Na het volgen van een Jip & Jan opleiding word je opgenomen in het register. Het register registreert gecertificeerde Jip & Jan docenten en coaches die voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het Jip & Jan keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van (kinder)yogadocenten en (kinder)coaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Ingrid Toorop
Weesp Nederland
toorop7@xs4all.nl
bijgeschoold tot:10/10/2017 meer info
 
Marja Tuinstra
Franeker Nederland
marjatuinstra@hotmail.com
www.de-theepot.nl
bijgeschoold tot:21/02/2018 meer info
 
Shirley Tyteca
Koksijde Belgium
shirleytyteca@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Mariska Theunissen
BOXTEL Nederland
mariskatheunissen@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Anja Trullemans
Dilbeek Belgium
atrullemans@hotmail.com
www.healtogrow.be
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Susanne Tsui
Amsterdam Nederland
tsuir@xs4all.nl
bijgeschoold tot:26/09/2017 meer info
 
koula Terkessidis
Vilvoorde Nederland
koula.terkessidis@telenet.be
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Susanne Tsui-van Haalen
Amsterdam Nederland
info@bijsusanne.nl
www.bijsusanne
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Janny Tiemessen
Doesburg Nederland
jannytiem@yahoo.com
bijgeschoold tot:20/11/2017 meer info
 
Anton Thijssen
Heist op den Berg Belgium
info@praktijklume.nl
www.praktijklume.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Els Tack
Roeselare Belgium
info@yoplakids.be
www.yoplakids.be
bijgeschoold tot:24/10/2017 meer info
 
Leen Titeca
Gent Belgium
leen.titeca@hotmail.com
www.despiegeltent.be
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Marleen Teule
Bergen NH Nederland
m.teule@saks.nl
bijgeschoold tot:27/02/2018 meer info
 
Stefanie Tierens
Puurs Belgium
stefanie_tierens@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Rashna Tjikhoeri
Gouda Nederland
rashna.tjikhoeri@hotmail.com
www.rashna.nl
bijgeschoold tot:15/01/2018 meer info
 
liesbeth timmers
den Haag Nederland
liesbeth_timmers@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/01/2018 meer info
 
Anisha Thomas
Nederland
bijgeschoold tot:14/04/2018 meer info
 
Eva Tjepkema
Nederland
evatjepkema@gmail.com
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info
 
Henriėtte Touwen
Nederland
jemarap@gmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Gerdien ten Cate
Nederland
g_tencate@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Chris te Riele
Zwole Nederland
c.teriele@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Lien Troch
Gent Nederland
trochlien@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info