Na het volgen van een kinderyoga of kindercoach bijscholing, basic of allround opleiding wordt je opgenomen in het register. Het register registreert docenten en coaches die in het bezit zijn van Jip & Jan  certificaat en voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Jip & Jan Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Jorien Schulten
Enschede Nederland
Jorienosaurus@hotmail.com
www.jorienosaurus.nl
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
sylvia siegmund
amersfoort Nederland
sylviasiegmund@gmail.com
www.pop-upyoga.nl
bijgeschoold tot:19/02/2019 meer info
 
nathaly schreuder
leiden Nederland
info@yogasmiley.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Yolanda Stolk
Apeldoorn Nederland
Yc.stolk@chello.nl
bijgeschoold tot:30/10/2018 meer info
 
Anna Stam
CULEMBORG Nederland
annastam@msn.com
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Gerda Scholten-Reuvekamp
Klarenbeek Nederland
contact@gerdareuvekamp.nl
gerdareuvekamp.nl
bijgeschoold tot:08/04/2018 meer info
 
Emmy Swaters
Boskoop Nederland
eswaters@caiway.net
www.yogajufemmy.nl
bijgeschoold tot:15/01/2018 meer info
 
Christine Streur
Leiden Nederland
christine.mosselman@gmail.com
Www.dekleinetijger.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Dagmar Sjoerdstra
Oegstgeest Nederland
dagmar.sjoerdstra@tiscali.nl
www.stapkefoarstapke.nl
bijgeschoold tot:11/12/2017 meer info
 
Barbara Spies
Leusden Nederland
b.blankenstein@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Marijana sore
Amsterdan Nederland
marijana_sore@yahoo.com
Geen
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Celine Stevens
Sinaai-Waas Belgium
celine.osteopaat@telenet.be
nog in aanmaak
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Mireille Struik
Hoorn Nederland
bamboeyoga@gmail.com
www.bamboeyoga.nl
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Sabine Schwinnum
Broek in Waterland Nederland
bine74@gmx.de
bijgeschoold tot:30/08/2017 meer info
 
Kim Sleenhoff
Waalwijk Nederland
kim_sleenhoff@hotmail.com
xx
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Marieke Schothorst
Baarn Nederland
mariekeschothorst@gmail.com
bijgeschoold tot:21/02/2018 meer info
 
Leonie Slond
Naaldwijk Nederland
leonie.slond@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:19/08/2017 meer info
 
Astrid Sloot
Kudelstaart Nederland
astridsloot@hotmail.com
www.hetyogauiltje.nl
bijgeschoold tot:24/06/2018 meer info
 
Cilia Swinkels
Den Haag Nederland
cilia_sw@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Patricia Stikvoort
Assendelft Nederland
devleugelboom@hetnet.nl
www.devleugelboom.nl
bijgeschoold tot:24/04/2018 meer info
 
Amber Schiltkamp
Zevenaar Nederland
a.schiltkamp@live.nl
bijgeschoold tot:29/10/2018 meer info
 
Ivana Sore
Nederland
Ivana.sore@gmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
sonja slingerland
Soest Nederland
sling@live.nl
bijgeschoold tot:16/12/2017 meer info
 
Sandra Sinkeldam
Nieuwegein Nederland
info@encoreyogapilates.nl
www.encoreyogapilates.nl
bijgeschoold tot:27/05/2018 meer info
 
Carin Schuiling
Assen Nederland
CarinSchuiling@Telfort.nl
www.bulan-baru.nl
bijgeschoold tot:18/03/2018 meer info
 
Katleen Segers
Kampenhout Belgium
stressreductie.segers@gmail.com
www.mybalance.be
bijgeschoold tot:29/10/2017 meer info
 
Wendy Schreur
Winterswijk Nederland
yogawinterswijk@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Lien Steppe
Erpe Belgium
lien.steppe.k@gmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Delphine Steelandt
Gistel Belgium
info@vip-fit.be
www.vip-fit.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Carolien Scipio
Voorhout Nederland
kokcarolien@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/12/2017 meer info
 
Dana Scheringa
Grolloo Nederland
info@yogazenses.nl
www.yogazenses.nl
bijgeschoold tot:11/03/2018 meer info
 
Jaana Syrjš
Den Haag Nederland
jaana.syrja@gmail.com
bijgeschoold tot:26/06/2018 meer info
 
