Na het behalen van een Jip & Jan certificaat word je opgenomen in het register. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyoga docenten en kindercoaches. Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Jorien Schulten
ENSCHEDE Nederland
Jorienosaurus@hotmail.com
www.jorienosaurus.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
nathaly schreuder
leiden Nederland
info@yogasmiley.nl
www.yogasmiley.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
sylvia siegmund
amersfoort Nederland
sylviasiegmund@gmail.com
www.pop-upyoga.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Yolanda Stolk
Apeldoorn Nederland
Yc.stolk@chello.nl
bijgeschoold tot:30/10/2018 meer info
 
Anna Stam
CULEMBORG Nederland
info@matskinderyogatheater.nl
www.matskinderyogatheater.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Nicoline Sissing
Enkhuizen Nederland
nsissing@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Gerda Scholten-Reuvekamp
Klarenbeek Nederland
contact@gerdareuvekamp.nl
gerdareuvekamp.nl
bijgeschoold tot:08/04/2018 meer info
 
Emmy Swaters
Boskoop Nederland
eswaters@caiway.net
www.yogajufemmy.nl
bijgeschoold tot:15/01/2018 meer info
 
Christine Streur
Leiden Nederland
christine.mosselman@gmail.com
Www.dekleinetijger.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Dagmar Sjoerdstra
Oegstgeest Nederland
dagmar.sjoerdstra@tiscali.nl
www.stapkefoarstapke.nl
bijgeschoold tot:11/12/2017 meer info
 
Barbara Spies
Leusden Nederland
b.blankenstein@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Marijana sore
Amsterdan Nederland
marijana_sore@yahoo.com
Geen
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Mireille Struik
Hoorn Nederland
bamboeyoga@gmail.com
www.bamboeyoga.nl
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Kim Sleenhoff
Waalwijk Nederland
kim_sleenhoff@hotmail.com
xx
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Marieke Schothorst
Baarn Nederland
mariekeschothorst@gmail.com
bijgeschoold tot:21/02/2018 meer info
 
Lien Steppe
Erpe Belgium
lien.steppe.k@gmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2019 meer info
 
Marga Sannema
BUSSUM Nederland
Majsannema@gmail.com
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Astrid Sloot
Kudelstaart Nederland
astridsloot@hotmail.com
www.hetyogauiltje.nl
bijgeschoold tot:24/06/2018 meer info
 
Cilia Swinkels
Den Haag Nederland
cilia_sw@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Kim Smit
Amsterdam Nederland
k.smit@innoord.nl
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Patricia Stikvoort
Assendelft Nederland
info@devleugelboom.nl
www.devleugelboom.nl
bijgeschoold tot:24/04/2018 meer info
 
Mireille Struik
Hoorn Nederland
bamboeyoga@gmail.com
www.bamboeyoga.nl
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info
 
Amber Schiltkamp
Zevenaar Nederland
a.schiltkamp@live.nl
bijgeschoold tot:29/10/2018 meer info
 
Ivana Sore
Nederland
Ivana.sore@gmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
sonja slingerland
Soest Nederland
sling@live.nl
bijgeschoold tot:16/12/2017 meer info
 
Sandra Sinkeldam
Nieuwegein Nederland
info@encoreyogapilates.nl
www.encoreyogapilates.nl
bijgeschoold tot:27/05/2018 meer info
 
Carin Schuiling
Assen Nederland
CarinSchuiling@Telfort.nl
www.bulan-baru.nl
bijgeschoold tot:18/03/2018 meer info
 
Wendy Schreur
Winterswijk Nederland
yogawinterswijk@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Delphine Steelandt
Gistel Belgium
info@vip-fit.be
www.vip-fit.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Carolien Scipio
Voorhout Nederland
kokcarolien@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/12/2017 meer info
 
Dana Scheringa
Grolloo Nederland
info@yogazenses.nl
www.yogazenses.nl
bijgeschoold tot:11/03/2018 meer info
 
Jaana Syrjš
Den Haag Nederland
jaana.syrja@gmail.com
bijgeschoold tot:26/06/2018 meer info
 
Cynthia Schurings
Roosendaal Nederland
Happyheadsmindfulness@gmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Nele Stessens
Mol Belgium
nele.stessens@telenet.be
bijgeschoold tot:16/07/2019 meer info
 
