Na het volgen van een Jip & Jan opleiding word je opgenomen in het register. Het register registreert gecertificeerde Jip & Jan docenten en coaches die voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het Jip & Jan keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van (kinder)yogadocenten en (kinder)coaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Lieve Deraeve
Dendermonde Belgium
Lieve.deraeve@gmail.com
www.mayoki.be
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Vanessa Demeulemeester
Desselgem Belgium
info@amba-amba.be
www.amba-amba.be
bijgeschoold tot:21/10/2018 meer info
 
Sietske de Jongh
Oegstgeest Nederland
sdddejongh@gmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
Vera De Vrieze
overijse Belgium
vera.de.vrieze@telenet.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Nienke Denekamp
Hilversum Nederland
nienkedenekamp@gmail.com
bijgeschoold tot:15/01/2019 meer info
 
Martine Dol
Opmeer Nederland
martinedol@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/02/2018 meer info
 
Leontine Denisse
Amsterdam Nederland
info@the-flower-of-life.nl
www.the-flower-of-life.nl
bijgeschoold tot:15/01/2019 meer info
 
Carine Deprez
Ieper Belgium
weer.klank@live.be
x
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Kathy De Spiegeleer
Ophasselt Belgium
kathy@arcos.be
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Femke de Jager
Breukelen Nederland
femke_de_jager@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Sandra de Jager
Hellevoetsluis Nederland
m.jager31@gmail.com
www.yogamula.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Charlotte De Ruyck
brugge Belgium
deruyckcharlotte@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Nele De Coninck
OUDENAARDE Belgium
nele.de.coninck@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Iris Donkersloot
Schoonhoven Nederland
irisdonkersloot@hotmail.com
www.studiolieverik.nl
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Rebecca de Jong
Hengelo Nederland
Rebeccajdejong@outlook.com
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Muriel Dekkers
Utrecht Nederland
murieldekkers@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Elke Delva
Gent Belgium
e_delva@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Hanke den Boer
Hoofddorp Nederland
info@jouwmoment.nu
www.jouwmoment.nu
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Estella Derkx
Hilversum Nederland
info@yoga-me.nl
www.yoga-me.nl
bijgeschoold tot:20/03/2018 meer info
 
Paris de Haas
Heiloo Nederland
parisdehaas@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Nancy de Moor
Olen Belgium
nancy.demoor1@gmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Marga de Nijs
Kampen Nederland
marga@eenzeevanrust.nl
www.eenzeevanrust.nl
bijgeschoold tot:12/12/2017 meer info
 
lieselot D'hooghe
zele Belgium
lieselot_dhooghe@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Agnes de Vries
Leeuwarden Nederland
info@centrumdespiegel.nl
Www.centrumdespiegel.nl
bijgeschoold tot:31/01/2018 meer info
 
Charlotte Declercq
Voormezele Belgium
info@balansyogaschool.be
www.balansyogaschool.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Vera de Nood
Rotterdam Nederland
vera_de_nood@hotmail.com
www.veradenood.com
bijgeschoold tot:13/02/2018 meer info
 
Leontien Dieleman
Nieuwvliet Nederland
leontiend@live.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Siobhan Dewulf
Brugge Nederland
Siobhan.dewulf@gmail.com
/
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Laura de Vriend-Schaap
Leiden Nederland
info@zon-yoga.nl
www.zon-yoga.nl
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
Meta den Dekker
Bussum Nederland
metadendekker@gmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Greet de Boer
Franeker Nederland
greetdreise@hetnet.nl
geen
bijgeschoold tot:30/08/2017 meer info
 
Anja De Winter
Schoten Belgium
anya106@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Nancy D'hamers
Vrasene Belgium
nancy.dhamers@gmail.com
www.toverdruppels.be
bijgeschoold tot:05/11/2018 meer info