Iona Susanto
Amsterdam Nederland
iona.susanto@gmail.com
yogametiona.nl
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Cynthia Schurings
Roosendaal Nederland
Happyheadsmindfulness@gmail.com
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Robin Rosemarijn Schouw
Alkmaar Nederland
info@balansinjou.nl
www.balansinjou.nl
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Riki Smits
Amsterdam Nederland
smits.riki@gmail.com
bijgeschoold tot:13/11/2017 meer info
 
Marianne Stahlie
Den Haag Nederland
info@kickuhcoaching.nl
www.kickuhcoaching.nl
bijgeschoold tot:26/06/2017 meer info
 
Winnifred Sopacua
Hellevoetsluis Nederland
Sopacua@xs4all.nl
bijgeschoold tot:05/09/2017 meer info
 
Marjan Suijten
Nederland
marjan@gezondheidscentrumlisse.nl
bijgeschoold tot:01/06/2019 meer info
 
Wieteke Schop-Molle
Middelburg Nederland
info@blisscoaching.nl
www.blisscoaching.nl
bijgeschoold tot:30/10/2017 meer info
 
Robin Schouw
Alkmaar Nederland
info@balansinjou.nl
www.balansinjou.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Laurie Simoen
Berchem Belgium
Lauriesimoen@hotmail.com
www.lilayoga.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Linda Scheepers
Helmond Nederland
l.scheepers7@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Carey Roisin Smit
Krommenie Nederland
csmit@ggdzw.nl
bijgeschoold tot:04/10/2017 meer info
 
Jeanette Sjardijn-Brandse
Maassluis Nederland
jeanette@gevoeligsterk.nl
www.gevoeligsterk.nl
bijgeschoold tot:18/10/2017 meer info
 
shayen sichem
Amersfoort Nederland
shayenvansichem@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/09/2018 meer info
 
Carey Smit
Zaandam Nederland
csmit@ggdzw.nl
bijgeschoold tot:12/03/2018 meer info
 
Dorien Stegeman
Den Bosch Nederland
Dorienstegeman.massage@hotmail.com
Www.praktijkholistischemassage.nl
bijgeschoold tot:13/03/2018 meer info
 
Ilona Steehouwer
SNEEK Nederland
ilonaredmer@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/03/2018 meer info
 
Josť Smulders
Dongen Nederland
info@yoga-jose.nl
www.yoga-jose.nl
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Jaana Syrja
Den Haag Nederland
jaana.syrja@gmail.com
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Louisa Schnabel
Diemen Nederland
schnabel.louisa030@gmail.com
bijgeschoold tot:12/02/2019 meer info
 
renata schoneveld
amersfoort Nederland
info@schoneveldwerkt.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Nele Stessens
Mol Nederland
nele.stesens@telenet.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Kirsten Sanderse
sleen Nederland
info@deyogaboom.nl
Www.deyogaboom.nl
bijgeschoold tot:24/10/2017 meer info
 
Vanessa Sijens
Zwolle Nederland
vanessasijens@gmail.com
www.whatzuppcoaching.nl
bijgeschoold tot:04/12/2017 meer info
 
Mirjam Speelman
Leeuwarden Nederland
mirjamspeelman@hotmail.com
www.speelmanpmt.nl
bijgeschoold tot:12/03/2018 meer info
 
Tirtsa Senf
Nederland
tirtsasenf@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2018 meer info
 
Francis Speelman
Ouderkerk aan de Amstel Nederland
postvoorfrancis@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
Mariska Smit
Zaandam Nederland
m.smit@zaanprimair.nl
bijgeschoold tot:12/05/2018 meer info
 
Carolien Scipio-Pluer
Voorhout Nederland
kokcarolien@hotmail.com
www.lieskindercoaching.nl
bijgeschoold tot:10/06/2018 meer info
 
Mirja Stuivenberg
Noordbroek Nederland
mindfulkidsgroningen@gmail.com
www.mindfulkidsgroningen.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Mariska Smit Smit
Nederland
m.smit@zaanprimair.nl
bijgeschoold tot:21/04/2018 meer info
 
Laurie Simoen
Berchem Belgium
laurie@lilayoga.be
www.lilayoga.be
bijgeschoold tot:29/11/2017 meer info
 
Daphne Schuuring
Nederland
daphne.schuuring@freeler.nl
bijgeschoold tot:12/05/2018 meer info
 
Heidi Syx
Nederland
syxheidi@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Tiffany Staelens
Nederland
Staelenstiffany@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Anne-Mieke Semmeling
Nederland
anne-mieke@semmelingadvies.nl
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Merel Storm
Nederland
merelstorm@gmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Josť Spierts
Eijsden Nederland
jeamspierts@live.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info