REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Op deze manier blijf je je inhoudelijk ontwikkelen binnen je vakgebied en blijf je geregistreed in het register. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid.

 

Geregistreerde coaches en docenten:

  • Zijn in het bezit van ons certificaat
  • Staan vermeld in het register.
  • Voeren het keurmerk op hun website
  • conformeren zich aan de beroepscode
  • houden zich aan de tweejaarlijkse nascholingsplicht
 

op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
OUDER- EN KINDYOGA
THERAPEUTISCHE KINDERYOGA
TIENERYOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Marianne Boon
Almere Nederland
info@kidsbalanceyourself.nl
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Kim Batenburg
Oostvoorne Nederland
sophiavalentina@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Gerrie Bakens
Overpelt Belgium
info@puurenbalans.com
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Annelie Marquerite Buhrmann
Heemstede Nederland
annelie.marquerite@gmail.com
bijgeschoold tot:14/03/2022 meer info
 
Mira Bruggeman
Amsterdam Nederland
mirabruggeman@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2021 meer info
 
Robbin Bijl
Purmerend Nederland
robsami@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/02/2022 meer info
 
Jolien broekaert
Belgium
jolien@studioflowforkids.be
www.studioflowforkids.be
bijgeschoold tot:27/10/2021 meer info
 
Annelies Bousard
Geraardsbergen Belgium
annelies_bousard@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2021 meer info
 
Benedicte Bernard
Gentbrugge Belgium
benedictebernard@hotmail.com
benedictebernard@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2021 meer info
 
Sofie Blyau
Bornem Belgium
sofie.blyau@gmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Sandra Buitenwerf
Winsum Nederland
sandrabuitenwerf@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Wendy Bakkes
Capelle aan den IJssel Nederland
Wbakkes@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Irene Baars
Waddinxveen Nederland
irenebaarsvis@gmail.com
bijgeschoold tot:14/12/2021 meer info
 
Ellen Borger
Zoetermeer Nederland
ellen-borger@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/06/2022 meer info
 
Monique Bijker
Soesterberg Nederland
monique@microcapital.nl
bijgeschoold tot:04/10/2020 meer info
 
Astrid Breuker
Borne Nederland
M.a.breuker@kpnmail.nl
Www.yatrakinderyoga.nl
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Erna Brinkman
Lelystad Nederland
ernabrinkman@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Katrien Buys
Buggenhout Belgium
juf.katrien@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
jolien buysse
Lokeren Belgium
jolienbuysse08@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2021 meer info
 
Mirella Booij
Lewedorp Nederland
booij.m@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:15/03/2022 meer info
 
Nynke Bodewes
Wolvega Nederland
nrijpma@hotmail.com
bijgeschoold tot:29/05/2022 meer info
 
Inez Buyck
Waregem Belgium
inez.buyck@gmail.com
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Barbara Bijkerk
Nederland
info@barbarabijkerk.nl
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info