Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:

*geldt niet voor online certificaten


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Jorien Schulten
ENSCHEDE Nederland
Jorienosaurus@hotmail.com
www.jorienosaurus.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
sylvia siegmund
amersfoort Nederland
sylviasiegmund@gmail.com
www.pop-upyoga.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Yolanda Stolk
Apeldoorn Nederland
Yc.stolk@chello.nl
bijgeschoold tot:30/10/2018 meer info
 
nathaly schreuder
leiden Nederland
info@yogasmiley.nl
www.yogasmiley.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Anna Stam
CULEMBORG Nederland
info@matskinderyogatheater.nl
www.matskinderyogatheater.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Nicoline Sissing
Enkhuizen Nederland
nsissing@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Christine Streur
Leiden Nederland
christine.mosselman@gmail.com
Www.dekleinetijger.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Kim Smit
Amsterdam Nederland
k.smit@innoord.nl
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Barbara Spies
Leusden Nederland
b.blankenstein@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Marijana sore
Amsterdan Nederland
marijana_sore@yahoo.com
Geen
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Mireille Struik
Hoorn Nederland
bamboeyoga@gmail.com
www.bamboeyoga.nl
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Kim Sleenhoff
Waalwijk Nederland
kim_sleenhoff@hotmail.com
xx
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Patricia Stikvoort
Krommenie Nederland
info@devleugelboom.nl
www.devleugelboom.nl
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Marga Sannema
BUSSUM Nederland
Majsannema@gmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Astrid Sloot
Kudelstaart Nederland
astridsloot@hotmail.com
www.hetyogauiltje.nl
bijgeschoold tot:24/06/2018 meer info
 
Cilia Swinkels
Den Haag Nederland
cilia_sw@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Anita Sibbald
Amsterdam Nederland
anita.sibbald@gmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2020 meer info
 
Lien Steppe
Erpe Belgium
lien.steppe.k@gmail.com
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Mireille Struik
Hoorn Nederland
bamboeyoga@gmail.com
www.bamboeyoga.nl
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info
 
Amber Schiltkamp
Zevenaar Nederland
a.schiltkamp@live.nl
bijgeschoold tot:29/10/2018 meer info
 
Ivana Sore
Nederland
Ivana.sore@gmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Iona Susanto
Amsterdam Nederland
iona.susanto@gmail.com
yogametiona.nl
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Wendy Schreur
Winterswijk Nederland
yogawinterswijk@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Delphine Steelandt
Gistel Belgium
info@vip-fit.be
www.vip-fit.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Jaana Syrjš
Den Haag Nederland
jaana.syrja@gmail.com
bijgeschoold tot:26/06/2018 meer info
 
Cynthia Schurings
Roosendaal Nederland
Happyheadsmindfulness@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2020 meer info
 
Nele Stessens
Mol Belgium
nele.stessens@telenet.be
bijgeschoold tot:16/07/2019 meer info
 
Mirjam Speelman
Harlingen Nederland
mirjam@hetreizendekoffertje.nl
www.hetreizendekoffertje.nl
bijgeschoold tot:02/04/2020 meer info
 
Robin Rosemarijn Schouw
Alkmaar Nederland
info@balansinjou.nl
www.balansinjou.nl
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Marjan Suijten
Nederland
marjan@gezondheidscentrumlisse.nl
bijgeschoold tot:01/06/2019 meer info
 
Robin Schouw
Alkmaar Nederland
info@balansinjou.nl
www.balansinjou.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Celine Stevens
Sinaai-Waas Belgium
celine.osteopaat@telenet.be
nog in aanmaak
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
renata schoneveld
amersfoort Nederland
info@schoneveldwerkt.nl
bijgeschoold tot:31/01/2020 meer info
 
Laurie Simoen
Berchem Belgium
Lauriesimoen@hotmail.com
www.lilayoga.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Hanne Staelens
Izegem Belgium
hanne@moveclever.be
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Wendy Smits - van de Ven
Heeswijk - Dinther Nederland
gabriellicvoetreflex@gmail.com
bijgeschoold tot:01/01/2020 meer info
 
Linda Scheepers
Helmond Nederland
info@praktijkunalome.eu
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
shayen sichem
Amersfoort Nederland
shayenvansichem@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/09/2018 meer info
 
Josť Smulders
Dongen Nederland
info@yoga-jose.nl
www.yoga-jose.nl
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Jaana Syrja
Den Haag Nederland
jaana.syrja@gmail.com
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Nele Stessens
Mol Nederland
nele.stesens@telenet.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Anke Stegenga
Emmen Nederland
a.stegenga@hetnet.nl
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
Monique Schager
Nederland
moniqueschager@gmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Esther schaik
Gouda Nederland
fysio.vanschaik-dijcks@online.nl
www.kinderfysiovanschaik-dijcks.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Aukje Smeels
Hooglanderveen Nederland
a.smeels@kpoa.nl
n.v.t.
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Wieteke SchopMolle
Middelburg Nederland
info@blisscoaching.nl
www.blisscoaching.nl
bijgeschoold tot:27/04/2020 meer info
 
Francis Speelman
Ouderkerk aan de Amstel Nederland
postvoorfrancis@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/04/2020 meer info
 
Mirja Stuivenberg
Noordbroek Nederland
mindfulkidsgroningen@gmail.com
www.mindfulkidsgroningen.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Naomi Slijkhuis
Nederland
naomislijkhuis@gmail.com
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Linda Stoop
Geertruidenberg Nederland
l.stoop@dewaarden.nl
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Anne Marie Smits
Lelystad Nederland
annemarie@zenconnection.nl
www.zeconnection.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
C Schouten
burgh haamstede Nederland
jmcdegroot@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/04/2020 meer info
 
Heidi Syx
Nederland
syxheidi@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Tiffany Staelens
Nederland
Staelenstiffany@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Anne-Mieke Semmeling
Nederland
anne-mieke@semmelingadvies.nl
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Merel Storm
Nederland
merelstorm@gmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Josť Spierts
Eijsden Nederland
jeamspierts@live.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Renske Stoutjesdijk
Nederland
renskestoutjesdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Jessica Schrama
Den Haag Nederland
Jessica_schrama@me.com
www.kinderyogawestland.nl
bijgeschoold tot:31/01/2020 meer info
 
Linda Sluijs
Nederland
lindasluijs@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Carlieke Stafleu
Nederland
contact@bijcarlieke.nl
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info
 
rebecca samyn
Nederland
rebecca.samyn@telenet.be
bijgeschoold tot:31/01/2020 meer info
 
Christophe Scheire
Nederland
Scheire.christophe@gmail.com
bijgeschoold tot:05/04/2020 meer info
 
Patricia Scheepers
Nederland
patricia.72@live.nl
bijgeschoold tot:09/04/2020 meer info
 
Barbara Stevens
Nederland
barbara.s.stevens@gmail.com
bijgeschoold tot:20/06/2020 meer info