Iona Susanto
Amsterdam Nederland
iona.susanto@gmail.com
yogametiona.nl
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Robin Rosemarijn Schouw
Alkmaar Nederland
info@balansinjou.nl
www.balansinjou.nl
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Marjan Suijten
Nederland
marjan@gezondheidscentrumlisse.nl
bijgeschoold tot:01/06/2019 meer info
 
Robin Schouw
Alkmaar Nederland
info@balansinjou.nl
www.balansinjou.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Celine Stevens
Sinaai-Waas Belgium
celine.osteopaat@telenet.be
nog in aanmaak
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Laurie Simoen
Berchem Belgium
Lauriesimoen@hotmail.com
www.lilayoga.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Hanne Staelens
Izegem Belgium
hanne@moveclever.be
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Linda Scheepers
Helmond Nederland
l.scheepers7@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
shayen sichem
Amersfoort Nederland
shayenvansichem@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/09/2018 meer info
 
Carey Smit
Zaandam Nederland
csmit@ggdzw.nl
bijgeschoold tot:12/03/2018 meer info
 
Dorien Stegeman
Den Bosch Nederland
Dorienstegeman.massage@hotmail.com
Www.praktijkholistischemassage.nl
bijgeschoold tot:13/03/2018 meer info
 
Ilona Steehouwer
SNEEK Nederland
ilonaredmer@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/03/2018 meer info
 
Josť Smulders
Dongen Nederland
info@yoga-jose.nl
www.yoga-jose.nl
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Jaana Syrja
Den Haag Nederland
jaana.syrja@gmail.com
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Louisa Schnabel
Diemen Nederland
schnabel.louisa030@gmail.com
bijgeschoold tot:12/02/2019 meer info
 
renata schoneveld
amersfoort Nederland
info@schoneveldwerkt.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Nele Stessens
Mol Nederland
nele.stesens@telenet.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Anke Stegenga
Emmen Nederland
a.stegenga@hetnet.nl
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
Monique Schager
Nederland
moniqueschager@gmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Esther schaik
Gouda Nederland
fysio.vanschaik-dijcks@online.nl
www.kinderfysiovanschaik-dijcks.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Aukje Smeels
Hooglanderveen Nederland
a.smeels@kpoa.nl
n.v.t.
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Mirjam Speelman
Leeuwarden Nederland
mirjamspeelman@hotmail.com
www.speelmanpmt.nl
bijgeschoold tot:12/03/2018 meer info
 
Tirtsa Senf
Nederland
tirtsasenf@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2018 meer info
 
Francis Speelman
Ouderkerk aan de Amstel Nederland
postvoorfrancis@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
Mariska Smit
Zaandam Nederland
m.smit@zaanprimair.nl
bijgeschoold tot:12/05/2018 meer info
 
Carolien Scipio-Pluer
Voorhout Nederland
kokcarolien@hotmail.com
www.lieskindercoaching.nl
bijgeschoold tot:10/06/2018 meer info
 
Mirja Stuivenberg
Noordbroek Nederland
mindfulkidsgroningen@gmail.com
www.mindfulkidsgroningen.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Naomi Slijkhuis
Nederland
naomislijkhuis@gmail.com
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Linda Stoop
Geertruidenberg Nederland
l.stoop@dewaarden.nl
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Mariska Smit Smit
Nederland
m.smit@zaanprimair.nl
bijgeschoold tot:21/04/2018 meer info
 
Daphne Schuuring
Nederland
daphne.schuuring@freeler.nl
bijgeschoold tot:12/05/2018 meer info
 
Heidi Syx
Nederland
syxheidi@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Tiffany Staelens
Nederland
Staelenstiffany@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Anne-Mieke Semmeling
Nederland
anne-mieke@semmelingadvies.nl
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Merel Storm
Nederland
merelstorm@gmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Josť Spierts
Eijsden Nederland
jeamspierts@live.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Renske Stoutjesdijk
Nederland
renskestoutjesdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Linda Sluijs
Nederland
lindasluijs@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Jessica Schrama
Den Haag Nederland
Jessica_schrama@me.com
www.kinderyogawestland.nl
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Carlieke Stafleu
Nederland
contact@bijcarlieke.nl
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info