Na het volgen van een kinderyoga of kindercoach bijscholing, basic of allround opleiding wordt je opgenomen in het register. Het register registreert docenten en coaches die in het bezit zijn van Jip & Jan  certificaat en voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Jip & Jan Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Marlies Van de Velde
Beervelde Belgium
vdv_marlies@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Bibi Verbeek
Houten Nederland
info@lovejoyoga.nl
www.lovejoyoga.nl
bijgeschoold tot:26/03/2019 meer info
 
Lisette van der Aart
Lisse Nederland
lisette_vander_poel@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/12/2018 meer info
 
Mildred Vloerbergh
Oosterhout Nederland
milendana@live.nl
bijgeschoold tot:28/08/2017 meer info
 
Vicky van der Poel
Tessenderlo Belgium
info@namami.be
www.namami.be
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Sjoukje van der Veen
Groningen Nederland
info@happyhooggevoeligekids.nl
www.happyhooggevoeligekids.nl
bijgeschoold tot:10/09/2018 meer info
 
Annet van de Rhee
Haarlem Nederland
info@kinderyogadebloementuin.nl
www.kinderyogadebloementuin.nl
bijgeschoold tot:16/01/2018 meer info
 
Wendy vlaeminck
Kester Belgium
wendy_vlaeminck@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Suze van der Knaap
Maassluis Nederland
suzeknaap@kpnmail.nl
www.eigenwijzkidscoaching.nl
bijgeschoold tot:22/11/2017 meer info
 
Gonda van Scheppingen
Almere Nederland
gvscheppingen@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Marjolein van der Vlies
Amersfoort Nederland
info@marjoleinvandervlies.nl
www.marjoleinvandervlies.nl
bijgeschoold tot:01/06/2019 meer info
 
Ingrid Van wijk
Amersfoort Nederland
Scrabble1@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Debora van Es
Schiedam Nederland
deboravans@gmail.com
www.groei-yoga.nl
bijgeschoold tot:25/06/2018 meer info
 
Elke Vermunicht
Baal Belgium
elke.vermunicht@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
gerda Van Dijk
hengelo Nederland
G.vandijk@skoe.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Isabel Van Ransbeeck
Sint-Amands Belgium
Isabel.van.ransbeeck@telenet.be
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
kris van der donck
Schriek Belgium
vanderdonck.kris@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Rogier van Eijk
Utrecht Nederland
www.rogiervaneijk.nl
bijgeschoold tot:18/03/2019 meer info
 
Liesbeth Vanneste
Kortrijk Belgium
liesbeth_vanneste@msn.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Margreet van 't Wout
Nes a/d Amster Nederland
info@twijsewout.nl
bijgeschoold tot:27/05/2018 meer info
 
Leslie van Laarhoven
Almere Nederland
Lvlaarhoven@hotmail.com
www.puur-plezier.nl
bijgeschoold tot:21/02/2018 meer info
 
Ingrid van Wijk
Amersfoort Nederland
ckcing@kpnmail.nl
www.creatievekindercoaching.com
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Alexandra van der Wel
De Bilt Nederland
vanderwelalexandra@gmail.com
www.kindercoachpraktijkalexandra.nl
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Melanie Vd Hooft
Middelburg Nederland
Stijnenmel@gmail.com
bijgeschoold tot:19/08/2017 meer info
 
Krista van der Meer
RIJSWIJK Nederland
krisenmike@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Astrid van den Berg
Kudelstaart Nederland
astrid.vdberg@caiway.net
www.yogaenpilatesfun.nl
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Kim Veldman
Reuver Nederland
kimveldman89@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/08/2017 meer info
 
marieke van den borne
reusel Nederland
mariekevdborne@gmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Lia van der Vaart
Maarssen Nederland
liavandervaart@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:24/06/2018 meer info
 
Cindy Van Bergen
Sommelsdijk Nederland
Cindyvanbergen@bee-kind.nl
www.bee-kind.nl
bijgeschoold tot:08/04/2019 meer info
 
