Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling, hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht en conformeren zij zich aan de beroepscode en krijgen geregistreerde docenten en coaches 10% korting op een nascholing.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Nienke Denekamp
Hilversum Nederland
nienkedenekamp@gmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Chantal Detrixhe
Weesp Nederland
chantaldetrixhe@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Wendy de Graaf
Soest Nederland
wendydegraaf3@gmail.com
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Femke de Jager
Breukelen Nederland
femke_de_jager@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Petra De Smul
De Pinte Belgium
petra.de.smul@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Leen Dehaene
PERK Belgium
leen.dehaene@outlook.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Paris de Haas
Heiloo Nederland
parisdehaas@hotmail.com
www.jhilimili.nl
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Iris Donkersloot
Schoonhoven Nederland
irisdonkersloot@hotmail.com
www.studiolieverik.nl
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Sandra Desmaele
Kluisbergen Belgium
sandra_desmaele@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Nele De Coninck
OUDENAARDE Belgium
nele.de.coninck@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Elke Delva
Gent Belgium
e_delva@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Muriel Dekkers
Utrecht Nederland
murieldekkers@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Marga de Nijs
Kampen Nederland
marga@eenzeevanrust.nl
www.eenzeevanrust.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
lieselot D'hooghe
zele Belgium
lieselot_dhooghe@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/05/2020 meer info
 
Karlien De Smet
Schellebelle Belgium
karlien.de.smet@proximus.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Leontien Dieleman
Nieuwvliet Nederland
leontiend@live.nl
bijgeschoold tot:12/12/2020 meer info
 
Miek Dom
Mol Belgium
miekdom@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Londa de Graaf
Amsterdam Nederland
londadegraaf@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Charlotte de Beaumont
Nederland
charlotte.debeaumont@yahoo.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Reina De Niel-Keenan
Edegem Belgium
reina_dnk@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info