REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid. Geregistreerde coaches en docenten:

 

op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
OUDER- EN KINDYOGA
THERAPEUTISCHE KINDERYOGA
TIENERYOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Rebecca Rommelaere
Sint- Andries Belgium
rrommelaere@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Maaike Reule
CAPELLE AAN DEN IJSSEL Nederland
maaikereule@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/06/2021 meer info
 
Tamara Rombouts
Haderslev Nederland
mctrombouts@live.dk
bijgeschoold tot:23/02/2022 meer info
 
Erna Rabbers
amsterdam Nederland
info@heldenyoga.nl
www.heldenyoga.nl
bijgeschoold tot:13/10/2021 meer info
 
Lieve Ruiz
BERLARE Belgium
lieve.ruiz@sgkba.be
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Tryntsje Rekker
Dokkum Nederland
info@yogamatties.com
www.yogamatties.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Eveline Rozier
Heerlen Nederland
Info@pipkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Stef Rombauts
SCHRIEK Belgium
info@kindercoachinghorizon.be
www.kindercoachinghorizon.be
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Stella Roos
Muiderberg Nederland
stella_roos1@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Petra Roeten
Nederland
petra@mumsandmore.nl
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Lotje Raadgever
Utrecht Nederland
lotjeraadgever@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Ans Raeymaekers
Nederland
yoga@ansraeymaekers.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Karolien Rijksen
ALPHEN AAN DEN RIJN Nederland
karolien.rijksen@gmail.com
www.karolienrijksen.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Jennifer Rosvall
Bergschenhoek Nederland
jros@mytylschooldebrug.nl
bijgeschoold tot:21/06/2021 meer info
 
inge remmerie
aartselaar Belgium
ingeremmerie@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/06/2022 meer info
 
ankie Reitsma
Hoorn Nederland
ankie.reitsma@gmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Susanne Raat
Nederland
susanne.raat@gmail.com
bijgeschoold tot:20/09/2021 meer info
 
Marit Roubos
Nederland
maritroubos@gmail.com
bijgeschoold tot:11/10/2021 meer info
 
Diana Ruiter
Nederland
d.vangroenigen@gmail.com
bijgeschoold tot:10/10/2021 meer info
 
Lisa Robbens
Kruishoutem Belgium
lisarobbens@hotmail.be
bijgeschoold tot:03/11/2021 meer info