Ingrid van Wijk
amersfoort Nederland
ckcing@kpnmail.nl
www.creatievekindercoaching.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
kris Van den Broeck
Teralfene Belgium
krsvandenbroeck4@gmail.com
toverpap.wordpress.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Anja Verbogt
Roosendaal Nederland
anjaverbogt@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:01/04/2018 meer info
 
wendeline velgersdijk
Àmsterdam Nederland
wendelinevelgersdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/03/2018 meer info
 
Evelyn Vissers
Veldhoven Nederland
evelynvis@yahoo.com
bijgeschoold tot:19/03/2019 meer info
 
Immy van der Linde
Velserbroek Nederland
immyvanderlinde@gmail.com
www.immy.nu
bijgeschoold tot:18/03/2019 meer info
 
Veerle Van Hecke
Bourdon Belgium
veerle@lafermedebourdon.be
www.lafermedebourdon.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Pascale Van Moere
Antwerpen Belgium
pascale_van_moere@hotmail.com
bijgeschoold tot:12/06/2018 meer info
 
Celina Verhulst
Temse Belgium
celina_jelle@hotmail.com
www.corequi.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Cynthia van den Hurk
Veldhoven Nederland
cynthiavandenhurk@gmail.com
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Jolanda van Vels
eindhoven Nederland
yoga4kids@live.nl
bijgeschoold tot:27/05/2018 meer info
 
Els Van den Houdt
Schoten Belgium
Els.vandenhoudt@telenet.be
bijgeschoold tot:13/11/2017 meer info
 
simone van der Heide
Emmen Nederland
simone.vd.heide@home.nl
www.natuurlijkhomeopathie.nl
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Els Van Hee
Overmere Belgium
elsvanhee@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Carla van der Lip
Koudekerk aan den Rijn Nederland
carlavanderlip@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/02/2018 meer info
 
Nadine Vanmanshoven
Gent Belgium
Nadinevanmanshoven@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
ann van turnhout
antwerpen Belgium
info@intoyoga.be
intoyoga.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Katelijne Vanduffel
Naarden Nederland
katelijnevanduffel@kpnmail.nl
www.hettheaterklasje.nl
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Cathy van Nes - Timmerman
Sneek Nederland
cathyvannes@gmail.com
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Ink van Essen
Halfweg Nederland
i.vanessen@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Evelyn van Bree
America Nederland
John_en_evelyn@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/03/2019 meer info
 
Jolien Van Lysebettens
Iddergem Belgium
jolienvanlysebettens@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Kelly Van Camp
Edegem Belgium
Kellyvancamp@yahoo.co.uk
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Rinske van Dieren
Gorredijk Nederland
vandieren@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/12/2017 meer info
 
Trudie van Megen
Wijchen Nederland
info@praktijkviamij.nl
www.praktijkviamij.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Anja Van Wijk
Almkerk Nederland
anja@avontuurkindercoaching.nl
www.avontuurkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:27/09/2017 meer info
 
Marsha van den Bosch
Naarden Nederland
marsha@vanenkhuijzen.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Nicolette van Leeuwen
Woerden Nederland
nicolettevl@euronet.nl
www.kindercoachingwoerden.nl
bijgeschoold tot:27/09/2017 meer info
 
Jørgi Van Meer
Berlicum Nederland
Jorgivanmeer@gmail.com
bijgeschoold tot:04/10/2017 meer info
 
Alijne Verhaar
Molenschot Nederland
a.c.verhaar@gmail.com
bijgeschoold tot:26/06/2018 meer info
 
adrianne van peet
delft Nederland
info@kindmetaandacht.nl
www.kindmetaandacht.nl
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
Marlies Van de Velde
Beervelde Belgium
vdv_marlies@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Mirjam van der Beek
Zoetermeer Nederland
mirjam.vanderbeek@hotmail.com
http://mirjamvanderbeek.bekijknu.nl
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Else van Aken
Hoofddorp Nederland
else_van_aken@hotmail.com
www.kristalhelder.org
bijgeschoold tot:26/03/2019 meer info
 
