Jip & Jan Register


Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches:

  • Hebben van een duidelijke visie en missie.
  • Het werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Hebben een tweejaarlijkse nascholingsplicht.
  • Zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten.
  • Conformeren zich aan de beroepscode.
  • Dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel.

op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Vera De Vrieze
overijse Belgium
vera.de.vrieze@telenet.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Nienke Denekamp
Hilversum Nederland
nienkedenekamp@gmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Chantal Detrixhe
Weesp Nederland
chantaldetrixhe@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Wendy de Graaf
Soest Nederland
wendydegraaf3@gmail.com
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Femke de Jager
Breukelen Nederland
femke_de_jager@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Petra De Smul
De Pinte Belgium
petra.de.smul@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/12/2020 meer info
 
Leen Dehaene
PERK Belgium
leen.dehaene@outlook.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Kathy De Spiegeleer
Ophasselt Belgium
kathy@arcos.be
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Paris de Haas
Heiloo Nederland
parisdehaas@hotmail.com
www.jhilimili.nl
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Iris Donkersloot
Schoonhoven Nederland
irisdonkersloot@hotmail.com
www.studiolieverik.nl
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Sandra Desmaele
Kluisbergen Belgium
sandra_desmaele@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Nele De Coninck
OUDENAARDE Belgium
nele.de.coninck@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Elke Delva
Gent Belgium
e_delva@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Muriel Dekkers
Utrecht Nederland
murieldekkers@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Marga de Nijs
Kampen Nederland
marga@eenzeevanrust.nl
www.eenzeevanrust.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
lieselot D'hooghe
zele Belgium
lieselot_dhooghe@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/05/2020 meer info
 
Karlien De Smet
Schellebelle Belgium
karlien.de.smet@proximus.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Leontien Dieleman
Nieuwvliet Nederland
leontiend@live.nl
bijgeschoold tot:12/12/2020 meer info
 
Miek Dom
Mol Belgium
miekdom@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Anja De Winter
Schoten Belgium
anya106@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Londa de Graaf
Amsterdam Nederland
londadegraaf@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Charlotte de Beaumont
Nederland
charlotte.debeaumont@yahoo.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Reina De Niel-Keenan
Edegem Belgium
reina_dnk@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info