Wanneer je je opleiding bij de Jip & Jan Academie goed hebt doorlopen, ontvang je een certificaat en wordt je opgenomen in ons register. Geregistreerde docenten en coaches mogen het Jip & Jan keurmerk op hun website plaatsen. Zij conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling. Registratie waarborgt de kwaliteit en het keurmerk geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid aan docenten en coaches die door Jip & Jan zijn opgeleid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Annemie Witters
Overpelt Belgium
annemie.witters@telenet.be
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
Karin Wilson
Hendrik-Ido-Ambacht Nederland
robert.kramer1964@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
marian witjens
Zwijndrecht Nederland
marian02_02@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Elyse Wong A Ton
Amsterdam Nederland
e.wongaton@gmail.com
bijgeschoold tot:21/06/2021 meer info
 
Anouk Wiegman
Amsterdam Nederland
anoukwiegman@gmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Manon Waenink
Zaandam Nederland
manonwaenink@gmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Oglaya Woerdings
Rotterdam Nederland
oglaya@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/09/2021 meer info
 
Irene Weenk
Borculo Nederland
I.weenk@gelderveste.nl
bijgeschoold tot:07/12/2020 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
susan willemsen
denekamp Nederland
r.h.willemsen@ziggo.nl
bijgeschoold tot:28/10/2019 meer info
 
Astrid De Wit
Clinge Nederland
studio-astrid@zeelandnet.nl
www.studio-astrid.nl
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Mieke Wyckstandt
Gent - Mariakerke Belgium
mieke.wyckstandt@gmail.com
bijgeschoold tot:01/09/2021 meer info
 
Marjolein Webley
Den haag Nederland
Marjoleinwebley@gmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2021 meer info
 
kristina weedaege
Zwevegem Belgium
info@kristinayoga.be
www.kristinayoga.be
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Gitte Wouters
S Gravenwezel Belgium
gittewouters@msn.com
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Bernadette Witkamp
Hoek Van Holland Nederland
bernadette.witkamp@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
OLGA WILLEMSEN
Nederland
willemsenolga@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2021 meer info
 
nicky westerhout
hooglanderveen Nederland
n.westerhout@kpoa.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Mina Wijngaarden
Heemskerk Nederland
funenfocus@ziggo.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Ingrid Wijbenga
GROU Nederland
iswijbenga@frosk.nu
www.frosk.nu
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Petra Westra
Hillegom Nederland
pmwestra@gmail.com
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Evelien Wiedijk
Amsterdam Nederland
wiedijk@slotermeerschool.nl
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Karianne Wever
Alkmaar Nederland
kariannewever@gmail.com
bijgeschoold tot:01/09/2021 meer info
 
Ingrid Waser
Amersfoort Nederland
info@springopgroeien.nl
Www.springopgroeien.nl
bijgeschoold tot:28/09/2021 meer info
 
Veerle Willaert
Steenhuffel Belgium
info@deverhalenkist.be
www.deverhalenkist.be
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Ilse Westdijk
Nederland
ilse_westdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Natalie Willems
Nederland
natalie_sturkenboom@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/01/2021 meer info
 
Petra Winkel
Nederland
Petra@dewinkeltjes.nl
bijgeschoold tot:02/05/2021 meer info
 
Marieke Wenning
Nederland
mariekewenning@hotmail.nl
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Jolanda Wever
Haarlem Nederland
j.wever@hotmail.nl
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Corinna Wolf
Nederland
corinnahimsa@gmail.com
bijgeschoold tot:20/09/2021 meer info