Bronwen Van Tittelboom
Melle Belgium
bvantittelboom@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Inge van der Veen
Dalfsen Nederland
info@delotustuin.nl
www.delotustuin.nl
bijgeschoold tot:30/08/2017 meer info
 
Adele Veldboer
Hengelo Nederland
aveldboer@gmail.com
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
hedwig vanbroeckhoven
turnhout Belgium
pilatesstijl@telenet.be
bijgeschoold tot:30/10/2017 meer info
 
Ilse van Opstal
Bavel Nederland
ivanopstal@casema.nl
bijgeschoold tot:03/10/2017 meer info
 
Nora Van Waeyenberghe
Mortsel Belgium
noravw@hotmail.com
www.de-zandbank.com
bijgeschoold tot:18/09/2017 meer info
 
Kalinka van Wees
Wijk aan Zee Nederland
kalinkavanwees@gmail.com
www.gelukkeling.nu
bijgeschoold tot:25/02/2019 meer info
 
Xandra van der Vegt
Odijk Nederland
xandra@desportbso.com
bijgeschoold tot:07/10/2018 meer info
 
Laura Veldman
Alphen aan den Rijn Nederland
laura@coachinginbloei.nl
www.bloesemkindercoach.nl
bijgeschoold tot:08/04/2019 meer info
 
Tamara Van Camp
Sint-Job-In-'t-Goor Belgium
tamaravc@telenet.be
www.inner-balance-center.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Anne Van mil
Leiden Nederland
Acvanmil@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/06/2017 meer info
 
Sasja van Elewout
3053 BD Nederland
sasjaele@gmail.com
bijgeschoold tot:03/03/2019 meer info
 
carolien verlaan
Purmerend Nederland
carolien.verlaan@gmail.com
www.soulandsenses.nl
bijgeschoold tot:28/11/2017 meer info
 
Natasja Van der Loo-Hamstra
Breukelen Nederland
Nvdloo@hamstra-yoga.nl
www.yoga-breukelen.nl
bijgeschoold tot:30/08/2017 meer info
 
Ronella van der Torre
Huizen Nederland
contact@leerkrachtRT.nl
www.leerkrachtRT.nl
bijgeschoold tot:02/10/2017 meer info
 
ann van den broek
Mechelen Belgium
ann_van_den_broek@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/09/2017 meer info
 
Lindy van Wanrooy
Tilburg Nederland
lvwanrooy@gmail.com
www.yogindy.nl
bijgeschoold tot:02/10/2017 meer info
 
Lilian van Dalen
Amersfoort Nederland
lilianmillicent@gmail.com
bijgeschoold tot:12/03/2019 meer info
 
Berryl Victorian
Almelo Nederland
berrylbaby@gmail.com
www.berrylbaby.nl
bijgeschoold tot:03/12/2018 meer info
 
Sandy Van den Ham
Utrecht Nederland
Info@kleurrijkgroot.nl
www.kleurrijkgroot.nl
bijgeschoold tot:24/04/2018 meer info
 
Nicolette Van Leeuwen
Woerden Nederland
info@kindercoachingwoerden.nl
www.kindercoachingwoersen.nl
bijgeschoold tot:24/04/2018 meer info
 
Michelle Voss
Almere Nederland
e.voss@upcmail.nl
bijgeschoold tot:10/04/2019 meer info
 
Janneke Van Loenhout
Eersel Nederland
jannekevanloenhout@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Annelèn van Wetten
Leiderdorp Nederland
a.van.wetten@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2018 meer info
 
julie van hecke
ledeberg Nederland
julievhecke@gmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Jacqueline van Lochem
Doetinchem Nederland
jacqueline.van.lochem@gmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
jolanda v.d.Luitgaarden
Almere Nederland
info@almeersevlinderweide.nl
www.almeersevlinderweide.nl
bijgeschoold tot:11/03/2019 meer info
 
