Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:

*geldt niet voor online certificaten


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Karin Wilson
Hendrik-Ido-Ambacht Nederland
robert.kramer1964@gmail.com
bijgeschoold tot:04/02/2020 meer info
 
Rina Wiggerts
Hilversum Nederland
fromRinawithlove@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2018 meer info
 
Annemie Witters
Overpelt Belgium
annemie.witters@telenet.be
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Maureen Weustenenk
Hengelo gld Nederland
maureen.78@live.nl
bijgeschoold tot:31/01/2020 meer info
 
Sarah Wintein
Gent Nederland
winteinsarah@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Anouk Wiegman
Amsterdam Nederland
anoukwiegman@gmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
susan willemsen
denekamp Nederland
r.h.willemsen@ziggo.nl
bijgeschoold tot:28/10/2019 meer info
 
Astrid De Wit
Clinge Nederland
studio-astrid@zeelandnet.nl
www.studio-astrid.nl
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:05/03/2019 meer info
 
Karine Weterings
eindhoven Nederland
Karine.weterings@gmail.com
Www.yogaday.nl
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
Marian Willemsen
Leeuwarden Nederland
marian-willemsen@live.nl
www.noahkinderyoga.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Oglaya Woerdings
Rotterdam Nederland
oglaya@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/05/2020 meer info
 
Mascha Weeling
Krommenie Nederland
maschaweeling@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2018 meer info
 
WIllemijn Welten
Amsterdam Nederland
willemijn@houseofawareness.com
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Yvette Wellens
Almere Nederland
famwellens@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Edith Wouters
Dessel Belgie Belgium
edith.wouters1@telenet.be
bijgeschoold tot:12/05/2019 meer info
 
Ine Welmers
Monnickendam Nederland
i.welmers@oktamsterdam.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
kristina weedaege
Zwevegem Belgium
info@kristinayoga.be
www.kristinayoga.be
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Gitte Wouters
S Gravenwezel Belgium
gittewouters@msn.com
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Mieke Wyckstandt
Gent - Mariakerke Belgium
mieke.wyckstandt@gmail.com
bijgeschoold tot:18/05/2020 meer info
 
Joyce Wouters
Scherpenzeel Nederland
joyce_vanrossen@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2018 meer info
 
Griet Witdouck
Roeselare Belgium
Griet@viayoga.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
nicky westerhout
hooglanderveen Nederland
n.westerhout@kpoa.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Mina Wijngaarden
Heemskerk Nederland
funenfocus@ziggo.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Tseyang Wonchu Zinpa
Belgium
tseyangwz@gmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Roos Walhof
Nijmegen Nederland
rwalhof@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Saskia Wiersma
Gieten Nederland
saswier@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Ilse Westdijk
Nederland
ilse_westdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Veerle Willaert
Steenhuffel Belgium
info@deverhalenkist.be
www.deverhalenkist.be
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
joke willems
Nederland
willemsjoke38@gmail.com
bijgeschoold tot:06/05/2020 meer info