REGISTER


Na het volgen van een opleiding aan de Kinderyoga Academie word je opgenomen in het register en mag je het keurmerk op je website plaatsen. Geregistreerde kinderyogadocenten en kindercoaches conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid aan docenten die aan de Kinderyoga Academie zijn opgeleid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Chantal Detrixhe
Weesp Nederland
chantaldetrixhe@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Wendy de Graaf
Soest Nederland
wendydegraaf3@gmail.com
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Petra De Smul
De Pinte Nederland
petra.de.smul@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Leen Dehaene
PERK Belgium
leen@deblauwevlinder.be
www.deblauwevlinder.be
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Paris de Haas
Heiloo Nederland
parisdehaas@hotmail.com
www.jhilimili.nl
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Sandra Desmaele
Kluisbergen Belgium
sandra_desmaele@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Patricia de Groot
Amersfoort Nederland
patriciadegroot333@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/12/2021 meer info
 
Brenda Desmedt
Hoboken Belgium
brenda.desmedt@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Kim De koning
Lebbeke Belgium
Kim.dekoning@hotmail.com
Www.destralendester.be
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
lieselot D'hooghe
zele Belgium
lieselot_dhooghe@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/05/2020 meer info
 
Karlien De Smet
Schellebelle Belgium
karlien.de.smet@proximus.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Dieuwke Donker
Exloo Nederland
info@de-schildpad.nl
www.de-schildpad.nl
bijgeschoold tot:01/10/2021 meer info
 
Leontien Dieleman
Nieuwvliet Nederland
leontiend@live.nl
bijgeschoold tot:12/12/2020 meer info
 
Londa de Graaf
Amsterdam Nederland
londadegraaf@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Charlotte de Beaumont
Nederland
charlotte.debeaumont@yahoo.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Reina De Niel-Keenan
Edegem Belgium
reina_dnk@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info