Na het volgen van een Jip & Jan opleiding word je opgenomen in het register. Het register registreert gecertificeerde Jip & Jan docenten en coaches die voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het Jip & Jan keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van (kinder)yogadocenten en (kinder)coaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Katleen Roosen
Balen Belgium
vlinderboom.katleen@gmail.com
www.vlinderboom.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Fia Rooijen, van
Rijswijk Nederland
fiavanrooijen@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/09/2018 meer info
 
Danielle Ruijs
amersfoort Nederland
Info@huisvandaan.nl
www.huisvandaan.nl
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Mireille Bonte
Amsterdam Nederland
mglbonte@gmail.com
Www.soulistic.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:28/11/2017 meer info
 
Jorien Schulten
Enschede Nederland
Jorienosaurus@hotmail.com
www.jorienosaurus.nl
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Elly Gardien
Den Haag Nederland
Ellygardien@gmail.com
www.degekleurdeparaplu.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Vanessa Koerts
Wassenaar Nederland
info@vansi.eu
bijgeschoold tot:05/03/2018 meer info
 
Marianne Boon
Almere Nederland
info@kidsbalanceyourself.nl
bijgeschoold tot:10/12/2018 meer info
 
Annelies Mees
Lippelo Belgium
annelies.mees@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Vera De Vrieze
overijse Belgium
vera.de.vrieze@telenet.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Jeannine Jakobsen
Vlissingen Nederland
jcjakobsen@zeelandnet.nl
bijgeschoold tot:30/08/2017 meer info
 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:05/02/2019 meer info
 
Annemarie Wouda
Mijdrecht Nederland
annemariewouda@hotmail.com
kiyo-kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:31/01/2018 meer info
 
Ingrid de Wolff
Oosterhout Nederland
logeerhuisjuniper@gmail.com
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Marlies Van de Velde
Beervelde Belgium
vdv_marlies@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Anita de Jong
Hilversum Nederland
anitadejongleren@gmail.com
nvt
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Barbara Geuther
Nuenen Nederland
646anders@planet.nl
www.thuisbegeleidinganders.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Annie Fabriek
Almere Nederland
annie@hart-lopen.nl
www.hart-lopen.nl
bijgeschoold tot:01/06/2019 meer info
 
Ingrid Toorop
Weesp Nederland
toorop7@xs4all.nl
bijgeschoold tot:10/10/2017 meer info
 
angelique coelman
Den haag Nederland
a.coelman@casema.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Renate Lukassen
Apeldoorn Nederland
R.j.lukassen@gmail.com
www.bodytolk.nl
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Jolanda Jong
Zwaagdijk-West Nederland
Jolandagruter@gmail.com
kindercoachpaleis.nl
bijgeschoold tot:29/10/2018 meer info
 
nathaly schreuder
leiden Nederland
info@yogasmiley.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Jeanette Kampen
Almere Nederland
kave@xs4all.nl
bijgeschoold tot:08/04/2019 meer info
 
Jiska Clevering
Wolvega Nederland
info@sterrig.nl
www.sterrig.nl
bijgeschoold tot:27/09/2017 meer info
 
Nicoline Sissing
Enkhuizen Nederland
nsissing@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Jolande Gerrits Jans
Raalte Nederland
jolandegj62@live.nl
bijgeschoold tot:12/03/2019 meer info
 
Willy Boogaard
Olst Nederland
willy.boogaard@aardehuis.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Mildred Vloerbergh
Oosterhout Nederland
milendana@live.nl
bijgeschoold tot:28/08/2017 meer info
 
Gerda Scholten-Reuvekamp
Klarenbeek Nederland
contact@gerdareuvekamp.nl
gerdareuvekamp.nl
bijgeschoold tot:08/04/2018 meer info
 
Mariska Bernardt
Huizen Nederland
mariska.bernardt@gmail.com
bijgeschoold tot:26/03/2019 meer info
 
Sarah Gerits
Amsterdam Nederland
sarahgerits@gmail.com
bijgeschoold tot:14/02/2018 meer info
 
Coby Kuipers
Katwijk Nederland
cootje60@gmail.com
bijgeschoold tot:10/10/2017 meer info
 
