Na het volgen van een Jip & Jan opleiding word je opgenomen in het register. Het register registreert gecertificeerde Jip & Jan docenten en coaches die voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het Jip & Jan keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van (kinder)yogadocenten en (kinder)coaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:05/02/2019 meer info
 
Annemarie Wouda
Mijdrecht Nederland
annemariewouda@hotmail.com
kiyo-kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:31/01/2018 meer info
 
Anna-Greet Wendel
Haarlem Nederland
annagreet71@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/04/2018 meer info
 
Patricia Wagner
zoetermeer Nederland
bijgeschoold tot:27/09/2017 meer info
 
Rina Wiggerts
Hilversum Nederland
fromRinawithlove@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2018 meer info
 
Kristina Weedaege
Zwevegem Belgium
kristina.weedaege@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/09/2017 meer info
 
Maureen Weustenenk
Hengelo gld Nederland
maureen.78@live.nl
bijgeschoold tot:28/02/2018 meer info
 
Sarah Wintein
Gent Nederland
winteinsarah@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Annemie Witters
Overpelt Belgium
annemie.witters@telenet.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Anouk Wiegman
Amsterdam Nederland
anoukwiegman@gmail.com
bijgeschoold tot:19/03/2019 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:05/03/2019 meer info
 
Olivia Wijdenbosch
dd Nederland
Oliviazon@hotmail.com
dd
bijgeschoold tot:18/03/2018 meer info
 
Anja Winther
Loenen aan de Vecht Nederland
anjawinther@me.com
www.wintherswerk.nl
bijgeschoold tot:09/10/2017 meer info
 
Karine Weterings
eindhoven Nederland
Karine.weterings@gmail.com
Www.yogaday.nl
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
Marian Willemsen
Leeuwarden Nederland
marian-willemsen@live.nl
www.noahkinderyoga.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Ellis Wassink
Doetinchem Nederland
info@nujijkindercoaching.nl
www.nujijkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Mascha Weeling
Krommenie Nederland
maschaweeling@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2018 meer info
 
maren wilkeshuis
Zoetermeer Nederland
marenspinody@hotmail.com
www.wijzeuil.nl
bijgeschoold tot:16/01/2018 meer info
 
Olivia Wijdenbosch
Zaandam Nederland
owijdenbosch@ggdzw.nl
bijgeschoold tot:13/03/2018 meer info
 
WIllemijn Welten
Amsterdam Nederland
willemijn@houseofawareness.com
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Yvette Wellens
Almere Nederland
famwellens@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Edith Wouters
Dessel Belgie Belgium
edith.wouters1@telenet.be
bijgeschoold tot:12/05/2019 meer info
 
Ine Welmers
Monnickendam Nederland
i.welmers@oktamsterdam.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Mieke Wyckstandt
Gent - Mariakerke Belgium
mieke.wyckstandt@gmail.com
bijgeschoold tot:17/04/2018 meer info
 
Joyce Wouters
Scherpenzeel Nederland
joyce_vanrossen@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2018 meer info
 
Griet Witdouck
Roeselare Belgium
Griet@viayoga.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Griet Witdouck
Belgium
Griet@witdouck.be
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Tseyang Wonchu Zinpa
Belgium
tseyangwz@gmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Roos Walhof
Nijmegen Nederland
rwalhof@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Saskia Wiersma
Gieten Nederland
saswier@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Ilse Westdijk
Nederland
ilse_westdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/08/2019 meer info