Na het behalen van een Jip & Jan certificaat word je opgenomen in het register. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyoga docenten en kindercoaches. Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Ingrid Toorop
Weesp Nederland
toorop7@xs4all.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Esther Timmer
Abbekerk Nederland
Info@blijvrij.nl
www.blijvrij.nl
bijgeschoold tot:04/02/2020 meer info
 
Marja Tuinstra
Franeker Nederland
marjatuinstra@hotmail.com
www.de-theepot.nl
bijgeschoold tot:04/12/2019 meer info
 
Shirley Tyteca
Koksijde Belgium
shirleytyteca@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Mariska Theunissen
BOXTEL Nederland
mariskatheunissen@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Anja Trullemans
Dilbeek Belgium
atrullemans@hotmail.com
www.healtogrow.be
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Katja Toom
Bussum Nederland
Pedagogiek@toom.nu
www.olijfberg.nl
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
koula Terkessidis
Vilvoorde Nederland
koula.terkessidis@telenet.be
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Rohan Te Wierik
Utrecht Nederland
Rohantewierik@gmail.com
bijgeschoold tot:17/02/2020 meer info
 
Susanne Tsui-van Haalen
Amsterdam Nederland
info@bijsusanne.nl
www.bijsusanne
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Anton Thijssen
Heist op den Berg Belgium
info@praktijklume.nl
www.me-timeyoga.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Leen Titeca
Gent Belgium
leen.titeca@hotmail.com
www.despiegeltent.be
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Stefanie Tierens
Puurs Belgium
stefanie_tierens@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Thessa Thijs
Breda Nederland
Thessa.thijs@gmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Anisha Thomas
Nederland
bijgeschoold tot:14/04/2018 meer info
 
Eva Tjepkema
Nederland
evatjepkema@gmail.com
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info
 
Henriėtte Touwen
Nederland
jemarap@gmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Gerdien ten Cate
Nederland
g_tencate@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Chris te Riele
Zwole Nederland
c.teriele@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Lien Troch
Gent Belgium
trochlien@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info