Opleiding
KINDERYOGA

KINDERYOGA OPLEIDING - 100 uur
Wil je kinderyoga docent worden en kinderen in hun kracht zetten? Dan is deze beroepsopleiding echt iets voor jou! Je leert hoe je yogales geeft aan groepen kinderen in de basisschoolleeftijd. We bieden je een scala aan leuke yogaspelletjes die kinderen bewust laat bewegen, ontspannen en ontdekken. Spelenderwijs passeren de oefeningen in verhaalvorm de revue. De yogafilosofie loopt als een rode draad door de opleiding. Iedereen die zich op een professionele manier wil verdiepen in kinderyoga kan deelnemen aan de opleiding. Het lesprogramma bestaat uit:
Modules
- 50 uur Basis kinderyoga (4 dagen live).
- 25 uur Kidsyoga business (online).
- 25 uur Relaxed lesgeven (online).
Wat leer?
- De kennis van de yogafilosofie vertaald naar kinderen.
- De basis van het geven van kinderyoga.
- Verschillende kinderyoga technieken en het effect bij kinderen.
- De do's and dont's van lesgeven aan kinderen.
- Lesplannen en yoga avonturen samenstellen.
- Ontdekken hoe je een authentieke kinderyoga docent kunt zijn.
- Het belang van lichaamsbewustzijn bij kinderen.
- Het opstarten van een eigen praktijk en wat daar allemaal bij komt kijken.
- Een oefentraject opzetten en uitvoeren.
Wat krijg je?
- Onbeperkt toegang tot de relaxed lesgeven en kidsyoga business e-learning.
- Ondersteuning via de online besloten groep.
- Pdf- downloads lesreader en bijlages.
- Video instructie van alle oefeningen.
- Persoonlijke feedback op je opdrachten.
Data: 19/20 26/27 augustus 2023
Lestijd: 9.30-15.30 uur
Locatie: Frans De Meyerstraat 1C 2960 Sint-Job-in-‘t-Goor (Brecht)
Docent: Helen Purperhart
Voor wie?
De kinderyoga opleiding is geschikt voor iedereen die kinderyoga wil toepassen in zijn of haar werk met kinderen. O.a. kindercoaches, leidsters in de kinderopvang, leerkrachten, jeugdhulpverleensters en sociaal werkers die in gezinnen werken.
Certificering en registratie
Na het afronden van de opleiding en online modules ontvang je een door Yoga Alliance International erkend 95 hr RCYT (registered children yoga teacher) certificaat en word je opgenomen in ons register. Deze certificering geeft recht om ons keurmerk te voeren. Na het volgen van deze opleiding is het mogelijk om een 200 uur kinderyoga certificaat te ontvangen door aanvullende specialisaties te volgen.
Aanbevolen literatuur
Kinderyoga boek € 22,50 (aanrader!)
Startpakket kaartjes € 111 (6 halen en 5 betalen).