Marjolein Verhulst
Melsele Belgium
Marjolein_verhulst@telenet.be
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Jacqueline van Lent
Amsterdam Nederland
j.e.m.vanlent@hetnet.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Marieke van Boxtel
Waalwijk Nederland
info@yogastudiozininzen.nl
www.yogastudiozininzen.nl
bijgeschoold tot:22/04/2018 meer info
 
Joan v Hoppe
Hillegom Nederland
Joanvanhoppe@gmail.com
bijgeschoold tot:15/01/2018 meer info
 
Greet Van Cleemput
Stekene Belgium
greet.van.cleemput@skynet.be
www.be-great.be
bijgeschoold tot:13/09/2017 meer info
 
Mieke Vanderkeel
Boutersem Belgium
info@muna-mieke.be
www.muna-mieke.be
bijgeschoold tot:13/09/2017 meer info
 
Armanda Voort, van der
Katwijk Nederland
Armandavdv@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2017 meer info
 
AngelIque vanwynsberghe
kortrijk Belgium
angelique.vanwynsberghe@telenet.be
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Mira van Herwijnen
barendrecht Nederland
info@tieneryogabarendrecht.nl
www.tieneryogabarendrecht.nl
bijgeschoold tot:22/11/2017 meer info
 
Cathy van Nes-Timmerman
Sneek Nederland
cathyvannes@gmail.com
bijgeschoold tot:06/12/2017 meer info
 
Lidwien van den Wollenberg
Amsterdam Nederland
l.v.d.wollenberg@planet.nl
bijgeschoold tot:23/01/2018 meer info
 
Christina Van der Goten
Koersel-Beringen Belgium
christina.vdg@telenet.be
www.yogaberingen.be
bijgeschoold tot:23/04/2018 meer info
 
Anouk Verhulst
Temse Belgium
anoukverhulst@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/04/2018 meer info
 
Els Van den Houdt
Schoten Belgium
Els.vandenhoudt@gmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Frances Van Hal
Aerdenhout Nederland
francesvhal@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/06/2018 meer info
 
Sofie Van der Eecken
Belsele Nederland
sofievandereecken@telenet.be
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Kathleen Van Laere
Brasschaat Belgium
kvandevyvere@olo.be
www.olo.be
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Bénédicte Van Maele
Merelbeke Belgium
Benedicte.vanmaele@gmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
inge van loo
Lokeren Nederland
inge.vanloo@devinderij.be
bijgeschoold tot:20/12/2018 meer info
 
Sophie van Riel
Mortsel Belgium
sophievriel@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Leen Van Der Borght
Moorsel Belgium
leenvdb@outlook.be
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
Marielle van Zon
Best Nederland
pmvanzon@outlook.com
www.zonreflex.nl
bijgeschoold tot:10/06/2018 meer info
 
Lejeune Veronique
Ronse Belgium
veronique.lejeune@yahoo.fr
bijgeschoold tot:13/11/2017 meer info
 
Hilde Van Den Bosch
Deerlijk Belgium
vandenboschhilde@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/10/2018 meer info
 
Marlien van Nieuwenhuijzen
Zwijndrecht Nederland
marlienvannieuwenhuijzen@gmail.com
bijgeschoold tot:27/06/2017 meer info
 
Hillary van der Poel-Deul
Voorhout Nederland
hillary@yogabyhillz.nl
www.yogabyhillz.nl
bijgeschoold tot:04/10/2017 meer info
 
Anja Venema
Den Haag Nederland
anjavenema70@gmail.com
bijgeschoold tot:26/06/2017 meer info
 
Kitty van Houten
Haarlem Nederland
info@kittyvanhouten.com
www.kittyvanhouten.com
bijgeschoold tot:28/08/2017 meer info
 
Esther van Soest
Almere Nederland
emvansoest@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:24/01/2018 meer info
 
Natacha Verhaeghe
Adinkerke Belgium
nancy@fonkelster.be
bijgeschoold tot:29/11/2017 meer info
 
Lieve Van Leemput
Tielt Belgium
lieve.natuur@gmail.com
bijgeschoold tot:29/11/2017 meer info
 
Jesse Veenendaal
Almere Nederland
jpoveenendaal@gmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2017 meer info
 
