Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van docenten en coaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:

  • hebben een Jip & Jan certificaat.
  • blijven zichzelf ontwikkelen en nascholen.
  • mogen het Jip & Jan keurmerk gebruiken.
  • conformeren zich aan de beroepscode.
  • krijgen 10% korting op modules.
  • hebben een duidelijke visie en missie.
  • nemen hun beroep en zichzelf serieus.

op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA STUDIE
2. COACH STUDIE
3. ONLINE STUDIE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Jorien Schulten
ENSCHEDE Nederland
Jorienosaurus@hotmail.com
www.jorienosaurus.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Anna Stam
Culemborg Nederland
info@matskinderyogatheater.nl
www.matskinderyogatheater.nl
bijgeschoold tot:15/12/2020 meer info
 
sylvia siegmund
amersfoort Nederland
sylviasiegmund@gmail.com
www.pop-upyoga.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Yolanda Stolk
Apeldoorn Nederland
Yc.stolk@chello.nl
bijgeschoold tot:15/12/2020 meer info
 
nathaly schreuder
leiden Nederland
info@yogasmiley.nl
www.yogasmiley.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Nicoline Sissing
Enkhuizen Nederland
nsissing@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Mirjam Schoen
Alkmaar Nederland
mirjam.schoen@upcmail.nl
bijgeschoold tot:16/02/2021 meer info
 
Patricia Stikvoort
Assendelft Nederland
info@devleugelboom.nl
www.devleugelboom.nl
bijgeschoold tot:21/12/2020 meer info
 
Christine Streur
Leiden Nederland
christine.mosselman@gmail.com
Www.dekleinetijger.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Kim Smit
Amsterdam Nederland
k.smit@innoord.nl
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Marijana sore
Amsterdan Nederland
marijana_sore@yahoo.com
Geen
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Anita Sibbald
AMSTERDAM Nederland
anita.sibbald@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Patricia Stikvoort
Krommenie Nederland
info@devleugelboom.nl
www.devleugelboom.nl
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Marga Sannema
BUSSUM Nederland
Majsannema@gmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Cilia Swinkels
Den Haag Nederland
cilia_sw@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Lien Steppe
Erpe Belgium
lien.steppe.k@gmail.com
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Marjolein Spithoven
Zoetermeer Nederland
marjolein_spithoven@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/02/2021 meer info
 
Iona Susanto
Amsterdam Nederland
iona.susanto@gmail.com
yogametiona.nl
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Jessie Silva
Schiedam Nederland
Jessie_silva4@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Roebia Smits-Ischers
Diemen Nederland
roebiaischers@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/01/2021 meer info
 
Wendy Schreur
Winterswijk Nederland
yogawinterswijk@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Else Scheerlinck
Tielt Belgium
Else.scheerlinck@gmail.com
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Delphine Steelandt
Gistel Belgium
info@vip-fit.be
www.vip-fit.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Cynthia Schurings
Roosendaal Nederland
Happyheadsmindfulness@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2020 meer info
 
Nele Stessens
Mol Belgium
nele.stessens@telenet.be
bijgeschoold tot:16/07/2019 meer info
 
Mirjam Speelman
Harlingen Nederland
mirjam@hetreizendekoffertje.nl
www.hetreizendekoffertje.nl
bijgeschoold tot:02/04/2020 meer info
 
Robin Schouw
Alkmaar Nederland
info@balansinjou.nl
www.balansinjou.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Celine Stevens
Sinaai-Waas Belgium
celine.osteopaat@telenet.be
nog in aanmaak
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
renata schoneveld
amersfoort Nederland
info@schoneveldwerkt.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Laurie Simoen
Berchem Belgium
Lauriesimoen@hotmail.com
www.lilayoga.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Hanne Staelens
Izegem Belgium
hanne@moveclever.be
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Wendy Smits - van de Ven
Heeswijk - Dinther Nederland
gabriellicvoetreflex@gmail.com
bijgeschoold tot:01/01/2020 meer info
 
Tamara Serno
Amsterdam Nederland
tamara.serno@gmail.com
bijgeschoold tot:10/01/2021 meer info
 
Linda Scheepers
Helmond Nederland
info@praktijkunalome.eu
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Nele Stessens
Mol Nederland
nele.stesens@telenet.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Anke Stegenga
Emmen Nederland
a.stegenga@hetnet.nl
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
Esther schaik
Gouda Nederland
fysio.vanschaik-dijcks@online.nl
www.kinderfysiovanschaik-dijcks.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Aukje Smeels
Hooglanderveen Nederland
a.smeels@kpoa.nl
n.v.t.
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Monique Schager
Nederland
moniqueschager@gmail.com
bijgeschoold tot:15/03/2020 meer info
 
Wieteke SchopMolle
Middelburg Nederland
info@blisscoaching.nl
www.blisscoaching.nl
bijgeschoold tot:27/04/2020 meer info
 
Annemieke Spits
Zaandam Nederland
annemiekespits@hotmail.com
bijgeschoold tot:09/02/2021 meer info
 
Linda Stoop
Geertruidenberg Nederland
l.stoop@dewaarden.nl
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Anne Marie Smits
Lelystad Nederland
annemarie@zenconnection.nl
www.zeconnection.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Wendy Stam
Nederland
wendy.stam@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Renske Stoutjesdijk
Nederland
renskestoutjesdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Jessica Schrama
Den Haag Nederland
Jessica_schrama@me.com
www.kinderyogawestland.nl
bijgeschoold tot:01/01/2020 meer info
 
Erik-Jan Stam
Amsterdam Nederland
stammie46@yahoo.co.uk
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Yamina Smit
Amsterdam Nederland
yami.smit@gmail.com
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Barbara Stevens
Nederland
barbara.s.stevens@gmail.com
bijgeschoold tot:20/06/2020 meer info
 
Eline Smeets-Stans
Nederland
elinesmeets-stans@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/08/2020 meer info
 
Kimberley Sprinkhuizen
Pijnacker Nederland
info@deblijeboefjes.nl
bijgeschoold tot:01/09/2020 meer info
 
Dewi Staal
Nederland
dewi.staal@live.nl
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Melinda Stouten
Nederland
melindastouten@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Irma Selderbeek
Amsterdam Nederland
Selderbeek@icloud.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Irma Selderbeek
Nederland
selderbeek@me.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Truus Sprinkhuizen
Nederland
gsvdakker@gmail.com
bijgeschoold tot:20/11/2020 meer info
 
bianca schoonbergen
Nederland
bianca.schoonbergen@gmail.com
bijgeschoold tot:11/12/2020 meer info