Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van docenten en coaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:

  • hebben een Jip & Jan certificaat.
  • blijven zichzelf ontwikkelen en nascholen.
  • mogen het Jip & Jan keurmerk gebruiken.
  • conformeren zich aan de beroepscode.
  • krijgen 10% korting op modules.
  • hebben een duidelijke visie en missie.
  • nemen hun beroep en zichzelf serieus.

op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA STUDIE
2. COACH STUDIE
3. ONLINE STUDIE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Ingrid Toorop
Weesp Nederland
toorop7@xs4all.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Marja Tuinstra
Franeker Nederland
marjatuinstra@hotmail.com
www.de-theepot.nl
bijgeschoold tot:04/12/2019 meer info
 
Esther Timmer
Abbekerk Nederland
info@blijvrijkindercoaching.nl
www.blijvrijkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Mariska Theunissen
BOXTEL Nederland
mariskatheunissen@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Katja Toom
Bussum Nederland
Pedagogiek@toom.nu
www.olijfberg.nl
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Chiara Thys
Sint Gillis Waas Belgium
chiarathys@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Rohan Te Wierik
Utrecht Nederland
Rohantewierik@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Noor Ter Steege
Den Haag Nederland
Noortersteege@gmail.com
bijgeschoold tot:16/02/2021 meer info
 
Susanne Tsui-van Haalen
Amsterdam Nederland
info@bijsusanne.nl
www.bijsusanne
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Anton Thijssen
Heist op den Berg Belgium
info@praktijklume.nl
www.me-timeyoga.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Ankie Teurlinx
Oisterwijk Nederland
ankie_teurlinx@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2020 meer info
 
Stefanie Tierens
Puurs Belgium
stefanie_tierens@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Marijke Tichelaar
Grou Nederland
marijketichelaar@live.nl
de praatstok.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Yueying Tao
Sint denijs Westrem Nederland
taoyueying@gmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Ann thomas
Wetteren Belgium
buso@sintlodewijk.be
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Monique Touwen
Nieuwersluis Nederland
mtouwen64@gmail.com
bijgeschoold tot:16/02/2021 meer info
 
Lien Troch
Gent Belgium
trochlien@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Ann Timmermans
Nederland
anneke.timmermans@live.be
bijgeschoold tot:08/05/2020 meer info