Sjoukje van der Veen
Groningen Nederland
info@happyhooggevoeligekids.nl
www.happyhooggevoeligekids.nl
bijgeschoold tot:10/09/2018 meer info
 
maya coppens
Lochristi Belgium
mayacoppens@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Christa De vries
Berltsum Nederland
Christa.devries12@gmail.com
Nog niet
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
Liz Metselaar
Heerenveen Nederland
info@jufliz.nl
www.jufliz.nl
bijgeschoold tot:14/02/2018 meer info
 
Suze van der Knaap
Maassluis Nederland
suzeknaap@kpnmail.nl
www.eigenwijzkidscoaching.nl
bijgeschoold tot:22/11/2017 meer info
 
Titania Aartsen
Assendelft Nederland
titania_aartsen@hotmail.com
www.titaniatraining.nl
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Dunja Veerman
Almere Nederland
info@rixia.nl
www.rixia-kindercoaching.nl
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Alice Ploeg
Beverwijk Nederland
aliceploeg4@gmail.com
www.muzieklessenaliceploeg.nl
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
gerda Van Dijk
hengelo Nederland
G.vandijk@skoe.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Stefanie Rombauts
Heist-op-den-Berg Schriek Belgium
Stefrombauts@mail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Chantal Moyens
Hingene Belgium
chantalmoyens@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Christel Lubse
Veldhoven Nederland
cpm.lubse@gmail.com
www.kristal-kids.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Tineke Persoon
Steendorp Belgium
tine.persoon@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Evelien Morelle
Diepenbeek Belgium
evelien.morelle@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Margreet van 't Wout
Nes a/d Amster Nederland
info@twijsewout.nl
bijgeschoold tot:27/05/2018 meer info
 
Susanne Tsui
Amsterdam Nederland
tsuir@xs4all.nl
bijgeschoold tot:26/09/2017 meer info
 
Ingrid van Wijk
Amersfoort Nederland
ckcing@kpnmail.nl
www.creatievekindercoaching.com
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Hanna Brunekreeft-van Rotterdam
Elst (U) Nederland
ehewbrunekreeft@hetnet.nl
www.santulan.nl
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Tjitske Bruijn
Maastricht Nederland
swimtjits@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/10/2017 meer info
 
Marije Arnouts
Den Haag Nederland
marije_arnouts@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/02/2018 meer info
 
Krista van der Meer
RIJSWIJK Nederland
krisenmike@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Ingrid Boer
Rozenburg Nederland
ingrid-boer@online.nl
sinnestriel.com
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Esther Boonstra
West Graftdijk Nederland
Info@praktijkabracadabra.nl
www.praktijkabracadabra.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Mieke Ruysch
Brecht Belgium
miekeruysch@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
sonja slingerland
Soest Nederland
sling@live.nl
bijgeschoold tot:16/12/2017 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:05/03/2019 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Jørgi Van Meer
Berlicum Nederland
Jorgivanmeer@gmail.com
bijgeschoold tot:04/10/2017 meer info
 
Alijne Verhaar
Molenschot Nederland
a.c.verhaar@gmail.com
bijgeschoold tot:26/06/2018 meer info
 
Debby Dam
Den Haag Nederland
d.r.w.dam@gmail.com
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Madicke Ros-Roos
's-Gravenhage Nederland
madicke14@hotmail.com
www.junibacken.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Inge van der Veen
Dalfsen Nederland
info@delotustuin.nl
www.delotustuin.nl
bijgeschoold tot:30/08/2017 meer info
 
Wieteke Schop-Molle
Middelburg Nederland
info@blisscoaching.nl
www.blisscoaching.nl
bijgeschoold tot:30/10/2017 meer info
 
Janneke Van Loenhout
Eersel Nederland
jannekevanloenhout@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
ildiko molnar
brielle Nederland
die_juf@hotmail.com
www.ildicoaching.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Linda Scheepers
Helmond Nederland
l.scheepers7@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Berdine Kroezen
Berghem Nederland
berdinekr@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2018 meer info
 
Maud Monte, de
utrecht Nederland
mauddemonte73@gmail.com
bijgeschoold tot:25/09/2017 meer info
 
Bernardette van Gemert-Slotboom
Eindhoven Nederland
tomendet@chello.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Janneke van Setten -van Ballegoyen
Zwijndrecht Nederland
Janneke_vb@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/09/2018 meer info
 
Marit Kuiper-Belt
Almere Nederland
maritkuiper75@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2018 meer info
 
Nina Leeser
Nederland
ninacarmel@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info