REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid. Geregistreerde coaches en docenten:

 

op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
OUDER- EN KINDYOGA
THERAPEUTISCHE KINDERYOGA
TIENERYOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Irma Oost
Heerenveen Nederland
irmaoost@tele2.nl
www.littlespirityoga.nl
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Anna Stam
Culemborg Nederland
info@matskinderyogatheater.nl
www.matskinderyogatheater.nl
bijgeschoold tot:15/12/2020 meer info
 
Manon van den Berge
Uithoorn Nederland
mberge_7@hotmail.com
plasia.nl
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
Monique Baas
Den Haag Nederland
monique@yoyoga.nl
www.yoyoga.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Esther Timmer
Abbekerk Nederland
info@blijvrijkindercoaching.nl
www.blijvrijkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Chantal Detrixhe
Weesp Nederland
chantaldetrixhe@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Lisa Milone
Blaricum Nederland
lisamilone01@gmail.com
bijgeschoold tot:16/11/2021 meer info
 
Ingrid van Wijk
amersfoort Nederland
scrabble@hetnet.nl
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Linda Neijhoft
Bergschenhoek Nederland
lneijhoft@gmail.com
bijgeschoold tot:01/02/2022 meer info
 
Denise Loves
Appingedam Nederland
denise_loves@hotmail.com
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Elke Leroy
Hansweert Nederland
semmetje@msn.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Pascalle Kester
ROTTERDAM Nederland
panighi@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Corine Van der Wiel
Woudenberg Nederland
Corinevanderwiel@me.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Wendie Hartsink
Bodegraven Nederland
info@kids-talkcoaching.nl
www.kids-talkcoaching.nl
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Nicole van Borkulo
Amsterdam Nederland
Nicolevanborkulo@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Adrianne van Peet
delft Nederland
info@kindmetaandacht.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
eveline van diepen
hooglanderveen Nederland
evavandiepen@live.com
www.handaanhand.nl
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Ellen Nabuurs
Amsterdam Nederland
ellen_nabuurs@hotmail.com
www.liebelle-coaching.nl
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
Donna Nederhorst
Den Haag Nederland
Dnederhorst@outlook.com
bijgeschoold tot:19/10/2021 meer info