ;-)
bijgeschoold tot:25/02/2019 meer info
 
Rebecca Rommelaere
Veurne Belgium
info@annuntiata.be
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Evelyn Rijpkema
huizen Nederland
49evelyn@gmail.com
bijgeschoold tot:13/02/2018 meer info
 
B Roberg
Nederland
bijgeschoold tot:14/04/2018 meer info
 
Simone Rutte
Nederland
simonerutte@40hotmail.com
bijgeschoold tot:23/06/2018 meer info
 
Tamara Rombouts
Kopenhagen Nederland
mctrombouts@live.dk
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info