Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling, hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht en conformeren zij zich aan de beroepscode en krijgen geregistreerde docenten en coaches 10% korting op een nascholing.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Jorien Schulten
ENSCHEDE Nederland
Jorienosaurus@hotmail.com
www.jorienosaurus.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Anna Stam
Culemborg Nederland
info@matskinderyogatheater.nl
www.matskinderyogatheater.nl
bijgeschoold tot:15/12/2020 meer info
 
sylvia siegmund
amersfoort Nederland
sylviasiegmund@gmail.com
www.pop-upyoga.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Yolanda Stolk
Apeldoorn Nederland
Yc.stolk@chello.nl
bijgeschoold tot:15/12/2020 meer info
 
Nicoline Sissing
Enkhuizen Nederland
nsissing@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Mirjam Schoen
Alkmaar Nederland
mirjam.schoen@upcmail.nl
bijgeschoold tot:19/05/2021 meer info
 
Anita Sibbald
Amsterdam Nederland
anita.sibbald@gmail.com
bijgeschoold tot:12/04/2021 meer info
 
Patricia Stikvoort
Assendelft Nederland
info@devleugelboom.nl
www.devleugelboom.nl
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Kim Smit
Amsterdam Nederland
k.smit@innoord.nl
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Mireille Struik
Hoorn Nederland
bamboeyoga@gmail.com
bamboeyoga.nl
bijgeschoold tot:17/05/2021 meer info
 
Roebia Smits
Diemen Nederland
roebiaischers@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/05/2021 meer info
 
Patricia Stikvoort
Krommenie Nederland
info@devleugelboom.nl
www.devleugelboom.nl
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Marga Sannema
BUSSUM Nederland
Majsannema@gmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Tineke sijbesma
Tzum Nederland
info@myyogafavourites.nl
bijgeschoold tot:17/05/2021 meer info
 
Cilia Swinkels
Den Haag Nederland
cilia_sw@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Lien Steppe
Erpe Belgium
lien.steppe.k@gmail.com
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Tamara Serno
Amsterdam Nederland
tamara.serno@gmail.com
bijgeschoold tot:17/05/2021 meer info
 
Marjolein Spithoven
Zoetermeer Nederland
marjolein_spithoven@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/05/2021 meer info
 
Iona Susanto
Amsterdam Nederland
iona.susanto@gmail.com
yogametiona.nl
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Jessie Silva
Schiedam Nederland
Jessie_silva4@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Wendy Schreur
Winterswijk Nederland
yogawinterswijk@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Else Scheerlinck
Tielt Belgium
Else.scheerlinck@gmail.com
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Marsha Schilder
Alkmaar Nederland
m.schilder@ronduitonderwijs.nl
bijgeschoold tot:22/03/2021 meer info
 
Delphine Steelandt
Gistel Belgium
info@vip-fit.be
www.vip-fit.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Linda Spaans
Nederland
lin.spaans@gmail.com
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
Cynthia Schurings
Roosendaal Nederland
Happyheadsmindfulness@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2020 meer info
 
Nele Stessens
Mol Belgium
nele.stessens@telenet.be
bijgeschoold tot:16/07/2019 meer info
 
Mylena Schuhmacher
Weesp Nederland
mylena_18@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/02/2021 meer info
 
Celine Stevens
Sinaai-Waas Belgium
celine.osteopaat@telenet.be
nog in aanmaak
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Hanne Staelens
Izegem Belgium
hanne@moveclever.be
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Joke Schreuder
Aalsmeer Nederland
f.schreuder@caiway.nl
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Nele Stessens
Mol Nederland
nele.stesens@telenet.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Anke Stegenga
Emmen Nederland
a.stegenga@hetnet.nl
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
Esther schaik
Gouda Nederland
fysio.vanschaik-dijcks@online.nl
www.kinderfysiovanschaik-dijcks.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Aukje Smeels
Hooglanderveen Nederland
a.smeels@kpoa.nl
n.v.t.
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Monique Schager
Nederland
moniqueschager@gmail.com
bijgeschoold tot:15/03/2020 meer info
 
Wieteke SchopMolle
Middelburg Nederland
info@blisscoaching.nl
www.blisscoaching.nl
bijgeschoold tot:27/04/2020 meer info
 
Annemieke Spits
Zaandam Nederland
annemiekespits@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/05/2021 meer info
 
Lisanne Soemanta
ALKMAAR Nederland
lisanne_soemanta@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/02/2021 meer info
 
Paloma Sánchez Jiménez
Gentbrugge Belgium
paloibz@yahoo.es
bijgeschoold tot:28/04/2021 meer info
 
Linda Stoop
Geertruidenberg Nederland
l.stoop@dewaarden.nl
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Anne Marie Smits
Lelystad Nederland
annemarie@zenconnection.nl
www.zeconnection.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Wendy Stam
Nederland
wendy.stam@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Cissy Schaap
Haarlem Nederland
cissy_schaap@hotmail.com
www.yogaschaap.nl
bijgeschoold tot:04/05/2021 meer info
 
Hilde Slingerland
S GRAVENHAGE Nederland
hilde.slingerland@gmail.com
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Renske Stoutjesdijk
Nederland
renskestoutjesdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Erik-Jan Stam
Amsterdam Nederland
stammie46@yahoo.co.uk
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Yamina Smit
Amsterdam Nederland
yami.smit@gmail.com
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Barbara Stevens
Nederland
barbara.s.stevens@gmail.com
bijgeschoold tot:20/06/2020 meer info
 
Eline Smeets-Stans
Nederland
elinesmeets-stans@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/08/2020 meer info
 
Kimberley Sprinkhuizen
Pijnacker Nederland
info@deblijeboefjes.nl
bijgeschoold tot:01/09/2020 meer info
 
Dewi Staal
Nederland
dewi.staal@live.nl
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Melinda Stouten
Nederland
melindastouten@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Irma Selderbeek
Amsterdam Nederland
Selderbeek@icloud.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Irma Selderbeek
Nederland
selderbeek@me.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Truus Sprinkhuizen
Nederland
gsvdakker@gmail.com
bijgeschoold tot:20/11/2020 meer info
 
bianca schoonbergen
Nederland
bianca.schoonbergen@gmail.com
bijgeschoold tot:11/12/2020 meer info
 
Lucia Sangster
Nederland
lmjsangster@yahoo.com
bijgeschoold tot:03/05/2021 meer info