REGISTER


Na het volgen van een opleiding aan de Kinderyoga Academie word je opgenomen in het register en mag je het keurmerk op je website plaatsen. Geregistreerde kinderyogadocenten en kindercoaches conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid aan docenten die aan de Kinderyoga Academie zijn opgeleid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Esther Timmer
Abbekerk Nederland
info@blijvrijkindercoaching.nl
www.blijvrijkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Katja Toom
Bussum Nederland
Pedagogiek@toom.nu
www.olijfberg.nl
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Chiara Thys
Sint Gillis Waas Belgium
chiarathys@me.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Joke Telman
Ruinerwold Nederland
joketelman@gmail.com
bijgeschoold tot:14/12/2021 meer info
 
Rohan Te Wierik
Utrecht Nederland
Rohantewierik@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Noor Ter Steege
Den Haag Nederland
Noortersteege@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Ann Turnhout, van
Schilde Belgium
info@intoyoga.be
bijgeschoold tot:22/11/2021 meer info
 
Ankie Teurlinx
Oisterwijk Nederland
ankie_teurlinx@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2020 meer info
 
Marijke Tichelaar
Grou Nederland
marijketichelaar@live.nl
de praatstok.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Yueying Tao
Sint denijs Westrem Nederland
taoyueying@gmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Ann thomas
Wetteren Belgium
buso@sintlodewijk.be
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Monique Touwen
Nieuwersluis Nederland
mtouwen64@gmail.com
bijgeschoold tot:16/02/2021 meer info
 
Annemieke ten Dam
Deventer Nederland
mieke4@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/11/2021 meer info
 
Lien Troch
Gent Belgium
trochlien@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Frederike Travaille
Franeker Nederland
r.travaille@isg-sneek.nl
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Lavina Tassebajof
Nederland
l.tassebajof@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/10/2021 meer info