Ali van Dasselaar
Utrecht Nederland
avandasselaar@hetnet.nl
bijgeschoold tot:30/01/2018 meer info
 
pauline van Deutekom-Koel
Elburg Nederland
bijgeschoold tot:06/03/2018 meer info
 
Rinske Versluis
Nederland
Rinske.versluis@me.com
bijgeschoold tot:12/05/2018 meer info
 
Tamara van Well
Zwolle Nederland
info@kidszijn.nl
www.kidszijn.nl
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
Leen Van der Elst
Lemberge Belgium
leenvdelst@gmail.com
www.shiax.be
bijgeschoold tot:16/04/2018 meer info
 
Willemien Vanhaverbeke
Gent Nederland
Willemienvanhaverbeke@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/04/2018 meer info
 
vicky van cleemput
hamme Belgium
dimi.vicky@telenet.be
bijgeschoold tot:17/04/2018 meer info
 
Lore Vansevenant
Assebroek - Brugge Belgium
vanlore@yahoo.com
bijgeschoold tot:17/04/2018 meer info
 
Tanja van Hoevell
Utrecht Nederland
tanja.groen@ziggo.nl
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Stefan van der Loo
Rekkem Belgium
stefanvanderloo@gmail.com
www.leefyoga.eu
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Bibi von Meyenfeldt
Amsterdam Nederland
bibivonmeyenfeldt@gmail.com
bijgeschoold tot:25/09/2018 meer info
 
Anne-Marith van Snippenberg
Arnhem Nederland
johannadederde@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Jennifer Vicente
Amsterdam Nederland
jenvigo@hotmail.com
Geen
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Evelien Van den Meerssche
Dendermonde Belgium
Evelien.vandenmeerssche@hotmail.be
www.kalinya.be
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Geer van der Flier
Amersfoort Nederland
gaeflier@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Margreet Vonk
Utrecht Nederland
holtvonk@12move.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
SC Vedder
Woerden Nederland
sacha_vedder@hotmail.com
www.psychologe-utrecht.com
bijgeschoold tot:18/03/2019 meer info
 
Birgit van de Weijer
Den Haag Nederland
birgit@losjesinbalans.nl
Www.losjesinbalans.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Hera Van de Vijver
Leuven Belgium
heravdv@yahoo.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Bernardette van Gemert-Slotboom
Eindhoven Nederland
tomendet@chello.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Janneke van Setten -van Ballegoyen
Zwijndrecht Nederland
Janneke_vb@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/09/2018 meer info
 
Ramona Verwaal-Pauwels
Amstelveen Nederland
Ramonaverwaal@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2017 meer info
 
Annelies Vloon
Leiden Nederland
Annelies@pranayourlife.nl
www.pranayourlife.nl
bijgeschoold tot:18/10/2017 meer info
 
Wilja van den Heuvel
Nederland
wilja31@gmail.com
bijgeschoold tot:12/05/2018 meer info
 
Wendy Van Aerde
Geel Belgium
info@dezoektocht.be
www.dezoektocht.be
bijgeschoold tot:23/04/2018 meer info
 
Saskia Vermeule
Middelburg Nederland
Saskiavermeule@icloud.com
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Lucienne van de Graaf
Amersfoort Nederland
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Nathalie Verlinde
Belgium
nathalie.verlinde@proximus.be
bijgeschoold tot:21/10/2018 meer info
 
Barbara Vanhove
Knokke-Heist Belgium
Barbara.vanhove@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Esther Vink
Nederland
Esther72.ev@gmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Catherine Van Lancker
Zulte Belgium
catnesha@gmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Esther Van Schaik-Dijcks
Gouda Nederland
fysio.vanschaik-dijcks@online.nl
www.kinderfysiovanschaik-dijcks.com
bijgeschoold tot:01/06/2019 meer info
 
Amme Van de vaart
Nederland
Annevdvaart@hotmail.nl
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Brigitte Vlaswinkel
Nederland
Bvlaswinkel@live.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info