Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling, hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht en conformeren zij zich aan de beroepscode en krijgen geregistreerde docenten en coaches 10% korting op een nascholing.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Annemie Witters
Overpelt Belgium
annemie.witters@telenet.be
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Karin Wilson
Hendrik-Ido-Ambacht Nederland
robert.kramer1964@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
marian witjens
Zwijndrecht Nederland
marian02_02@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/05/2021 meer info
 
Elyse Wong A Ton
Amsterdam Nederland
e.wongaton@gmail.com
bijgeschoold tot:17/05/2021 meer info
 
Anouk Wiegman
Amsterdam Nederland
anoukwiegman@gmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Manon Waenink
Zaandam Nederland
manonwaenink@gmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Irene Weenk
Borculo Nederland
I.weenk@gelderveste.nl
bijgeschoold tot:07/12/2020 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
susan willemsen
denekamp Nederland
r.h.willemsen@ziggo.nl
bijgeschoold tot:28/10/2019 meer info
 
Astrid De Wit
Clinge Nederland
studio-astrid@zeelandnet.nl
www.studio-astrid.nl
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Oglaya Woerdings
Rotterdam Nederland
oglaya@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/02/2021 meer info
 
Marjolein Webley
Den haag Nederland
Marjoleinwebley@gmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2021 meer info
 
kristina weedaege
Zwevegem Belgium
info@kristinayoga.be
www.kristinayoga.be
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Gitte Wouters
S Gravenwezel Belgium
gittewouters@msn.com
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Bernadette Witkamp
Hoek van Holland Nederland
bernadette.witkamp@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
nicky westerhout
hooglanderveen Nederland
n.westerhout@kpoa.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Mina Wijngaarden
Heemskerk Nederland
funenfocus@ziggo.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Ingrid Wijbenga
GROU Nederland
iswijbenga@frosk.nu
www.frosk.nu
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Petra Westra
Hillegom Nederland
pmwestra@gmail.com
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Evelien Wiedijk
Amsterdam Nederland
wiedijk@slotermeerschool.nl
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Veerle Willaert
Steenhuffel Belgium
info@deverhalenkist.be
www.deverhalenkist.be
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Ilse Westdijk
Nederland
ilse_westdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Natalie Willems
Nederland
natalie_sturkenboom@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/01/2021 meer info
 
Petra Winkel
Nederland
Petra@dewinkeltjes.nl
bijgeschoold tot:02/05/2021 meer info
 
Marieke Wenning
Nederland
mariekewenning@hotmail.nl
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Jolanda Wever
Haarlem Nederland
j.wever@hotmail.nl
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info