Na het volgen van een kinderyoga of kindercoach bijscholing, basic of allround opleiding wordt je opgenomen in het register. Het register registreert docenten en coaches die in het bezit zijn van Jip & Jan  certificaat en voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Jip & Jan Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Lieve Deraeve
Dendermonde Belgium
Lieve.deraeve@gmail.com
www.mayoki.be
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Vanessa Demeulemeester
Desselgem Belgium
info@amba-amba.be
www.amba-amba.be
bijgeschoold tot:21/10/2018 meer info
 
Sietske de Jongh
Oegstgeest Nederland
sdddejongh@gmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
Vera De Vrieze
overijse Belgium
vera.de.vrieze@telenet.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Martine Dol
Opmeer Nederland
martinedol@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/02/2018 meer info
 
Leontine Denisse
Amsterdam Nederland
info@the-flower-of-life.nl
www.the-flower-of-life.nl
bijgeschoold tot:15/01/2019 meer info
 
Nienke Denekamp
Hilversum Nederland
nienkedenekamp@gmail.com
bijgeschoold tot:15/01/2019 meer info
 
Carine Deprez
Ieper Belgium
weer.klank@live.be
x
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Kathy De Spiegeleer
Ophasselt Belgium
kathy@arcos.be
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Femke de Jager
Breukelen Nederland
femke_de_jager@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Sandra de Jager
Hellevoetsluis Nederland
m.jager31@gmail.com
www.yogamula.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Charlotte De Ruyck
brugge Belgium
deruyckcharlotte@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Rebecca de Jong
Hengelo Nederland
Rebeccajdejong@outlook.com
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Ilse De Smet
Den Haag Nederland
i_de_smet@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/08/2017 meer info
 
Isabel Depestel
Roeselare Belgium
info@psycholoogroeselare.be
http://psycholoogroeselare.be/
bijgeschoold tot:19/08/2017 meer info
 
Elke Delva
Gent Belgium
e_delva@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Hanke den Boer
Hoofddorp Nederland
info@jouwmoment.nu
www.jouwmoment.nu
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Estella Derkx
Hilversum Nederland
info@yoga-me.nl
www.yoga-me.nl
bijgeschoold tot:20/03/2018 meer info
 
Paris de Haas
Heiloo Nederland
parisdehaas@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Nancy de Moor
Olen Belgium
nancy.demoor1@gmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Marga de Nijs
Kampen Nederland
marga@eenzeevanrust.nl
www.eenzeevanrust.nl
bijgeschoold tot:12/12/2017 meer info
 
lieselot D'hooghe
zele Belgium
lieselot_dhooghe@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Agnes de Vries
Leeuwarden Nederland
info@centrumdespiegel.nl
Www.centrumdespiegel.nl
bijgeschoold tot:31/01/2018 meer info
 
Charlotte Declercq
Voormezele Belgium
info@balansyogaschool.be
www.balansyogaschool.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Vera de Nood
Rotterdam Nederland
vera_de_nood@hotmail.com
www.veradenood.com
bijgeschoold tot:13/02/2018 meer info
 
Leontien Dieleman
Nieuwvliet Nederland
leontiend@live.nl
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Siobhan Dewulf
Brugge Nederland
Siobhan.dewulf@gmail.com
/
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Laura de Vriend-Schaap
Leiden Nederland
info@zon-yoga.nl
www.zon-yoga.nl
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
loes Degreef
Amstelveen Nederland
degreefloes@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/06/2017 meer info
 
Meta den Dekker
Bussum Nederland
metadendekker@gmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Greet de Boer
Franeker Nederland
greetdreise@hetnet.nl
geen
bijgeschoold tot:30/08/2017 meer info
 
Anja De Winter
Schoten Belgium
anya106@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Nancy D'hamers
Vrasene Belgium
nancy.dhamers@gmail.com
www.toverdruppels.be
bijgeschoold tot:05/11/2018 meer info