REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Mireille Meissen
Venhuizen Nederland
mireillemeissen@live.nl
www.yogapraktijkdespiegel.weebly.com
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Annemie Witters
Overpelt Belgium
annemie.witters@telenet.be
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Chantal Nijhof
Hengelo Nederland
chantalnijhof18@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info
 
Kim Batenburg
Oostvoorne Nederland
sophiavalentina@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Denise Loves
Appingedam Nederland
denise_loves@hotmail.com
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Patricia Stikvoort
Krommenie Nederland
info@devleugelboom.nl
www.devleugelboom.nl
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
eveline van diepen
hooglanderveen Nederland
evavandiepen@live.com
www.handaanhand.nl
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Annemieke Spits
Zaandam Nederland
annemiekespits@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2021 meer info
 
Ellen Nabuurs
Amsterdam Nederland
ellen_nabuurs@hotmail.com
www.liebelle-coaching.nl
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
Inez Buyck
Waregem Belgium
inez.buyck@gmail.com
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Julia Chapman
Amsterdam Nederland
Julia.ann.chapman@gmail.com
bijgeschoold tot:15/12/2021 meer info