REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Katleen Roosen
Balen Belgium
vlinderboom.katleen@gmail.com
www.vlinderboom.be
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:06/04/2021 meer info
 
Jorien Schulten
Enschede Nederland
Jorienosaurus@hotmail.com
www.jorienosaurus.nl
bijgeschoold tot:03/11/2021 meer info
 
Elly Gardien
Den Haag Nederland
Ellygardien@gmail.com
18-09-1955
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Loes Meijer
Overloon Nederland
lmmmeijer@gmail.com
bijgeschoold tot:15/03/2022 meer info
 
Marianne Boon
Almere Nederland
info@kidsbalanceyourself.nl
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Helga van den Berg
Zutphen Nederland
theflowzutphen@gmail.com
www.theflowzutphen.nl
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Ingrid de Wolff
Oosterhout Nederland
logeerhuisjuniper@gmail.com
bijgeschoold tot:16/11/2021 meer info
 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:30/12/2021 meer info
 
Alice Ploeg
Beverwijk Nederland
aliceploeg4@gmail.com
www.muzieklessenaliceploeg.nl/www.aliceploeg.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Chantal Nijhof
Hengelo Nederland
chantalnijhof18@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
angelique coelman
den haag Nederland
a.coelman@casema.nl
bijgeschoold tot:16/11/2021 meer info
 
Jolande Gerrits Jans
Raalte Nederland
jolandegj62@live.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Silvia Neeleman
Castricum Nederland
S.neeleman@tabijn.nl
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Manon van den Berge
Uithoorn Nederland
mberge_7@hotmail.com
plasia.nl
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
Monique Baas
Den Haag Nederland
monique@yoyoga.nl
www.yoyoga.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Esther Timmer
Abbekerk Nederland
info@blijvrijkindercoaching.nl
www.blijvrijkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Chantal Detrixhe
Weesp Nederland
chantaldetrixhe@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Kyra Buil
Nederland
Kyra.bykyra@gmail.com
bijgeschoold tot:07/03/2022 meer info
 
Savitri Ferreira
Nederland
vietje86@gmail.com
bijgeschoold tot:07/03/2022 meer info
 
Mirjam Schoen
Alkmaar Nederland
info@qitobe.nl
www.qitobe.nl
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Jacqueline Cornet-Deurloo
Almere Nederland
realnifty@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/03/2022 meer info
 
merel sloot
almere Nederland
merel.sloot@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/03/2022 meer info
 
Ingrid van Wijk
amersfoort Nederland
scrabble@hetnet.nl
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Lisa Milone
Blaricum Nederland
lisamilone01@gmail.com
bijgeschoold tot:16/11/2021 meer info
 
Jente van der Woude
Schiedam Nederland
info@metjente.nl
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
selina leferink
Hengelo Nederland
sleferink21@gmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Cerise Ernste
almere Nederland
ceriseernste@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/12/2020 meer info
 
Sabine Blom
Den haag Nederland
juf_sabineblom@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Linda Neijhoft
Bergschenhoek Nederland
lneijhoft@gmail.com
bijgeschoold tot:01/02/2022 meer info
 
Sandra Cornelissen - de Wit
Heeswijk Nederland
sandracornelissen@filiosscholengroep.nl
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Alice Krause-Yasar
Glimmen Nederland
krausealice77@gmail.com
www.happygifted.nl
bijgeschoold tot:15/03/2022 meer info
 
lieselot D'hooghe
ZELE Belgium
lieselot_dhooghe@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/02/2022 meer info
 
Elke Leroy
Hansweert Nederland
semmetje@msn.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Marjon Blaas
DORDRECHT Nederland
m.blaas@auris.nl
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Inge Boer
Ten Boer Nederland
inge.l.boer@gmail.com
www.sterk-kinderpraktijk.nl
bijgeschoold tot:19/10/2021 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Pascalle Kester
ROTTERDAM Nederland
panighi@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
Simone Kastelein
Alphen aan den Rijn Nederland
BijSimoon@outlook.com
www.bijsimoonkindergeluksstudio.nl
bijgeschoold tot:16/02/2022 meer info
 
marianthy gripari
Amersfoort Nederland
marianthygripari@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/11/2021 meer info
 
Sara Backer
Amsterdam Nederland
slbbacker@gmail.com
bijgeschoold tot:20/10/2021 meer info
 
Mirella Booij
Lewedorp Nederland
booij.m@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:15/03/2022 meer info
 
Donna Nederhorst
Den Haag Nederland
Dnederhorst@outlook.com
bijgeschoold tot:19/10/2021 meer info
 
Femke Delen
Wageningen Nederland
info@lafaye.nl
www.lafaye.nl
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Stella Roos
Muiderberg Nederland
stella_roos1@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Veronique Chermin
Zuidoostbeemster Nederland
Landvanverbinding@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Nina Leeser
Nederland
ninacarmel@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Julia Chapman
Amsterdam Nederland
Julia.ann.chapman@gmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Anna de Haan
Heerenveen Nederland
anna.de.haan@planet.nl
bijgeschoold tot:07/03/2022 meer info