REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Op deze manier blijf je je inhoudelijk ontwikkelen binnen je vakgebied en blijf je geregistreed in het register. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid.

 

Geregistreerde coaches en docenten:

  • Zijn in het bezit van ons certificaat
  • Staan vermeld in het register.
  • Voeren het keurmerk op hun website
  • conformeren zich aan de beroepscode
  • houden zich aan de tweejaarlijkse nascholingsplicht
 

op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
OUDER- EN KINDYOGA
THERAPEUTISCHE KINDERYOGA
TIENERYOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Helga van den Berg
Zutphen Nederland
theflowzutphen@gmail.com
www.theflowzutphen.nl
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Chantal Nijhof
Hengelo Nederland
chantalnijhof18@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Silvia Neeleman
Castricum Nederland
S.neeleman@tabijn.nl
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Kim Batenburg
Oostvoorne Nederland
sophiavalentina@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Annemie Witters
Overpelt Belgium
annemie.witters@telenet.be
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Leen Dehaene
PERK Belgium
leen@deblauwevlinder.be
www.deblauwevlinder.be
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Paris de Haas
Heiloo Nederland
parisdehaas@hotmail.com
www.jhilimili.nl
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Linda Neijhoft
Bergschenhoek Nederland
lneijhoft@gmail.com
bijgeschoold tot:01/02/2022 meer info
 
Robbin Bijl
Purmerend Nederland
robsami@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/02/2022 meer info
 
Denise Loves
Appingedam Nederland
denise_loves@hotmail.com
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Dieuwke Donker
Exloo Nederland
info@de-schildpad.nl
www.de-schildpad.nl
bijgeschoold tot:14/03/2022 meer info
 
Ozgul Celik
Haarlem Nederland
ozgul--celik@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Ilona Kruijt
Zaandam Nederland
ilona@kinderyogadans.nl
www.kinderyogadans.nl
bijgeschoold tot:01/02/2022 meer info
 
Xandra van de Vegt
Odijk Nederland
xandra@desportbso.com
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
saskia frolich
harlingen Nederland
pesas38@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Angela Könst
Amstelveen Nederland
kindful.nl@gmail.com
www.kindful.nl
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Yvonne Kompier
Lelystad Nederland
yvonnedepeuterjuf@gmail.com
bijgeschoold tot:28/02/2022 meer info
 
Julia Chapman
Amsterdam Nederland
Julia.ann.chapman@gmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info