REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid. Geregistreerde coaches en docenten:

 

op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
OUDER- EN KINDYOGA
THERAPEUTISCHE KINDERYOGA
TIENERYOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Jorien Schulten
Enschede Nederland
Jorienosaurus@hotmail.com
www.jorienosaurus.nl
bijgeschoold tot:03/11/2021 meer info
 
Anna Stam
Culemborg Nederland
info@matskinderyogatheater.nl
www.matskinderyogatheater.nl
bijgeschoold tot:15/12/2020 meer info
 
Leybra Stolk
Bodegraven Nederland
info@praktijk-upendi.nl
www.praktijk-upendi.nl
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Mirjam Schoen
Alkmaar Nederland
info@qitobe.nl
www.qitobe.nl
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
merel sloot
almere Nederland
merel.sloot@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/03/2022 meer info
 
Anita Sibbald
Amsterdam Nederland
anita.sibbald@gmail.com
bijgeschoold tot:02/02/2022 meer info
 
Kim Smit
Amsterdam Nederland
k.smit@innoord.nl
bijgeschoold tot:28/09/2021 meer info
 
Mireille Struik
Hoorn Nederland
bamboeyoga@gmail.com
bamboeyoga.nl
bijgeschoold tot:17/05/2021 meer info
 
Roebia Smits
Diemen Nederland
roebiaischers@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/03/2022 meer info
 
Marga Sannema
BUSSUM Nederland
Majsannema@gmail.com
bijgeschoold tot:08/03/2022 meer info
 
Tineke sijbesma
Tzum Nederland
info@myyogafavourites.nl
www.myyogafavourites.nl
bijgeschoold tot:08/03/2022 meer info
 
Patricia Stikvoort
Krommenie Nederland
info@devleugelboom.nl
www.devleugelboom.nl
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Kim Snoek
Bussum Nederland
kimsnoek@gmail.com
bijgeschoold tot:14/12/2021 meer info
 
Tineke Sanders
Dronten Nederland
r.sanders38@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:14/03/2022 meer info
 
Heidi Schouten
Monster Nederland
hschouten71@hotmail.com
in de maak
bijgeschoold tot:14/03/2022 meer info
 
Tamara Serno
Amsterdam Nederland
tamara.serno@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2021 meer info
 
Marjolein Spithoven
Zoetermeer Nederland
marjolein_spithoven@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Kelly Seinstra
Velserbroek Nederland
info@waardevollelessen.nl
www.waardevollelessen.nl
bijgeschoold tot:14/12/2021 meer info
 
Iona Susanto
Amsterdam Nederland
iona.susanto@gmail.com
yogametiona.nl
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Jessie Silva
Schiedam Nederland
Jessie_silva4@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Else Scheerlinck
Tielt Belgium
Else.scheerlinck@gmail.com
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Marsha Schilder
Alkmaar Nederland
m.schilder@ronduitonderwijs.nl
bijgeschoold tot:22/03/2021 meer info
 
Linda Spaans
Nederland
lin.spaans@gmail.com
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
Mylena Schuhmacher
Weesp Nederland
mylena_18@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/02/2021 meer info
 
Annemieke Spits
Zaandam Nederland
annemiekespits@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2021 meer info
 
Joke Schreuder
Aalsmeer Nederland
f.schreuder@caiway.nl
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Robin Schulz
Amsterdam Nederland
scoliyoga@gmail.com
www.scoliyoga.online
bijgeschoold tot:01/02/2022 meer info
 
Lisanne Soemanta
ALKMAAR Nederland
lisanne_soemanta@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/02/2021 meer info
 
Paloma Sánchez Jiménez
Gentbrugge Belgium
paloibz@yahoo.es
bijgeschoold tot:28/04/2021 meer info
 
Wendy Stam
Nederland
wendy.stam@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Cissy Schaap
Haarlem Nederland
cissy_schaap@hotmail.com
www.yogaschaap.nl
bijgeschoold tot:04/05/2021 meer info
 
Hilde Slingerland
S GRAVENHAGE Nederland
hilde.slingerland@gmail.com
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Barbara Stevens
Nederland
barbara.s.stevens@gmail.com
bijgeschoold tot:20/06/2020 meer info
 
Eline Smeets-Stans
Nederland
elinesmeets-stans@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/08/2020 meer info
 
Kimberley Sprinkhuizen
Pijnacker Nederland
info@deblijeboefjes.nl
http://www.deblijeboefjes.nl
bijgeschoold tot:01/09/2020 meer info
 
Dewi Staal
Nederland
dewi.staal@live.nl
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Melinda Stouten
Nederland
melindastouten@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Irma Selderbeek
Amsterdam Nederland
Selderbeek@icloud.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Irma Selderbeek
Nederland
selderbeek@me.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Truus Sprinkhuizen
Nederland
gsvdakker@gmail.com
bijgeschoold tot:20/11/2020 meer info
 
Lucia Sangster
Nederland
lmjsangster@yahoo.com
bijgeschoold tot:03/05/2021 meer info
 
Patricia schrijven@gmail.com
Nederland
schrijven@gmail.com
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
Christine Spijk
Nederland
christine-spijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
Stefanie Sprangers
Ulvenhout Nederland
sterresyoga@gmail.com
www.sterresyoga.nl
bijgeschoold tot:01/10/2021 meer info
 
Esther Schoneveld
Nederland
e_schoneveld@yahoo.com
bijgeschoold tot:11/10/2021 meer info
 
Marieke Schoon
Nederland
miek_13@msn.com
bijgeschoold tot:11/10/2021 meer info
 
Thijs Schipper
Rotterdam Nederland
douze12@gmail.com
bijgeschoold tot:27/10/2021 meer info
 
Wies Simons
Nederland
w.simons@sbo-piramide.nl
bijgeschoold tot:07/05/2022 meer info