Register


Het register bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van geregistreerde (kinder)yogadocenten en kindercoaches. De geregistreerde docenten en coaches:

 

• zijn in het bezit bent van een Jip & Jan certificaat
• mogen het Jip & Jan keurmerk voeren
• houden zich aan de beroepscode
• houden zich aan de tweejaarlijkse nascholingsplicht

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Ingrid Toorop
Weesp Nederland
toorop7@xs4all.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Esther Timmer
Abbekerk Nederland
Info@blijvrij.nl
www.blijvrij.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Marja Tuinstra
Franeker Nederland
marjatuinstra@hotmail.com
www.de-theepot.nl
bijgeschoold tot:04/12/2019 meer info
 
Shirley Tyteca
Koksijde Belgium
shirleytyteca@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Mariska Theunissen
BOXTEL Nederland
mariskatheunissen@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Anja Trullemans
Dilbeek Belgium
atrullemans@hotmail.com
www.healtogrow.be
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Katja Toom
Bussum Nederland
Pedagogiek@toom.nu
www.olijfberg.nl
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
koula Terkessidis
Vilvoorde Nederland
koula.terkessidis@telenet.be
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Chiara Thys
Sint Gillis Waas Belgium
chiarathys@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Rohan Te Wierik
Utrecht Nederland
Rohantewierik@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Susanne Tsui-van Haalen
Amsterdam Nederland
info@bijsusanne.nl
www.bijsusanne
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Anton Thijssen
Heist op den Berg Belgium
info@praktijklume.nl
www.me-timeyoga.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Leen Titeca
Gent Belgium
leen.titeca@hotmail.com
www.despiegeltent.be
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Ankie Teurlinx
Oisterwijk Nederland
ankie_teurlinx@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2020 meer info
 
Stefanie Tierens
Puurs Belgium
stefanie_tierens@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Marijke Tichelaar
Grou Nederland
marijketichelaar@live.nl
de praatstok.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Gerdien ten Cate
Nederland
g_tencate@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Thessa Thijs
Breda Nederland
Thessa.thijs@gmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Eva Tjepkema
Nederland
evatjepkema@gmail.com
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info
 
Henriėtte Touwen
Nederland
jemarap@gmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Chris te Riele
Zwole Nederland
c.teriele@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Lien Troch
Gent Belgium
trochlien@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Wendy Traa
Nederland
wendytraa@gmail.com
bijgeschoold tot:09/04/2020 meer info