Na het behalen van een Jip & Jan certificaat word je opgenomen in het register. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyoga docenten en kindercoaches. Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:05/02/2019 meer info
 
Annemarie Wouda
Mijdrecht Nederland
annemariewouda@hotmail.com
kiyo-kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:31/01/2018 meer info
 
Anna-Greet Wendel
Haarlem Nederland
annagreet71@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/04/2018 meer info
 
Rina Wiggerts
Hilversum Nederland
fromRinawithlove@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2018 meer info
 
Maureen Weustenenk
Hengelo gld Nederland
maureen.78@live.nl
bijgeschoold tot:28/02/2018 meer info
 
Sarah Wintein
Gent Nederland
winteinsarah@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Annemie Witters
Overpelt Belgium
annemie.witters@telenet.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Anouk Wiegman
Amsterdam Nederland
anoukwiegman@gmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
susan willemsen
denekamp Nederland
r.h.willemsen@ziggo.nl
bijgeschoold tot:28/10/2019 meer info
 
Olivia Wijdenbosch
dd Nederland
Oliviazon@hotmail.com
dd
bijgeschoold tot:18/03/2018 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:05/03/2019 meer info
 
Karine Weterings
eindhoven Nederland
Karine.weterings@gmail.com
Www.yogaday.nl
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
Marian Willemsen
Leeuwarden Nederland
marian-willemsen@live.nl
www.noahkinderyoga.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Ellis Wassink
Doetinchem Nederland
info@nujijkindercoaching.nl
www.nujijkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Mascha Weeling
Krommenie Nederland
maschaweeling@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2018 meer info
 
maren wilkeshuis
Zoetermeer Nederland
marenspinody@hotmail.com
www.wijzeuil.nl
bijgeschoold tot:16/01/2018 meer info
 
Olivia Wijdenbosch
Zaandam Nederland
owijdenbosch@ggdzw.nl
bijgeschoold tot:13/03/2018 meer info
 
WIllemijn Welten
Amsterdam Nederland
willemijn@houseofawareness.com
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Yvette Wellens
Almere Nederland
famwellens@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Edith Wouters
Dessel Belgie Belgium
edith.wouters1@telenet.be
bijgeschoold tot:12/05/2019 meer info
 
Ine Welmers
Monnickendam Nederland
i.welmers@oktamsterdam.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Mieke Wyckstandt
Gent - Mariakerke Belgium
mieke.wyckstandt@gmail.com
bijgeschoold tot:17/04/2018 meer info
 
Joyce Wouters
Scherpenzeel Nederland
joyce_vanrossen@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2018 meer info
 
Griet Witdouck
Roeselare Belgium
Griet@viayoga.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
nicky westerhout
hooglanderveen Nederland
n.westerhout@kpoa.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Griet Witdouck
Belgium
Griet@witdouck.be
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Tseyang Wonchu Zinpa
Belgium
tseyangwz@gmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Roos Walhof
Nijmegen Nederland
rwalhof@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Saskia Wiersma
Gieten Nederland
saswier@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Ilse Westdijk
Nederland
ilse_westdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Veerle Willaert
Steenhuffel Belgium
info@deverhalenkist.be
www.deverhalenkist.be
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info