Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Ingrid Toorop
Weesp Nederland
toorop7@xs4all.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Esther Timmer
Abbekerk Nederland
info@blijvrijkindercoaching.nl
www.blijvrijkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Mariska Theunissen
BOXTEL Nederland
mariskatheunissen@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Katja Toom
Bussum Nederland
Pedagogiek@toom.nu
www.olijfberg.nl
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Chiara Thys
Sint Gillis Waas Belgium
chiarathys@me.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Rohan Te Wierik
Utrecht Nederland
Rohantewierik@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Noor Ter Steege
Den Haag Nederland
Noortersteege@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Susanne Tsui-van Haalen
Amsterdam Nederland
info@bijsusanne.nl
www.bijsusanne
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Anton Thijssen
Heist op den Berg Belgium
info@praktijklume.nl
www.me-timeyoga.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Ankie Teurlinx
Oisterwijk Nederland
ankie_teurlinx@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2020 meer info
 
Stefanie Tierens
Puurs Belgium
stefanie_tierens@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Marijke Tichelaar
Grou Nederland
marijketichelaar@live.nl
de praatstok.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Yueying Tao
Sint denijs Westrem Nederland
taoyueying@gmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Ann thomas
Wetteren Belgium
buso@sintlodewijk.be
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Monique Touwen
Nieuwersluis Nederland
mtouwen64@gmail.com
bijgeschoold tot:16/02/2021 meer info
 
Lien Troch
Gent Belgium
trochlien@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info