REGISTER


Na het volgen van een opleiding aan de Kinderyoga Academie word je opgenomen in het register en mag je het keurmerk op je website plaatsen. Geregistreerde kinderyogadocenten en kindercoaches conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid aan docenten die aan de Kinderyoga Academie zijn opgeleid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Jorien Schulten
Enschede Nederland
Jorienosaurus@hotmail.com
www.jorienosaurus.nl
bijgeschoold tot:03/11/2021 meer info
 
Anna Stam
Culemborg Nederland
info@matskinderyogatheater.nl
www.matskinderyogatheater.nl
bijgeschoold tot:15/12/2020 meer info
 
Yolanda Stolk
Apeldoorn Nederland
Yc.stolk@chello.nl
bijgeschoold tot:15/12/2020 meer info
 
Mirjam Schoen
Alkmaar Nederland
info@qitobe.nl
www.qitobe.nl
bijgeschoold tot:19/10/2021 meer info
 
merel sloot
almere Nederland
merel.sloot@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Anita Sibbald
Amsterdam Nederland
anita.sibbald@gmail.com
bijgeschoold tot:22/11/2021 meer info
 
Patricia Stikvoort
Assendelft Nederland
info@devleugelboom.nl
www.devleugelboom.nl
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Kim Smit
Amsterdam Nederland
k.smit@innoord.nl
bijgeschoold tot:28/09/2021 meer info
 
Mireille Struik
Hoorn Nederland
bamboeyoga@gmail.com
bamboeyoga.nl
bijgeschoold tot:17/05/2021 meer info
 
Roebia Smits
Diemen Nederland
roebiaischers@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/11/2021 meer info
 
Marga Sannema
BUSSUM Nederland
Majsannema@gmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Patricia Stikvoort
Krommenie Nederland
info@devleugelboom.nl
www.devleugelboom.nl
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Tineke sijbesma
Tzum Nederland
info@myyogafavourites.nl
bijgeschoold tot:21/06/2021 meer info
 
Kim Snoek
Bussum Nederland
kimsnoek@gmail.com
bijgeschoold tot:14/12/2021 meer info
 
Lien Steppe
Erpe Belgium
lien.steppe.k@gmail.com
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Tamara Serno
Amsterdam Nederland
tamara.serno@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2021 meer info
 
Marjolein Spithoven
Zoetermeer Nederland
marjolein_spithoven@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Kelly Seinstra
Velserbroek Nederland
kellyvantrigt@gmail.com
bijgeschoold tot:14/12/2021 meer info
 
Iona Susanto
Amsterdam Nederland
iona.susanto@gmail.com
yogametiona.nl
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Jessie Silva
Schiedam Nederland
Jessie_silva4@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Wendy Schreur
Winterswijk Nederland
yogawinterswijk@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Else Scheerlinck
Tielt Belgium
Else.scheerlinck@gmail.com
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Marsha Schilder
Alkmaar Nederland
m.schilder@ronduitonderwijs.nl
bijgeschoold tot:22/03/2021 meer info
 
Linda Spaans
Nederland
lin.spaans@gmail.com
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
Cynthia Schurings
Roosendaal Nederland
Happyheadsmindfulness@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2020 meer info
 
Mylena Schuhmacher
Weesp Nederland
mylena_18@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/02/2021 meer info
 
Annemieke Spits
Zaandam Nederland
annemiekespits@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/11/2021 meer info
 
Joke Schreuder
Aalsmeer Nederland
f.schreuder@caiway.nl
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Monique Schager
Nederland
moniqueschager@gmail.com
bijgeschoold tot:15/03/2020 meer info
 
Wieteke SchopMolle
Middelburg Nederland
info@blisscoaching.nl
www.blisscoaching.nl
bijgeschoold tot:27/04/2020 meer info
 
Lisanne Soemanta
ALKMAAR Nederland
lisanne_soemanta@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/02/2021 meer info
 
Paloma Sánchez Jiménez
Gentbrugge Belgium
paloibz@yahoo.es
bijgeschoold tot:28/04/2021 meer info
 
Anne Marie Smits
Lelystad Nederland
annemarie@zenconnection.nl
www.zeconnection.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Wendy Stam
Nederland
wendy.stam@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Cissy Schaap
Haarlem Nederland
cissy_schaap@hotmail.com
www.yogaschaap.nl
bijgeschoold tot:04/05/2021 meer info
 
Hilde Slingerland
S GRAVENHAGE Nederland
hilde.slingerland@gmail.com
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Erik-Jan Stam
Amsterdam Nederland
stammie46@yahoo.co.uk
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Yamina Smit
Amsterdam Nederland
yami.smit@gmail.com
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Barbara Stevens
Nederland
barbara.s.stevens@gmail.com
bijgeschoold tot:20/06/2020 meer info
 
Eline Smeets-Stans
Nederland
elinesmeets-stans@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/08/2020 meer info
 
Kimberley Sprinkhuizen
Pijnacker Nederland
info@deblijeboefjes.nl
http://www.deblijeboefjes.nl
bijgeschoold tot:01/09/2020 meer info
 
Dewi Staal
Nederland
dewi.staal@live.nl
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Melinda Stouten
Nederland
melindastouten@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Irma Selderbeek
Amsterdam Nederland
Selderbeek@icloud.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Irma Selderbeek
Nederland
selderbeek@me.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Truus Sprinkhuizen
Nederland
gsvdakker@gmail.com
bijgeschoold tot:20/11/2020 meer info
 
Lucia Sangster
Nederland
lmjsangster@yahoo.com
bijgeschoold tot:03/05/2021 meer info
 
Patricia schrijven@gmail.com
Nederland
schrijven@gmail.com
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
Stefanie Sprangers
Ulvenhout Nederland
sterresyoga@gmail.com
www.sterresyoga.nl
bijgeschoold tot:01/10/2021 meer info
 
Esther Schoneveld
Nederland
e_schoneveld@yahoo.com
bijgeschoold tot:11/10/2021 meer info
 
Marieke Schoon
Nederland
miek_13@msn.com
bijgeschoold tot:11/10/2021 meer info
 
Thijs Schipper
Rotterdam Nederland
douze12@gmail.com
bijgeschoold tot:27/10/2021 meer info
 
Monique Steegh
Nederland
Monique.steegh@gmail.com
bijgeschoold tot:22/11/2021 meer info