REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Op deze manier blijf je je inhoudelijk ontwikkelen binnen je vakgebied en blijf je geregistreed in het register. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid.

 

Geregistreerde coaches en docenten:

  • Zijn in het bezit van ons certificaat
  • Staan vermeld in het register.
  • Voeren het keurmerk op hun website
  • conformeren zich aan de beroepscode
  • houden zich aan de tweejaarlijkse nascholingsplicht
 

op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
OUDER- EN KINDYOGA
THERAPEUTISCHE KINDERYOGA
TIENERYOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:30/12/2021 meer info
 
Annemie Witters
Overpelt Belgium
annemie.witters@telenet.be
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Karin Wilson
Hendrik-Ido-Ambacht Nederland
robert.kramer1964@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
marian witjens
Zwijndrecht Nederland
marian02_02@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Elyse Wong A Ton
Amsterdam Nederland
e.wongaton@gmail.com
bijgeschoold tot:21/06/2021 meer info
 
Anouk Wiegman
Amsterdam Nederland
anoukwiegman@gmail.com
bijgeschoold tot:23/02/2022 meer info
 
Manon Waenink
Zaandam Nederland
manonwaenink@gmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Oglaya Woerdings
Rotterdam Nederland
oglaya@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/09/2021 meer info
 
Irene Weenk
Borculo Nederland
I.weenk@gelderveste.nl
bijgeschoold tot:07/12/2020 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
Ellen Westerveld
Venray Nederland
nellewes@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/03/2022 meer info
 
Mieke Wyckstandt
Gent - Mariakerke Belgium
mieke.wyckstandt@gmail.com
bijgeschoold tot:01/09/2021 meer info
 
Marjolein Webley
Den haag Nederland
Marjoleinwebley@gmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2021 meer info
 
Natalie Willems
Biddinghuizen Nederland
natalie_sturkenboom@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2021 meer info
 
Bernadette Witkamp
Hoek Van Holland Nederland
bernadette.witkamp@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Olga Willemsen
Nederland
willemsenolga@gmail.com
bijgeschoold tot:28/02/2022 meer info
 
Ingrid Wijbenga
GROU Nederland
iswijbenga@frosk.nu
www.frosk.nu
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Petra Westra
Hillegom Nederland
pmwestra@gmail.com
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Evelien Wiedijk
Amsterdam Nederland
wiedijk@slotermeerschool.nl
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Karianne Wever
Alkmaar Nederland
kariannewever@gmail.com
bijgeschoold tot:01/09/2021 meer info
 
Ingrid Waser
Amersfoort Nederland
info@springopgroeien.nl
Www.springopgroeien.nl
bijgeschoold tot:28/09/2021 meer info
 
Petra Winkel
Nederland
Petra@dewinkeltjes.nl
bijgeschoold tot:11/10/2021 meer info
 
Marieke Wenning
Nederland
mariekewenning@hotmail.nl
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Jolanda Wever
Haarlem Nederland
j.wever@hotmail.nl
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Corinna Wolf
Nederland
corinnahimsa@gmail.com
bijgeschoold tot:20/09/2021 meer info
 
Karianne Wever
Zaandam Nederland
kariscoachingentraining@gmail.com
bijgeschoold tot:27/06/2022 meer info
 
Amelie Walthoff-Borm
Nederland
walthoffborm@sfimelle.be
bijgeschoold tot:08/02/2022 meer info