Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Lieve Deraeve
Dendermonde Belgium
Lieve.deraeve@gmail.com
www.mayoki.be
bijgeschoold tot:11/10/2020 meer info
 
Sietske de Jongh
Oegstgeest Nederland
sdddejongh@gmail.com
bijgeschoold tot:09/04/2020 meer info
 
Vera De Vrieze
overijse Belgium
vera.de.vrieze@telenet.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Nienke Denekamp
Hilversum Nederland
nienkedenekamp@gmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Leontine Denisse
Amsterdam Nederland
info@the-flower-of-life.nl
www.the-flower-of-life.nl
bijgeschoold tot:15/01/2019 meer info
 
Chantal Detrixhe
Muiden Nederland
chantaldetrixhe@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Wendy de Graaf
Soest Nederland
wendydegraaf3@gmail.com
bijgeschoold tot:13/10/2020 meer info
 
Femke de Jager
Breukelen Nederland
femke_de_jager@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Petra De Smul
De Pinte Belgium
petra.de.smul@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/10/2020 meer info
 
Kathy De Spiegeleer
Ophasselt Belgium
kathy@arcos.be
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Paris de Haas
Heiloo Nederland
parisdehaas@hotmail.com
www.jhilimili.nl
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Iris Donkersloot
Schoonhoven Nederland
irisdonkersloot@hotmail.com
www.studiolieverik.nl
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Sandra Desmaele
Kluisbergen Belgium
sandra_desmaele@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Sandra de Jager
Hellevoetsluis Nederland
m.jager31@gmail.com
www.yogamula.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Nele De Coninck
OUDENAARDE Belgium
nele.de.coninck@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Rebecca de Jong
Hengelo Nederland
Rebeccajdejong@outlook.com
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Elke Delva
Gent Belgium
e_delva@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Muriel Dekkers
Utrecht Nederland
murieldekkers@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Hanke den Boer
Hoofddorp Nederland
info@jouwmoment.nu
www.jouwmoment.nu
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Leen Dehaene
PERK Belgium
leen.dehaene@outlook.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Reina De Niel-Keenan
Edegem Belgium
reina_dnk@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Marga de Nijs
Kampen Nederland
marga@eenzeevanrust.nl
www.eenzeevanrust.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
lieselot D'hooghe
zele Belgium
lieselot_dhooghe@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/05/2020 meer info
 
Karlien De Smet
Schellebelle Belgium
karlien.de.smet@proximus.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Charlotte Declercq
Voormezele Belgium
info@balansyogaschool.be
www.balansyogaschool.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Leontien Dieleman
Nieuwvliet Nederland
leontiend@live.nl
bijgeschoold tot:18/05/2020 meer info
 
Siobhan Dewulf
Brugge Nederland
Siobhan.dewulf@gmail.com
/
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Esther Dijkman
Den Haag Nederland
info@solideyoga.nl
www.solideyoga.nl
bijgeschoold tot:09/04/2020 meer info
 
Miek Dom
Mol Belgium
miekdom@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Anja De Winter
Schoten Belgium
anya106@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Londa de Graaf
Amsterdam Nederland
londadegraaf@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Charlotte de Beaumont
Nederland
charlotte.debeaumont@yahoo.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info